بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

در این مطلب درباره بهترین سایت خرید فالوور و معیارهای انتخاب بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی خواهیم پرداخت. مواردی همچون اینکه چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بتوان به آن اعتماد کرد و با خیال راحت از خدماتش استفاده کرد. همراه ما بمانید.

چرا باید فالوور بخریم ( لزوم خرید فالوور )

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

احتمالا این سوال برای شما هم پیش می آید که آیا اصلا خرید فالوور لزومی دارد؟ آیا باید فالوور بخریم؟ پاسخ این سوال، برای هر کس با توجه به شرایطی که دارد، متفاوت است. باید ببنید اصلا هدف شما از فعالیت در اینستاگرام چیست.

 

آیا کسب و کار اینترنتی یا آنلاین شاپ دارید؟ آیا می خواهید برند شخصی تان را توسعه دهید؟ آیا می خواهید هنرتان را در معرض دید بگذارید؟ یا اینکه صرفا یک صفحه شخصی دارید که هر از گاهی در آن پست یا استوری منتشر می کنید؟

اگر شما به دنبال این هستید که کسب و کار یا برند شخصی تان را در اینستاگرام رشد دهید؛ یا آنکه قصد افزایش سود و فروش  از فروشگاه اینترنتی خود را دارید، نیاز به جذب فالوور خواهید داشت. قطعا هر چقدر فالوور های بیشتری داشته باشید، سود بیشتری هم خواهید کرد. هر چقدر برند شما شناخته شده تر باشد، به نفع شما خواهد بود.

 

ارتباط تعداد فالوورهای پیج اینستاگرامی با روند جذب و افزایش فالوور

قبل از هر چیز این مسئله را در نظر داشته باشید که رشد در اینستاگرام با تعداد فالوور، رابطه متقابل دارد. یعنی هر چقدر فالوورهای شما بیشتر شود، به همان نسبت، افزایش فالوور شما هم سریع تر خواهد شد. این مسئله را با یک مثال برایتان توضیح می دهم.

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

به عنوان مثال اگر شما ۱۰۰ فالوور داشته باشید، ممکن است در هفته یک نفر به فالوور هایتان اضافه شود. اما اگر ۱۰۰۰ فالوور داشته باشید، احتمالا هفته ای ده نفر، به فالوور های شما اضافه خواهد شد. در ضمن هر کسی که شما را فالو می کند نه تنها یک مشتری بالقوه است، بلکه مشتری های دیگری را همراه خودش می آورد.

چه راه هایی برای افزایش فالوور پیش روی شما است؟

اکنون دو راه پیش روی شماست. با فعالیت زیاد و رعایت قواعد الگوریتم اینستاگرام، در مدت طولانی صاحب فالوور های زیاد شوید و خودتان را به مخاطب های بیشتری معرفی کنید.

یا آنکه میانبر بزنید و با توجه به چیزی که چند سطر قبل گفتیم، با خرید فالوور، طی مدت زمان کوتاه تری تعداد کسانی را که شما را دنبال می کنند بیشتر کنید. پس شما با خرید فالوور، رشد پیج تان را سرعت می بخشید و راه چندساله را در چند ماه یا یک سال می روید.

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

بگذارید مثالی برای شما بزنم. فرض کنید به بازار رفته اید و مغازه ها را یکی یکی نگاه می کنید و رد می شوید. چه عاملی باعث می شود که وارد یکی از مغازه ها شوید؟ یکی از عواملی که شما را به داخل یک مغازه می کشاند، تعداد مشتری هایی است که داخل مغازه هستند.

 

احتمالا اگر یک مغازه نسبتا شلوغ باشد، شما کنجکاو می شوید که نگاهی به محصولاتش بیندازید. در موارد دیگر می توان به دکور مغازه، قیمت ها، کیفیت محصولات و… اشاره کرد که در ادامه، به صحبت درباره آن ها خواهیم پرداخت.

در فروشگاه های آنلاین هم دقیقا تعداد مشتریان یکی از عواملی است که افراد را به سمت فروشگاه شما می کشاند. در اینستاگرام، تعداد مشتریان را تعداد فالوور هایتان مشخص می کند.

در نهایت این بستگی به عقیده و تصمیم شما خواهد داشت که می خواهید فالوور بخرید یا نه. اگر تصمیم به خرید فالوور گرفتید، ادامه این مقاله را از دست ندهید چرا که تصمیم داریم بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام را به شما معرفی کنیم.

 

روش شناسایی معتبرترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

اگر قصد خرید فالوور داشته باشید باید وبسایت و سرویس خدمت رسان خوب و قابل اعتمادی برای این منظور پیدا کنید. چرا که هم هزینه می کنید و هم آنکه انتظار دارید هزینه ای که کرده اید برایتان ثمربخش باشد و نتیجه آن را در پیشرفت کسب و کار یا افزایش تعامل در پیج اینستاگرامی خود ببینید.

اما چگونه می توان بهترین وبسایت برای خرید فالوور را پیدا کرد؟ چنین وبسایتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد که بتوان آن را قابل اعتماد خواند؟ هنگام بررسی وب سایت هایی که در این حوزه فعالیت می کنند، بر اساس چه معیارهایی باید کیفیت کار و خدماتشان را سنجید؟ در ادامه خواهیم گفت.

معیارهای انتخاب بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

برای آنکه بدانید بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام کدام است، لازم است با برخی معیارها آشنا شوید و کیفیت کار و خدمات وبسایت موردنظر را بر اساس این معیارها بسنجید:

 1. خدمات و امکاناتی که کاربر در وبسایت مورد نظر به آنها دسترسی خواهد داشت
  مثلا اینکه وبسایت علاوه بر فروش فالوور اینستاگرام چه خدمات دیگری را هم به کاربران و بازدیدکنندگان ارائه می کند و از کدام پلتفرم های شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند.هر چه تعداد پلتفرم های پشتیبانی شده در وبسایت بیشتر باشد، راحت تر می توان به خدمات آن اعتماد کرد، چون نشانه ای است بر حرفه ای بودن کار و خدمات آن.
 2. تجربه کاربری
 3. بازدیدکننده ای که به قصد استفاده از خدمات وبسایتی وارد آن می شود، باید بتواند به سادگی به قسمت موردنظرش دسترسی پیدا کند و با چند کلیک ساده خدمتی را که نیاز دارد دریافت کند. این هم معیار مهم دیگری در سنجش بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام است.
 4. هزینه خدمات
 5. هزینه خدمات وبسایت هم باید معقول باشد و علاوه بر آن، کاربر بتواند به سادگی روند پرداخت را طی کند و از این بابت به مشکلی برنخورد.
 6. پشتیبانی
 7. تنها وبسایتی قابل اعتماد خواهد بود که پشتیبانی خوب و مسئولانه ای داشته باشد. کاربر باید بتواند در صورت بروز مشکل یا داشتن سؤال با تیم پشتیبانی وبسایت موردنظر تماس بگیرد و برای بر طرف کردن مشکلات احتمالی از آنها جویای راه چاره شود.
 8. میزان اطمینان خریداران به وبسایت
 9. ملاک های متعددی هستند که تعیین کننده اطمینان کاربر به وبسایت خدمت رسان خواهند بود: کیفیت خدمات، سرعت فعال سازی خدمات برای مشتری، حفاظت و حراست از اطلاعات شخصی و مالی، و موارد دیگری از این دست.
 10. می توان با خواندن کامنتها و بازخوردهای مشتریان وبسایت های خدمت رسان در حوزه خرید فالوور از این مسائل مطلع شد. همچنین داشتن ای نماد نیز فاکتوری مهم در اطمینان مخاطبان است.

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

چگونه فالوور خریداری کنیم؟ (نکاتی درباره نحوه صحیح خرید فالوور)

اگر تصمیم گرفتید برای صفحه تان فالوور بخرید، باید نکاتی را هنگام خرید در نظر داشته باشید.

از کجا فالوور بخریم و بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام کدام است؟

 

اگر قصد خرید فالوور را دارید، سایتی را برای خرید انتخاب کنید که این ویژگی ها را داشته باشد:

 • فالووری که شما می خرید باید واقعی باشد تا اعتبار بیشتری برای پیج شما بیاورد. اما چه فالوور هایی واقعی هستند و چه فالوورهایی فیک هستند؟
 • اکانت هایی که عکس پروفایل ندارند، نام کاربری عجیب و غریب دارند، پست و استوری منتشر نمی کنند، فالوور ندارند یا فالوور کمی دارند و به طور کلی فعال نیستند، برای اینستاگرام فیک محسوب می شوند. الگوریتم اینستاگرام چنین اکانت هایی را فیک تشخیص می دهد و ممکن است مشمول جریمه های اینستاگرام شوید. فالوجت با در نظر گرفتن الگوریتم های اینستاگرام اقدام به ارائه خدمات خرید فالوور فیک منطبق با الگوریتم های اینستاگرام نموده است. تمام اکانت های ما همراه با عکس پروفایل، پست و نام کاربری اصولی هستند.

ویژگی های بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام ارزان

پس یک سایت فروش فالوور خوب، به شما فالوور فیک را به جای فالوور واقعی به شما نمی فروشد و از قبل در مورد اینکه فالوور فیک می خواهید یا واقعی، با شما به نتیجه می رسد.

در صورتی که کسب و کار شما در ایران و بازار هدف تان جامعه ایرانی است، نیاز به فالوورهای ایرانی خواهید داشت. چون همان طور که گفتیم، هر فالوور تعداد دیگری دنبال کننده را به همراه خود به پیج اینستاگرامی شما هدایت خواهد کرد.

اکانت های خارجی قطعا مشتری شما نخواهند بود. پس اگر می خواهید فالوور خریداری کنید، فالوور ایرانی بخرید.

گاهی اوقات شما به بازار های بین المللی فکر می کنید یا به هردلیلی نیاز به فالوور بین المللی دارید. سایت های خرید فالوور، مثل فالوور بست، به شما این امکان را می دهند که انتخاب کنید فالوور ایرانی می خواهید یا بین المللی.

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

پشتیبانی مسئولانه از ویژگی های دیگر سایت خوب برای خرید فالوور

 

یک سایت فروش فالوور خوب، در قبال خدماتی که ارائه می دهد مسئولیت می پذیرد. برای ارائه خدمت بهتر به خریداران، پشتیبانی سایتی که شما از آن خرید می کنید، به شما مشاوره می دهد و سوالات تان را پاسخ می دهد.

پشتیبانی سایت فالوور بست که یکی از بهترین سایت های خرید فالوور می باشد، هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۷ شب به صورت تلفنی و ۲۴ ساعته به صورت چت آنلاین از طریق واتس اپ، تلگرام یا ایمیل در کنار شماست.

 

شاید سایت های فروش فالوور زیادی بتوانید پیدا کنید. اما همه آن ها، به اندازه کافی خوش قول نیستند. منظور از خوش قول بودن این است که آن سایت دقیقا چیزی را به شما ارائه دهد که ادعا کرده.

 

به عنوان مثال، اگر سایتی ادعا می کند که فالوور هایی که خریداری کرده اید را در دو ساعت به پیج شما تزریق می کند، در همان دو ساعت این کار را انجام دهد.

 

خوش قول بودن مزیتی است که اگر یک سایت یا هر کسب و کار دیگری آن را دارا بود، ارزش دارد که از خدمات یا محصولاتش استفاده کنیم.

در کنار خرید فالوور به چه نکات دیگری باید توجه کرد تا به بهترین نتیجه ممکن دست یافت؟

دقت کنید که صرف تمرکز بر خرید فالوور اینستاگرام برای شما کافی نخواهد بود. به ویژه اگر قصد برقراری تعامل و ارتباط واقعی با دیگر کاربران این پلتفرم شبکه اجتماعی را دارید. در این بخش از مطلب از چند توصیه و راهکار کاربردی خواهیم گفت که در کنار خرید فالوور شانس جذب و افزایش مخاطب را برای شما دوچندان خواهند کرد.

۱.گذاشتن پست طی روند منظم

اگر می خواهید مثل اینفلوئنسرهای اینستاگرام مطرح شوید یا آنکه خدمات و محصولات کسب و کارتان را به عده بیشتری معرفی کنید، حتما باید طی روندی منظم و مشخص پست بگذارید (حداقل روزی یک بار).

اگر یک روز پست بگذارید و برای مدتی طولانی ناپدید شوید، کاربران اینستاگرام شما را فراموش خواهند کرد و هر از گاهی هم که پستی از شما ببینند، توجه چندانی به آن نخواهند کرد.

۲. داشتن بهترین برنامه زمان بندی ممکن برای گذاشتن پست در اینستاگرام

پیش از هر چیز لازم است کسانی را که می خواهید مطالب و پست های شما را ببینند شناسایی کنید و با علایق و الگوهای رفتاری آنها بیشتر آشنا شوید. باید متوجه شوید که مخاطبان خاص شما معمولا چه زمانی از روز را صرف گشت زنی در اینستاگرام می کنند.

سپس برنامه زمانی مشخصی برای خود درست کنید و هر روز، رأس ساعاتی که مشخص کرده اید و فکر می کنید در آنها مطالبتان در معرض دید عده بیشتری قرار خواهد گرفت، پست بگذارید.

۳. استفاده هوشمندانه از هشتگها

استفاده هوشمندان از هشتگ های مطرح و پر جستجو نکته مهم دیگری است که در کنار آشنایی با بهترین سایت خرید فالوور و استفاده از چنین خدماتی برای جذب مخاطب بیشتر برای شما مفید خواهد بود.

به ویژه با تغییراتی که الگوریتم اینستاگرام طی چند مدت اخیر به خود دیده است، این پلتفرم هم در حال پیداکردن ویژگی هایی شبیه به موتورهای جستجو است و اهمیت کلمات و عباراتی که در هشتگ ها و کپشن ها استفاده می کنید روز به روز بیشتر می شود.

۴. آشنایی با علایق و آنچه مخاطبان خاص شما انتظار دارند ببینند

 

باید ببینید که در حیطه خاص کاری، تخصص یا علاقه مندی خود مخاطبان معمولا به دنبال دیدن چه نوع محتواهایی هستند و چه چیزهایی بیشتر برایشان جذابیت دارد. بر اساس اطلاعاتی که از این تجزیه و تحلیل پیدا می کنید می توانید پست های بهتری بگذارید. مسئله ای که در بلندمدت، در کنار آشنایی با بهترین سایت خرید فالوور به جذب مخاطب بیشتر در اینستاگرام کمک زیادی خواهد کرد.

۵. خرید کامنت، خرید لایک و خرید بازدید لایو

وقتی اقدام به خرید فالوور می کنید، تعداد لایک ها، کامنت ها و بازدیدها باید متناسب با تعداد فالوورهای پیج اینستاگرامی باشد. در غیر این صورت در جذب ارگانیک فالوورها و مخاطبان واقعی به مشکل برخواهید خورد.

اگر این تناسب رعایت نشود، الگوریتم اینستاگرام در معرفی و نشان دادن پست های شما به مخاطبان واقعی ضعیف تر عمل خواهد کرد. بنابراین بهتر است با خرید کامنت، لایک و بازدید لایو این تناسب را رعایت کنید.

سایت معتبر خرید فالوور اینستاگرام

خرید و فروش فالوور اینستاگرام این روز ها بازار داغی دارد قطعا این موضوع به خاطر محبوبیت این شبکه اجتماعی در ایران است. اما در میان سایت ها و ابزارهای مختلفی که برای خرید فالوور اینستاگرام وجود دارد به کدامیک می توان اعتماد کرد و به اصطلاح سایت معتبر خرید فالوور اینستاگرام چه ویژگی هایی دارد؟
روش های مختلفی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد که به شرح زیر است:

 1. تولید محتوا و تعامل خوب و مستمر
 2. خرید فالوور از سایت
 3. افزایش فالوو با ربات

قطعا توصیه می کنیم از اهمیت تولید محتوا و تعامل مستمر با مخاطبانتان غافل نشوید چرا که راه های دیگری که برای افزایش فالوور به شما پیشنهاد می کنیم راهکارهای مکمل هستند نه قطعی …

در حقیقت خرید فالوور در کنار تولید محتوا و تعامل می تواند نتیجه خوب و همیشگی برای شما را به ارمغان بیاورد و این دو مکمل همدیگر هستند. بنابراین به سراغ بررسی دو مورد بعدی، یعنی سایت ها و ربات ها برای افزایش فالوور اینستاگرام می رویم. قطعا می دانید اینستاگرام به طور کلی مخالف هر گونه فعالیت ربات گونه است. فعالیت های ربات گونه به فعالیت هایی گفته می شود که چه توسط شما چه ربات ها و به صورت انبوه و در مدت زمانی کوتاه صورت بگیرد. علت این موضوع این است که اینستاگرام می خواهد در این شبکه اجتماعی رقابت ها کاملا منصفانه و عادلانه باشد. بنابر این اگر شما از ربات ها یا سایت هایی که از ربات برای افزایش فالوورهای خود استفاده می کنند، استفاده می کنید باید به شما هشدار شادوبن یا حذف اکانت اینستاگرام تان را بدهیم.

 

ویژگی هایی که یک سایت معتبر خرید فالوور اینستاگرام باید داشته باشد عبارتند از:

 

امنیت: سایت باید امنیت کاملی برای کاربران خود فراهم کند و اطلاعات کاربران را حفظ کند.

قابلیت ارائه خدمات متنوع: سایت باید قادر به ارائه خدمات مختلف از جمله خرید فالوور، لایک، کامنت و بازدید باشد.

قیمت مناسب: سایت باید قیمت مناسبی برای خدمات خود ارائه کند.
پشتیبانی: سایت باید به کاربران خود پشتیبانی 24 ساعته و مستمر ارائه کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل، به کاربران خود کمک کند.
رعایت قوانین: سایت باید قوانین اینستاگرام را رعایت کند و از هرگونه روش غیراخلاقی برای ارائه خدمات استفاده نکند.
بروزرسانی های مداوم: سایت باید بروزرسانی های مداوم را انجام داده و خدمات خود را با جدیدترین تکنولوژی ها و الگوریتم های اینستاگرام هماهنگ کند.
فالوور بست با رعایت تمامی موارد ذکر شده در بالا از سایت های معتبر و خوشنام در زمینه خرید فالوور اینستاگرام است.

با توجه به موارد بالا پیدا کردن یک سایت معتبر برای خرید فالوور کمی سخت به نظر می رسد؛ سایتی که ویژگی های زیر را داشته باشد:

 1. افزایش فالوور ها تدریجی باشد
 2. استفاده نکردن از ربات برای ارائه خدمات
 3. فالوورها ویژگی های اکانت های واقعی را داشته باشند
 4. بدون نیاز به پسورد برای ارائه خدمات

تمام ویژگی های یاد شده را سرویس افزایش فالوور اینستاگرام فالوجت به شما همراهان عزیز ارائه می دهد. ویژگی های ممتازه فالوجت علاوه بر موارد بالا به این شرح است:

 1. دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک
 2. ارائه مشاوره رایگان در حوزه خدمات خریداری شده
 3. پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
 4. دارای بیش از ۷ سال سابقه در حوزه خدمات شبکه های اجتماعی

توجه داشته باشید با خرید فالوور بی کیفیت می توانید اکانت و اعتبار خود را در این شبکه اجتماعی محبوب از دست بدهید بنابراین تنها به سایت های معتبر برای خرید فالوور اینستاگرام مراجعه نمایید.

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام واقعی

اگر به دنبال بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام واقعی هستید ما به شما فالوور بست را پیشنهاد می دهیم. همانطور که میدانید افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام نیاز به صبر، کار بر روی محتوا، ارتباط با دنبال کنندگان و اجرای استراتژی های خاص بازاریابی دارد اما گاهی با توجه به محدودیت زمانی نیاز داریم باید تعداد فالوور های خود را در تایمی کوتاه افزایش دهیم پس راهی جز خرید فالوور اینستاگرام واقعی نخواهیم داشت پس برای خرید فالوور اینستاگرام واقعی باید به سراغ مراجع معتبر و کاردان برویم تا بهترین نتیجه را بدست آوریم. در ادامه برخی ویژگی های فالوور بست به عنوان یکی از بهترین سایت های خرید فالوور واقعی اینستاگرام را بررسی می کنیم:داشتن نماد اعتماد الکترونیک، ارائه خدمات پشتیبانی بصورت تمام وقت، داشتن تیم مشاورین حرفه ای و ارائه خدمات مشاوره ای رایگان و دارای سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات شبکه های اجتماعی.

در پایان

در این مقاله سعی کردیم خرید فالوور و بهترین سایت خرید فالوور را مورد بررسی قرار دهیم. تصمیم این که می خواهید فالوور بخرید یا نه، باشماست. اما اگر خواستید این کار را انجام دهید، حتما سایتی را انتخاب کنید که ویژگی هایی را که ذکر کردیم داشته باشد. به علاوه، به نکاتی که درباره خرید فالوور به شما گفتیم حتما دقت کنید. جهت اطلاعات بیشتر به کانال خرید فالوور اینستاگرام مراجعه نمائید.

در صورتی که سوالی درباره مطالبی که گفتیم داشتید، آن را در قسمت نظرات مطرح کنید. همچنین اگر تجربه خرید فالوور دارید، می توانید تجربه خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. همچنین اگر در شبکه اجتماعی کلاب هاوس فعال هستید و قصد خرید فالوور کلاب هاوس را دارید توجه داشته باشید انتخاب بهترین شرکت برای خدمات شبکه های اجتماعی از اهمیت زیادی برخوردار است…

Rate this post