20 روش برتر جذب فالوور روبیکا

در این مقاله قصد داریم 20 روش برتر جذب فالوور روبیکا را به شما کاربران آموزش دهیم پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

آیا شما هم یکی از کاربرانی هستید که دوست دارد فالوورهای زیادی در روبیکا داشته باشد؟ این کار اصلا سخت نیست، کافی است این مقاله را تا آخر بخوانید تا راه آن را متوجه شوید. با مایکت همراه باشید.

جذب فالوور روبیکا

جذب فالوور روبیکا

روبیکا به عنوان یک اپلیکیشن اندرویدی معروف شده است، ولی می توان آن را فراتر از یک برنامه دانست. این اپ دقیقا همچون دستیاری کنار شما می ماند و تمام کارهای پرداختی و بانکی، خرید شارژ، خرید بسته اینترنتی، پیغام رسانی و غیره را برای شما انجام می دهد. در ضمن برای شما موسیقی های گوش نواز و فیلم های دیدنی نیز به ارمغان می آورد. جالب اینجاست که در ازای تمام این کارها نه تنها حقوقی دریافت نمی کند بلکه به شما پول هم می دهد!

rubika از بخش های مختلفی تشکیل شده است و کاملا دسته بندی شده است. به طوری که هر گروه سنی، پیر یا جوان، کودک یا نوجوان قادر هستند از آن استفاده نمایند. یکی از بخش های این اپ که برای همه سنین جذاب است، امکان کسب درآمد از آن است.

داشتن شهرت و دنبال کننده همیشه جذاب بوده، مخصوصا وقتی مثل rubika باعث درآمد شود. بنابراین کاربران این اپ نیز مانند کاربران اینستاگرام یا حتی بسیار فراتر از آن، به دنبال جذب فالوئر هستند. در ادامه به شما عزیزان راه هایی را معرفی می کنیم که خیلی راحت بتوانید دنبال کننده های خود را افزایش دهید

جذب فالوور روبیکا

بهترین روش های جذب فالوور روبیکا چیست؟

 • از هشتگ ها استفاده کنید. آدرس صفحه و کانال شما را عده ی کمی به صورت مستقیم جستجو میکنند، ولی عده ی کثیری از طریق هشتگ ها به پست های شما می رسند. مثلا اگر یک کاربر لغت #دوستی را جستجو کند، و در پایین پست شما این لغت درج شده باشد، پست شما به شخص نشان داده شده و در صورت مورد پسند بودن، شما را دنبال می کند.
 • با کانال های دیگر تبادل بروید. یعنی شما کانال آنها و آنها کانال شما را برای یکدیگر تبلیغ کنید. البته این کار بین افرادی ممکن است که تعداد دنبال کننده تقریبا یکسان داشته باشند، در غیر این صورت باید برای این کار به آن شخص هزینه پرداخت کنید.
 • برخی ربات ها با این مضمون ساخته شده اند و شما با استفاده از آنها و طی کردن مراحل گفته شده می توانید فالوورهایتان را تا یک عدد مشخص افزایش دهید. اما دقت کنید این فالوئرها فیک نباشند.
 • علاوه بر ربات ها، کانال های فالوورگیر نیز موجود هستند، استفاده از آنها نیز می تواند برای شما مفید باشد.
 • استفاده از پاپ آپ ها هم راهکار بسیار خوبی است ولی در صورتی جواب می دهد که پیج و کانال شما مفید باشد زیرا پاپ آپ باعث می شود افراد زیادی کانال شما را مشاهده کنند، پس اگر جذابیتی در آن نبینند دلیلی برای دنبال کردن آن نخواهند داشت. پس توصیه می کنیم اول صفحه ای جذاب بسازید و با استفاده از راهکارهای اولی که گفتیم، آن را سازماندهی و خاص کنید و سپس اقدام به استفاده از پاپ آپ کنید.
 • از شبکه های مجازی دیگر استفاده کنید. یعنی از صفحه ی اینستاگرامی و غیره خود نیز برای تبلیغ فعالیت روبیکایی خود استفاده نمایید.
 • از دوستان خود بخواهید شما را در روبیکا و دیگر پیام رسان ها تبلیغ کنند. یا حتی این کار را از پیج های پر طرفدار بخواهید، که احتمالا برای این کار از شما مبلغی دریافت می کنند.
 • ار قرعه کشی استفاده کنید. مثلا بگویید بین کسانی که به 5 نفر شما را معرفی کنند و آن 5 نفر شما را دنبال کرده باشند، قرعه کشی می شود. این کار باعث می شود مخاطبین شما از دیگران نیز دعوت کنند و فالوور هایتان به صورت خودکار زیاد شود.
 • پاداش تعیین کنید. برای مثال می توانید برای کسی که شما را به 10 نفر معرفی کرده است و آنها شما را دنبال نموده اند، پاداشی کوچک ولی جذاب تعیین کنید.
 • تفاوت خود را با دیگران بیان کنید. کاربران باید دلیلی برای پیروی از شما پیدا کنند، مخصوصا اگر رقبای زیادی داشته باشید. اگر برتری شما را بدانند قانع می شوند که شما را باید انتخاب کنند.
 • منحصر به فرد باشید. ایده به خرج دهید و مطالب خلاقانه بسازید. از نشر مطالب تکراری بپرهیزید. اگر قرار باشد مطلب شما در صد پیج یا کانال دیگر دیده شود، چرا باید مخاطب جذب شما شود؟

بهترین روش جذب فالوور روبیکا چیست؟

جذب فالوور روبیکا

جذب فالوور روبیکا

بهترین روش، راهی است که بازدیدها و دانلود از صفحه ی شما را افزایش دهد. زیرا همانطور که گفتیم شما به خاطر تعداد فالوور هایتان درآمدی به دست نمی آورید بلکه به خاطر تعداد بازدید و دانلود پول به دست می آورید. یعنی اگر 1000 دنبال کننده داشته باشید ولی فقط 100 بازدید داشته باشید، شما پول آن 100 بازدید را می گیرید. پس به هیچ عنوان به فکر فالوئر فیک نباشید و پیج یا کانال خود را قوی کنید.

اکنون نوبت شماست!

در این نوشته سعی کردیم شما را با بهترین روش های فالوور گیری در روبیکا آشنا کنیم. امیدواریم که این مقاله مفید واقع شده باشد. اکنون نوبت شماست که نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کرده و انتقادات تان را با ما درمیان بگذارید. همچنین اگر سوالی تحت عنوان این نوشته دارید، پاسخ آن را از ما جویا شوید. باتشکر از همراهی شما دوستان همیشگی.

Rate this post