خرید بازدید اینستاگرام، افزایش ویو پست اینستاگرام

فالوور بست؛ معتبرترین وبسایت خرید بازدید اینستاگرام، افزایش ویو پست اینستاگرام واقعی ارزان 100% تضمینی

بازدید (ویو) پست اینستاگرام 👀
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر وضعیت عملیات ها
6204 بازدید همه نوع پست سرور best🔥 3,000  تومان 100000000/500 فعال
5032 ویو پست tv igtv کیفیت بالا 🔥 3,000  تومان 2147483647/10 فعال
19273 بازدید ویدیو سرور فانتوم [آنی🚀] 3,000  تومان 100000000/100 فعال
6497 بازدید پست سرور USA ⭐ 4,000  تومان 100000/10 فعال
17012 بازدید پست اینستاگرام ارزان قیمت💯 4,000  تومان 100000000/100 فعال
4074 👀 بازدید ویدیو – فقط برای ریلز – ارزان – بدون پشتیبانی – اظطراری ✅موقت 5,000  تومان 500000/100 فعال
4962 Instagram views | ⭐️با کیفیت 💲ارزان ❌ قابلیت لغو سفارش 6,000  تومان 100000/100 فعال
5035 بازدید فوق ارزان انواع پست 🔥🔥 6,000  تومان 30000000/100 فعال
6484 بازدید tv,reel,igtv ,سرور بولد💯 6,000  تومان 10000000/50 فعال
6487 بازدید انواع پست ریلز ,تی وی سرور بلک ➕ 6,000  تومان 100000000/100 فعال
19151 Instagram views | ⭐️با کیفیت 💲ارزان ❌ قابلیت لغو سفارش 6,000  تومان 100000/100 فعال
19152 ویو اینستاگرام |💲ارزان |🚀فوری |🔻بدون ریزش 7,000  تومان 2147483647/100 فعال
4961 ویو اینستاگرام – برای تمامی ویدیو ها |💲ارزان 8,000  تومان 30000000/100 فعال
6480 بازدید آنی reels,tv با کیفیت💯 9,000  تومان 5000000/100 فعال
4891 بازدید ایرانی اختصاصی 😍فول با کیفیت و اختصاصی 🍉 پر سرعت🇮🇷 13,000  تومان 2200000/1000 فعال

خرید بازدید اینستاگرام واقعی و ارزان

ویو اینستاگرام یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در افزایش آمار یک پیج میباشد. راه های بسیار زیادی برای افزایش بازدید و ویو اینستاگرام ( Instagram Views ) وجود دارد که اکثر آنها نیازمند زمان گذاری و برنامه ریزی میباشد.

یکی از راه های افزایش ویو اینستاگرام که به زمان گذاری و برنامه ریزی نیاز ندارد، خرید ویو اینستاگرام است. خرید ویو یکی از آسان ترین راه ها برای افزایش تعداد ویو و بازدید پست اینستاگرام میباشد.

هنگامی که نیازمند افزایش ویو پیج اینستاگرام خود هستید شاید تنها گزینه و مقرون به صرفه ترین روش برای افزایش بازدید یک پیج، خرید ویو اینستاگرام باشد.

وبسایت خرید ویو نیز با ارائه خدمات گسترده و کامل، کلیه خدمات ویو اینستاگرام شامل ویو پست، استوری، لایو و… را با ارزانترین قیمت و در نهایت کیفیت بصورت واقعی همراه با ارسال فوری به کاربران عزیز خود ارائه میدهد.

خرید بازدید اینستاگرام؛ بازدید پست ویدیویی اینستاگرام

 

پست های ویدیویی علاوه بر لایک و کامنت از گزینه دیگری به نام ویو یا بازدید نیز برخوردار هستند. تعداد ویو اینستاگرام یک پست نشان دهنده این است که این ویدیو به چه تعداد مورد بازدید کاربران قرار گرفته است.

بنابراین اگر قصد افزایش بازدید برای پست ویدویی خود را دارید میتوانید با خرید ویو پست ویدویی اینستاگرام بصورت فوری به تعداد ویو یا بازدیدی که برای پست خود نیاز دارید دست پیدا کنید.

خرید بازدید IGTV اینستاگرام؛ بازدید پست آی جی تی وی

نوع دیگری از پست های ویدویی اینستاگرام، پست های آی جی تی وی یا IGTV هستند. پست های IGTV در اینستاگرام در قالب پست ویدویی قرار میگیرند و قابلیت پشتیبانی از کیفیت 4K را داشته و مدت زمان فیلم ارسالی در قالب IGTV حدقل 15 ثانیه بوده و حداکثر یک ساعت میباشند.

اعتبار پست های IGTV نیز همانگونه که اطلاع دارید با نمایش تعداد ویو (بازدید) پست مشخص میشود.

بنابراین باید تمامی تلاش شما در این باشد که بتوانید فیلمی را در اینستاگرام منتشر کنید که ارزش دیدن و شیر شدن بین کاربران را داشته باشد. هرچند برای افزایش ویو پست IGTV میتوانید از خرید ویو آن نیز بهره برده و به تعداد بازدید مطلوب خود دست پیدا کنید.

خرید ویو پست IGTV اینستاگرام در این وبسایت بصورت واقعی با قیمتی ارزان و کیفیتی بی همتا بصورت فوری برای پست شما ارسال میگردد.

خرید بازدید اینستاگرام و افزایش تعامل در پیج

از آنجایی‌ که کاربران و خود اینستاگرام به بازدید فیلم ها اهمیت می‌دهند شما باید بازدید ویدئوهای خود را افزایش دهید. درست است که می‌توانید به کمک روش‌هایی از جمله تبلیغات، تبادل و… بازدید بگیرید اما این کارها بسیار هزینه بر و زمان بر هستند.

پس اگر در ابتدای راه هستید بهتر است کار خود را با خرید بازدید شروع کنید. وبسایت ما نیز با ارائه خدمات گسترده و کامل کلیه خدمات خرید ویو پست خود را با ارزانترین قیمت و در نهایت کیفیت به کاربران عزیز خود ارائه میدهد.

پس می‌توانید با خیال راحت خرید ویو ارزان را از تیم فالووران داشته باشید. حتی اگر نیاز به مشاوره دارید می‌توانید با پشتیبانان در ارتباط باشید.

 

خرید بازدید اینستاگرام؛ جدید ترین نوع بازدید ویدیو در ایران !

 

خرید بازدید اینستاگرام: سرویسی که برای شما عزیزان قرار دادیم ، یک سرویس ویژه می باشد که توسط توسعه دهندگان فالوور بست تهیه شده است .

 

خرید ویو اینستاگرام: این سرویس به منظور افزایش بازدید های ویدیو شما در اینستاگرام توسط کاربران ایرانی و فعال استفاده می شود .

 

استفاده از سرویس افزایش ویدیو اینستاگرام فالوور بست باعث می شود تا اینستاگرام ارزش ویژه ای برای ویدیو شما قائل شود و در پی آن شانس شما برای نمایش ویدیوتان در اکسپلور اینستاگرام افزایش می یابد !

 

اگر نیاز به خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش دارید، کلیک کنید:)

 

به ویدیو های خود در اینستاگرام اعتبار بخشید + رتبه پیج خود را به طرز شگفت انگیزی افزایش دهید !

ویو اینستاگرام (view) ، یا همان بازدید اینستاگرام که مربوط به پست های ویدیویی در اینستاگرام می باشد نمایشگر تعداد افرادی است که از آن ویدیو کلیپ در اینستا بازدید کرده اند . شما با خرید بسته های افزایش ویو فالوور بست می توانید آمار view پست ویدیویی خود را در اینستاگرام افزایش دهید و بهبود بخشید …

 

استفاده از سرویس افزایش بازدید ویدیو در اینستاگرام چه سودی داره ؟

ببینید اول از همه یک نکته خیلی مهم وجود داره که دلسوزانه خدمت شما کاربرای محترم و عزیز فالوور بست عرض میکنم . ارزش ویدیو در اینستاگرام خیلی بالاست! یعنی چی؟ یعنی اینکه تاثیرگذاری ویدیو در اینستاگرام خیلی خیلی بیشتر از عکس هاست . این رو آمار ثابت کرده و احتمالا خودتون هم میدونید ! البته که تهیه یک ویدیو بی نقص و جذاب همیشه سخت تر از تهیه یک عکس می باشد ! ولی با این حال ارزشش رو داره که مدت زمان بیشتری صرف ساخت یک ویدیو خیلی باحال بکنید ! البته زمانی به ارزشش پی خواهید برد که بازده خیلی خوبی از اون ویدیو مشاهده کنید !

خرید بازدید پست اینستاگرام و بهبود آمار پیج

طبق بررسی‌های انجام شده افرادی که خرید ویو پست ویدیویی داشته‌اند در مدت زمانی کوتاه به موفقیتی چشمگیر دست یافتند.

دلیل این اتفاق آن است که با افزایش ویو اینستاگرام ، پست در اکسپلور قرار گرفته و با افراد بیشتری به اشتراک گذاشته می‌شود. زمانی که افراد بیشتری پست شما را بازدید کنند در بین آنها افرادی که هم سلیقه شما هستند به محتوای شما جذب می‌شوند. ازاین‌رو با اشتراک گذاشتن و لایک و سیو به حمایت شما می‌پردازند.

به این صورت خرید ویو فوری سبب بهبود آمار پیج خواهد شد. بدون شک بهبود آمار پیج سبب کسب موفقیت‌هایی میشود از این رو تاکید به خرید بازدید پست اینستاگرام میکنند.

 

جهت افزایش تأثیرگذاری پست‌های اینستاگرام اقدام به خرید پست اینستاگرام نمایید.

زیرا هرچه ویو پست‌ها بیشتر باشد نمایانگر این است که پست شما موردتوجه کاربران قرار گرفته است و از این طریق می‌توانید اعتماد بیشتری را به سمت خود جذب کنید.

خرید بازدید اینستاگرام

افزایش بازدید ویدیو ، با بازدید کننده های کاملا ایرانی اینستاگرام !

بازدید کننده ها همگی ایرانی می باشند و از این نظر تاثیر بسیار مثبتی برای رنک پست و پیج شما خواهد داشت ! زیرا یکی از مسائلی که اینستاگرام به آن اهمیت می دهد و از آن برای سنجش اعتبار یک پست به منظور وارد کردن آن پست به اکسپلور اینستاگرام استفاده میکند ، موقعیت جغرافیایی (location)  اکانت های بازدید کننده می باشد ! مهم است که بازدید ها ایرانی باشند تا اعتبار پست شما بیشتر شود و در نتیجه پست ویدیویی شما بین پست های هموطنانتان در اکسپلور نمایان شود ..

افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام فوری و سریع !

یکی از عواملی که کیفیت و به اصطلاح خوب بودن یک خدمت یا سرویس خدمات جانبی را مشخص میکند سرعت انجام آن خدمت است ! بازدید های خریداری شده توسط شما روی ویدیو مورد نظرتان ، سریع تر از آنچه که فکر میکنید اعمال می شوند !

وقتی میگیم فوری یا پرسرعت منظور چیست ؟

این ویو ها در سریع ترین زمان ممکن و به صورت فوری انجام خواهند شد ! برای مثال :

برای ویو های کمتر از ۱۰ هزار عدد : کمتر از یک ربع اعمال خواهد شد !

برای ویو های بین ۱۰ تا ۲۰ هزار عدد : بین یک ربع تا نیم ساعت  !

و برای ویو های سنگین و تعداد بالا (مثلا ۱۰۰۰۰۰ عدد ویو !!) : معمولا کمتر از ۲ ساعت اعمال خواهد شد !

Rate this page

تمامی حقوق برای فالوور بست محفوظ و کپی برداری ممنوع میباشد

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد