افزایش ممبر رایگان تلگرام

افزایش ممبر رایگان تلگرام

قبل از بیان هر آموزشی، حتما باید تاکید کنم که افزایش ممبر رایگان تلگرام واقعی تنها در صورتی فراهم می‌شود که شما سیم‌کارت‌هایی داشته باشید که برای حداقل یک هفته تا یک ماه، ممبری به گروه‌های دیگر اضافه نکرده باشند. بنابراین اگر مالک چنین سیم‌کارت‌هایی نیستید، غیر ممکن است بتوانید صرفا با استفاده از نرم افزار افزایش ممبر، ممبر به کانال یا گروه خود اضافه کنید.

نکته مهم دیگری که باید مدنظر داشته باشید این است که با سیم‌کارت‌های ایرانی فقط می‌توانید ممبرهایی که آنها هم از سیم‌کارت ایرانی استفاده می‌کنند به گروهتون اضافه کنید. لذا اگر ممبرهای گروهی آلمانی باشند، نمی‌توانید با سیم‌کارت ایرانی آنها را به گروهتون اضافه کنید.

افزایش ممبر رایگان تلگرام

نکته دیگر آن است که مسلما برخی قابلیت‌ها هستند که در نسخه رسمی تلگرام ارائه نشده است اما در قابلیت‌های تگرام وجود دارد. مثلا اینکه شما بتوانید عضوی از گروهی که خودتون در آن عضو هستید را در گروه دیگری عضو کنید، قابلیتی هست که در تلگرام وجود دارد و در تلگرام‌های غیر رسمی ارائه شده است.

پس در نهایت پاسخ آن است که آری، نرم‌افزارهایی هستند که عملا نسخه‌های غیر رسمی تلگرام هستند و با آن‌ها می‌توانید اعضای یک گروهی را به گروهی دیگر انتقال دهید و مسلما این کار برای بازاریابی مفید است.

افزایش ممبر رایگان تلگرام

معرفی نرم افزار افزایش ممبر رایگان تلگرام

در ادامه این مقاله تعدادی از پر دانلود ترین و استفاده ترین نرم افزار هایی افزایش ممبر تلگرام را معرفی خواهیم کرد و به ویژگی های هر کدام خواهیم پرداخت. اگر شما هم تحربه استفاده از اپلیکیشن یا نرم افرار خاصی داشته اید، حتما در بخش این کامنت ها ذکر کنید تا به اسم خودتون منتشر شود.

معرفی نرم افزار ممبرزگرام برای افزایش ممبر رایگان تلگرام

نرم‌افزار ممبرزگرام در گوگل‌پلی وجود دارد و از همان طریق می‌توان آن را نصب کرد. برای نصب برنامه در گوشی اندروید روی این لینک کلیک بفرمایید تا مستقیما از گوگل پلی بتوانید نصب کنید. قابلیت‌هایی که توسعه‌دهندگان این اپ به آن اشاره کرده‌اند به شرح زیر می‌باشد:

 1. افزایش ممبر رایگان
 2. افزایش رایگان بازدید 5 پست آخر کانال
 3. دریافت ۲سکه برای هر عضویت
 4. عضویت و بازدید خودکار کانال
 5. امکان سفارش همزمان ممبر واقعی برای چند کانال و گروه
 6. قابلیت صرفه جویی در مصرف اینترنت
 7. انتقال سکه
 8. امکان گزارش کانال معیوب

نحوه کار ممبرز گرام به روایت توسعه‌دهندگان آن:

عضو کانالهای برنامه شوید و برای هر عضویت ۲ سکه رایگان دریافت کنید. با همان سکه‌ها از “ممبر بگیر” برای کانال و گروهتان سفارش عضو دهید، اگر عضو بیشتری نیاز داشتید، در فروشگاه منتظر شما هستیم.

معرفی نرم افزار افزایش ممبر: ممبر پلاس

این نرم‌افزار در گوگل‌پلی وجود ندارد. برای نصب این برنامه می‌توانید از این لینک استفاده کنید. قابلیت‌های ممبرپلاس به روایت توسعه‌دهندگان آن:

 1. اولین برنامه اختصاصی افزایش ممبر کانال تلگرام
 2. ‏افزایش اعضای کانال شما تا سقف ۲۰۰ هزار عضو
 3. سرعت بسیار بالا در افزایش اعضا کانال
 4. امکان افزایش بازدید پست های کانال شما
 5. با هر بار سفارش افزایش بازدید تا ۵۰ پست اخر شما همزمان افزایش بازدید خواهد داشت.
 6. امکان ثبت اگهی کانال شما
 7. محلی برای معرفی خدمات کانال شما
 8. اعضای اضافه شده به کانال شما شماره های مجازی می باشند و هیچگونه ریزشی نخواهند داشت
 9. استارت اتومات و فوری سفارش
 10. بازدید 50 پست اخر
 11. پشتیبانی تلگرامی آنلاین و سریع

معرفی نرم افزار افزایش ممبر رایگان تلگرام: member gir 20

این نرم‌افزار در گوگل‌پلی وجود ندارد و می‌توان آن را از این لینک نصب نمایید. قابلیت‌های نرم‌افزار ممبر گیر به روایت توسعه‌دهندگان آن:

افزایش ممبر رایگان تلگرام به صورت فعال

لیست کانال های تلگرام برای عضویت و دریافت سکه رایگان

ساده بودن و راحتی استفاده از آن

و بسیاری از قابلیت های دیگر که میتوانید به راحتی برای کانال مورد نظر خود عضو فعال تهیه کنید

معرفی نرم افزار افزایش ممبر رایگان تلگرام

نرم افزار ممبر گیر افزایش ممبر کانال تلگرام، از گروه نرم افزاری تیبان می‌باشد. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از این لینک استفاده کنید. قابلیت‌های ممبر گیر تیبان به روایت توسعه‌دهندگان آن:

 1. افزایش کاربرهای کانال تلگرام
 2. افزایش کاربرهای گروه تلگرام
 3. افزایش بازدید پست های شما
 4. شما با دیدن چند ویدیو میتوانید سکه دریافت کنید و با ان سکه ها ممبر دریافت کنید و اگر طاقت دیدن تبلیغات را ندارید میتوانید با خرید سکه ممبر دریافت کنید.
Rate this post