خرید فالوور تردز؛ افزایش دنبال کننده تردز واقعی و ارزان

با فالوور بست فالوور های صفحه تردز خود را افزایش دهید و باعث محبوبیت صفحه خود در این اپلیکیشن شوید.

images 1688905358 64aaa68e8d16f

خرید فالوور تردز

خرید فالوور تردز; افزایش دنبال کننده تردز

خرید فالوور تردز

مدت‌ها بود که می‌دانستیم متا، شرکت مالک اینستاگرام، روی یک شبکه اجتماعی جدید برای رقابت با توییتر کار می‌کند. حالا این شبکه اجتماعی تحت نام تردز یا به‌طور ساده‌تر Threads منتشر شده است و می‌خواهد توییتر را به چالش بکشد. اما تردز چیست و چگونه می‌توانیم از این برنامه استفاده کنیم؟ در این مطلب همه چیز درباره برنامه ترد را به شما می‌گوییم. توییتر از زمانی که ایلان ماسک، ثروتمندترین فرد جهان آن را تصاحب کرده، تغییرات زیادی داشته است. این تغییرات که بعضاً مطابق میل کاربران نبودند، باعث شد برخی به سراغ شبکه‌های اجتماعی جایگزین بروند. متا هم از این فرصت استفاده و شبکه اجتماعی جدید خود را راه‌اندازی کرد. تردز چیست؟ تردز نسخه متن‌محور شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام محسوب می‌شود که هدف از توسعه‌اش، رقابت با توییتر بوده است. درحالی که اینستاگرام روی عکس و ویدیو تمرکز کرده، در تردز مانند توییتر، تمرکز اصلی روی متن است، هرچند می‌توانید در آن عکس و فیلم هم به اشتراک بگذارید. برنامه تردز بامداد پنجشنبه برای اندروید و iOS منتشر شد و طی کمتر از یک هفته به آمار بیش از 100 میلیون کاربر رسید. به علت همکام بودن تردز و اینستاگرام پیش بینی می شود این اپلکیشن در آینده ای نزدیک به موفقیت چشمگیری برسد. پس هر چه سریعتر به فکر فعالیت در این اپلیگیشن و افزایش تعداد فالوور تردز خود باشید. برای شروع کار در تردز در صورتی که اکانت اینستاگرام دارید نیازی به ثبت نام مجدد در تردذ ندارید. می توانید با همیان اطلاعات کاربری وارد تردز شوید و پروفایل خود را ایحاد کنید و حتی فالووینگ های اینستا را با یک دکمه به تردز انتقال دهید. این شبکه اجتماعی هم‌ اکنون نسخه تحت وب هم دارد، اما عملکردش محدودتر از اپلیکیشن آن است.

ویژگی خرید فالوور تردز

توجه : فالوور threads اینستاگرام با فالوور اینستاگرام (پیج) کاملا متفاوت است و این دو فقط از نظر دنبال شوندگان یکسان است(کسانی که دنبال میکنید) .

 

اگر کاربری پیج اینستاگرام شما را فالو داشته باشد ، در تردز به مدت 24 ساعت پیج شما به آن شخص نمایش داده می‌شود و اگر تصمیم بگیرد که شما را فالو نکند ، پس از این مدت ، خیلی کم پست شما به آن کاربر نشان داده میشود .اما با این وجود باز در اینستاگرام شما را در لیست فالوور های خود دارد.

 

بنابر این ، فالوور هایی که در تردز کسب می‌کنید ، با فالوور های اینستاگرام کاملا متفاوت است.

مراحل خرید فالوور تردز Threads

1- انتخاب تعداد فالوور تردز

پکیج و تعداد فالوور تردز Threads مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

2- وارد کردن آیدی حساب کاربری

آیدی حسابی که می خواهید افزایش فالوور تردز برای آن انجام شود وارد کنید و عملیات پرداخت را کامل کنید.

 

3- ارسال فوری فالوور تردز Threads

سریعا پس از پرداخت افزایش فالوور تردز Threads شروع و به سرعت تکمیل می شود. از تعداد فالوور تردز Threads خود لذت ببرید!

خرید فالوور تردز

خرید فالوور در برنامه تردز چگونه است؟

برای افزایش فالوور و لایک تردز مراحل زیر را دنبال کنید در کمترین زمان ممکن فالوور ها به اکانت شما اضافه خواهد شد:

وارد وبسایت فالوور بست شوید

گزینه “ثبت سفارش” را از منو لمس کنید.

خدمات فالوور تردز threads را انتخاب کنید

در قسمت “لینک” آیدی threads خود را وارد کنید.

در بخش “تعداد” میزان فالوور ها را وارد کنید. (مثلا 1000 فالوئر تردز)

در مرحله آخر گزینه ثبت سفاش کلیک کنید.

پس از پرداخت هزینه، بستگی به نوع سرویس انتخابی، از 5 دقیقه تا 24 ساعت فالوور تردز اکانت شما افزایش داده خواهد شد.

قیمت خرید فالوور تردز

قیمت ها را از جدول بالای صفحه به صورت لحظه ای مشاهده کنید.

به دلیل جدید بودن اپلیکیشن تردز، ایجاد و برنامه نویسی سرور های جدید بسیار زمانبر خواهد بود. به همین دلیل ممکن است اوایل معرفی این اپلیکیشن ، قیمت ها کمی بیشتر باشد !

اما نباید این نکته را فراموش کنید که تمام اپلیکیشن های جدید در دنیا ، برای جذب کاربران بیشتر ، محدودیت های خود را برداشته یا سختگیری های کمتری خواهند داشت .

اما پس از گذشت چندین هفته ، این سختگیری ها بیشتر شده ولی هرگز روی موارد قبل از این محدودیت ها تاثیر نمیگذارد !یعنی خرید فالوور تردز نیز یکی از این مواردی است که تا کنون اینستاگرام حساسیتی به آن نشان نداده.

آیا پس از خرید فالوور تردز به پیج اصلی اینستاگرام اضافه می‌شود؟

خیر ! فالوور های تردز و فالوور های پیج اینستاگرام کاملا متفاوت هستند ، زیرا این دو برنامه از نظر کارایی دو برنامه متفاوت هستند.اما توجه کنید که اگر فالوور اینستاگرام خریداری کنید ، به مدت 24 تا 72 ساعت در اکسپلور تردز به کاربرانی که در اینستاگرام شما را فالو کرده اند ، نشان داده می‌شوید.

فالوور اینستاگرام بخریم یا threads ؟

اگر که پیشنهاد ما را می‌خواهید ، ابتدا فالوور واقعی اینستاگرام خریداری کنید تا از این طریق در threads به صورت طبیعی تر فالوور جذب کنید.

ویژگی های خرید فالوور تردز Threads از فالوور بست

💎 کیفیت فالوور تردز باکیفیت و ریزش کم


💲 قیمت فالوور تردز شروع قیمت از 28500 تومان


🎯پسورد بدون نیاز به پسورد


⏳ زمان انجام فوری – بلافاصله بعد از ثبت سفارش


⏱ پشتیبانی 24 ساعته کل شبانه روز

بهترین سایت برای خرید فالوور تردز Threads

خرید فالوور تردز Threads فوری از فالوور بست! با افزایش تعداد فالوور تردز خورد اعتبار حساب تردز خود را بالا ببرید!

 

کیفیت باورنکردنی!

افزایش فالوور تردز Threads برای حساب شما

 

پشتیبانی شبانه روزی!

در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی پشتیبانی فالوور بست در کنار شماست.

سرعت فوق العاده!

بلافاصله پس از خرید فالوور تردز، افزایش فالوور شروع و به سرعت تکمیل می شود.

خرید فالوور فیک تردز (threads)

فالوور های فیک تردس را به بهانه پیشرفت مستقیم خریداری نکنید !

فالوور فیک فقط و فقط برای افزایش آمار پیج کاربرد دارد و هیچ کمک مستقیمی برای پیشرفت پیج نخواهد داشت.

منظور از کمک مستقیم چیست؟ زمانی که شما فالوور واقعی تردز خریداری می‌کنید ، به صورت مستقیم از سوی کاربران لایک ، بازدید ، کامنت ، سیو (ذخیره) ، اشتراک دریافت میکنید.

اما با فالوور فیک تریدز ، هیچ گونه لایک و کامنتی و غیره دریافت نمی‌کنید و فقط به یک صورت کمک می‌کند و آن هم جذب مشتریان تبلیغاتی برای درآمد بیشتر یا جلب توجه کاربران جدیدی که پیج را مشاهده می‌کنند ، اما هنوز آن را فالو نکرده اند.

خرید فالوور تردز

خرید فالوور تردز ایرانی

با خرید فالوور های بین المللی ، به میزان درصد کمتری فالوور ایرانی دریافت می‌کنید. اما اگر فالوور 100% ایرانی نیاز دارید ، به دلیل تفکیک کشور ها ، قیمت فالوور به میزان %50 تا 100% افزایش میابد.

فالوور ایرانی مخصوص پیج های ایرانی زبان است و اگر پیج فروشگاهی دارید ، بهترین گزینه برای پیج شماست.

اما توجه کنید که فالوور تردز فیک ایرانی مانند توضیحاتی که بالاتر درباره فالوور فیک داده ایم ، به صورت مستقیم تاثیر نمیگذارد. این نوع فالوور فقط برای جذب مشتریان تبلیغاتی مناسب است که اگر فالوور های شما را بررسی کردند ، با نام و پروفایل های صد در صد ایرانی مواجه شوند .

از نظر بسیاری از مشتریان تبلیغاتی ، فالوور فیک همان فالوور های بین المللی است . اما نوع فالوور فیک ایرانی را فقط خود صاحب پیج میتواند تشخیص دهد.

اگر فالوور فیک خریداری کرده اید و نمی‌خواهید توسط ابزار های آنالیزگر متوجه فیک بودن فالوور ها شوند ، حتما پس از خرید فالوور برای پیج خود اقدام به خرید لایک تردز یا کامنت تردز کنید تا نرخ تعامل را در ابزار ها بالا نشان دهد.

خرید فالوور تردز تیک‌ آبی

اگر به دنبال افزایش اعتبار پیج کاری تردز خود هستید. می توانید از خدمات تیک آبی تردز سایت فالوور بست استفاده کنید. خدمات خرید فالوور ، لایک و کامنت تیک آبی فالوور بست به شما کمک می کند تا اعتبار پیج خود را با گرفتن توجه از حساب های وریفای شده (دارای تیک آبی) بالا ببرید.

تمامی حقوق برای فالوور بست محفوظ و کپی برداری ممنوع میباشد

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد