چگونه ورودی اکسپلورر را چند برابر کنیم؟

در این مقاله به شما آموزش میدهیم چگونه ورودی اکسپلورر را چند برابر کنیم! پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

اگر در تلاش هستید که پست های پیجتان بازدید بیشتری دریافت کند اما ناموفق هستید برای شما دوستان عزیز یک ترفند خوب را در این مقاله میگم تا بعد از چند روز پست شما هم در اکسپلور قرار بگیرید

 

اکسپلورر اینستاگرام چیست ؟

راه های ورود به اکسپلورر اینستاگرام (یا همان Explore اینستاگرام!) صفحه‌ای است که پست‌هایی از صفحات سراسر دنیای اینستاگرام (چه آن‌ها را فالو کرده باشید و چه نکرده باشید) را برایتان نمایش خواهد داد. این پست‌ها طبق فعالیت‌های قبلی شما انتخاب می‌شوند و از الگوریتم‌هایی که برای دنبال کردن فعالیت شما در اینستاگرام تعبیه شده است، پیروی می‌کنند؛ جایی که می‌توان گفت صادقانه‌ترین مکان در دنیای اینترنت به شمار می‌رود. البته این الگوریتم تنها به عملکرد شما وابسته نیست، بلکه فعالیت دوستان‌تان را نیز زیر نظر می‌گیرد.

مراحل زیر را به خاطر بسپارید.

1. settings

2. account

3.sensitivec content control بزارش روی more

در صورت نیاز به خرید خدمات اکسپلورر می توانید از ما کمک بگیرید.

چگونه ورودی اکسپلورر را چند برابر کنیم

کنترل محتوای حساس یا همان عبارت Sensitive Content Control فقط 2 گزینه برای نوجوانان دارد: Standard و Less. نوجوانان زیر 16 سال به صورت معمول و پیش فرض در حالت Less قرار می‎ گیرند. اما گاهی پیش میاید که حساب افراد بزرگسال هم در حالت Less قرار می‎ گیرد. در چنین حالتی برخی از محتواهای حساس برای آن ها نشان داده نمیشود و این میتواند برای برخی آزار دهنده باشد.

برای دسترسی به بخش اکسپلور ، اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید. پایین صفحه چند آیکن می‌بینید. آیکنی که به شکل ذره‌بین است و بین دو آیکن خانه و علامت + قرار دارد، همان بخش اکسپلور اینستاگرام است.

 

اکسپلور اینستاگرام چیزی نیست که بخواهید فعال یا غیرفعالش کنید!

خیلی ها با اسم فعال کردن اکسپلور برای دیگران یا از آنها پول میگیرند و یا اینکه پیجشان را هک می کنند ، مراقب همچین آدم هایی باشید .

تغییرات مداوم اینستاگرام برای شخصی سازی‎ های بیشتر

اینستاگرام به صورت مداوم در حال توسعه ویژگی های شخصی سازی و کنترل بیشتر روی محتواهای نمایش داده شده است تا به افراد کمک کند تجربه بهتری را در حین استفاده از اینستاگرام داشته باشند. مدتی قبل بود که اینستاگرام کنترل محتوای حساس یا همان Sensitive Content Control را راه اندازی کرد تا افراد بتوانند مشخص کنند از افرادی که آن ها را فالو نکرده اند، چه مقدار پست و با چه میزان حساسیتی برای آن ها به نمایش درآید.

مدتی است که اینستاگرام گزینه کنترل محتوای حساس یا همان Sensitive Content Control را به 3 سطح تقسیم کرده است تا بتواند انواع نیازها را تامین کند. این سه سطح به استاندارد، Less و More تقسیم میشود. در حالت استاندارد همه چیز پیش فرض است و افراد به صورت نرمال پست هایی را از افرادی که فالو نکرده اند، در اکسپلور خود مشاهده خواهند کرد.

همچنین در این حالت از نمایش برخی از پست های حساس در اکسپلور جلوگیری خواهد شد. از سویی دیگر گزینه More باعث میشود تا افراد بتوانند محتواهای حساس تری را بدون محدودیت مشاهده کنند. در حالی که گزینه Less باعث میشود تا کمتر از حالت پیش فرض محتواهای حساس به افراد نمایش داده شود. افرادی که زیر 18 سال داشته باشند گزینه More را در اختیار نخواهند داشت.

همچنین گزینه Less برای کودکان و نوجوانان مناسب تر است.

چگونه ورودی اکسپلورر را چند برابر کنیم

وقتی که تنظیمات Sensitive Content Control روی Less باشد، آنگاه اینستاگرام محدودیت های بیشتری را روی محتوایی که درون فید یا اکسپلور شما قرار میگیرد، اعمال خواهد کرد. برای این که این محدودیت ها برداشته شود، بایستی دستور العمل زیر را انجام دهید.

روی آیکن اینستاگرام بزنید تا این برنامه باز شود.

سپس از گوشه سمت راست و پایین صفحه روی آیکن پروفایل بزنید تا وارد بخش پروفایل شوید.

از بالای صفحه از سمت راست روی گزینه سه خط افقی بزنید تا گزینه های دیگری برایتان به نمایش در آید.

حالا از منوی ظاهر شده روی Settings بزنید تا وارد تنظیمات شوید.

در این قسمت روی گزینه Account بزنید.

ورودی اکسپلورر اینستاگرام خود را چند برابر کنیم

حالا دنبال گزینه ای به نام Sensitive Content Control باشید. در این جا به 3 گزینه مواجه خواهید شد.

چگونه ورودی اکسپلورر را چندین برابر کنیم؟

Standard: این گزینه که پیش فرض است، بر اساس استانداردها معیاری را در نظر گرفته و طبق آن محتواهای گوناگون را بر اساس حساسیت و به شکل معقولی به کاربران نشان می دهد. این گزینه برای عموم کاربران بزرگسال اینستاگرام مناسب است.

Less: با انتخاب این گزینه، محتواهای حساس کمتری برای شما به نمایش در می آید. یعنی اینستاگرام حساسیت بیشتری برای نمایش محتواها برای شما خواهد داشت. این گزینه برای کودکان و نوجوانان مناسب است.

More : با انتخاب این گزینه محتواهای حساس بیشتری برای شما به نمایش در می آید. این گزینه برای افراد بزرگسالی که حساسیتی به انواع محتواها ندارند، بهتر و مناسب تر است.

ابزارهای دیگری نیز وجود دارد که به شما کمک می کند تا تجربه خود در کار با اینستاگرام را به شکل بهتری مدیریت و کنترل کنید. محدود کردن نظرات، افراد، مسدود کردن کاربران دیگر، بی صدا کردن و … که سعی میکنیم آن ها را هم در قالب پست های کوتاه و مفید ارائه دهیم. اما به صورت کلی Sensitive Content Control یکی از بهترین راهکارهای ممکن برای افزایش یا کاهش نمایش محتواهای حساس برای افراد با سلایق گوناگون است.

یکی از فاکتورهای مهم ورود به اکسپلور از دید الگوریتم اینستاگرام میزان تعامل فالوورهای کل پیج با پست های منتشر شده است. مثلا اگر یک پیجی 10 هزار فالوور داشته باشد در 15 دقیقه اولی که پستی منتشر می کند باید 100 تا لایک و 50 تا کامنت بگیرد. این در حالت عادی است! اگر تعامل مثلا دو برابر این باشد ورود پست به اکسپلور حتمی است.

 

اما شما فرض کنید پیجی 10 کا فالوور دارد و 8 کای آن فیک یا به هر دلیلی غیر فعال هستند. در این صورت پست منتشر شده فقط به 2 هزار نفر نمایش داده می شود و این باعث می شود نرخ تعامل در آن پیج به شدت پایین باشد.

جمع بندی: بنابراین متوجه شدیم که هر چه تعداد فالوور هایمان بالاتر باشد امکان اینکه پست هایمان در اکسپلورر قرار بگیرد بیشتر است پس برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام با ارسال فوری میتوانید از فالوور بست معتبرترین وبسایت خرید فالوور واقعی اینستاگرام استفاده کنید و از این طریق امکان رفتن پست های خود به اکسپلورر را چندین برابر بیشتر کنید.

Rate this post