فالوور اینستاگرام از کجا بخریم؟

در این مقاله به شما میگویم فالوور اینستاگرام از کجا بخریم؟امروزه پیج های زیادی در اینستاگرام برای بیشتر دیده شدن به خرید فالوور اینستاگرام روی آورده اند. کسب و کارهای معروفی برای پیج اینستاگرامشان فالوور می خرند یا پیج های آماده اینستاگرامی استفاده می کنند.

به خاطر اینکه خیلی از آن ها معتقد اند که هرچه فالوور اینستاگرام شان بیشتر باشد می توانند تاثیر بیشتری روی مخاطبین جدید بگذارند و این تنها دلیلی است که آن ها را دنبال کنند.

البته که واقعیت همین است. خوب یا بد باید قبول کنیم که یکی از سریع ترین روش ها برای دیده شدن در اینستاگرام خرید فالوور واقعی اینستاگرام است.

فالوور در اینستاگرام نقش اعتبار برای هر کسب و کار یا هر پیجی را ایفا می کند. به خاطر همین هم سایت های زیادی این روز ها به خرید و فروش فالوور اینستاگرام و ربات همه کاره اینستاگرام روی آورده اند. در واقع هر کی فالوور بخواد فقط کافی است هزینه کند! بعضی از دوستان هم به فکر خرید پیج اینستاگرام هستند.

حال سوالاتی که ممکن است در مورد خرید فالوور برای شما پیش آید این موارد باشد.

فالوور اینستاگرام از کجا بخریم؟

آیا اصلا خرید فالوور اینستاگرام کار خوبی است؟ خرید فالوور اینستاگرام ایرانی خوب است یا خارجی؟ آیا واقعا خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش وجود دارد؟ یا خیلی از دوستان در پی خرید فالوور فیک و ارزان هستند! در این مقاله قصد دارم در مورد تمام این موراد با شما صحبت کنم. پس پیشنهاد می کنم تا انتهای این مطلب همراه من باشید.

راهنمای قدم به قدم ثبت سفارش خرید فالوور اینستاگرام

ابتدا باید تعداد فالوور مورد نیازتان را انتخاب کنید.

سپس باید روی ثبت سفارش کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

در مرحله بعد باید آیدی پیج اینستاگرام (بدون نیاز به دادن پسورد) خود را بنویسید.

در مرحله آخر به درگاه پرداخت آنلاین سایت متصل می شوید و باید پرداخت را انجام دهید.

در نهایت چند دقیقه بعد از ثبت سفارش، فالوورهای پیج اینستاگرام تان شروع به افزایش می کنند.

آیا خرید فالوور اینستاگرام کار درستی است؟

سوال مهمی که ذهن خیلی ها را این روزها مشغول کرده، این است که آیا خرید فالوور اینستاگرام واقعا کار درستی است؟ با توجه به الگوریتم های جدید اینستاگرام با افزایش فالوورهای فیک و غیرفعال درون پیج اینستاگرام ممکن است فعالیت شما محدود شود.

اینستاگرام به تازگی اقدام به شناسایی و حذف فالوورهای فیک کرده است و اگر هر پیجی فالوور فیک زیاد داشته باشد ممکن است تمام فالوورهایش را از دست بدهد چون اینستاگرام خودش به صورت اتوماتیک حذف شان می کند.

بله این یک حقیت تلخ است اما این نظریه در مورد خرید فالوور فیک اینستاگرام صادق است!

معمولا خرید فالوور فیک ارزان باعث ایجاد چنین مشکلاتی می کند. اگر فالوور واقعی اینستاگرام بخرید به هیچ وجه برای پیج تان ضرر نخواهد داشت چون فالوورها فعال و ایرانی هستند. این مسئله به رشد روز افزون پیج تان کمک بسیاری می کند. پس اگر بتوانید سایتی را پیدا کنید که فالوورهای واقعی می فروشد قطعا می تواند به رشد پیج تان کمک کند.

آیا خرید فالوور واقعی است؟

یکی از سوالات مهمی که ذهن خیلی از دوستان را درگیر کرده است اینه که آیا فالوور واقعی لایک زن است یا فیک؟ سایت هایی که فالوور اینستاگرام می فروشند فالوور واقعی به پیج ما می دهند یا فیک است؟

ببینید فالوورهایی که شما خریداری می کنید هم واقعی است و هم فیک! یکسری از فالوورها که دقیقا با نگاه کردن به پروفایل هایشان از فیک بودنشان مطمئن می شوید. اما یک سری از فالوورها دارای پروفایل های واقعی هستند و از دید اینستاگرام واقعی به نظر می رسند.

اما شما نباید انتظار این را داشته باشید که مستقیما فعال باشند و بتوانید محصولات تان را به آن ها بفروشید. نه اصلا اینطور نیست این فالوورها فقط از دید اینستاگرام واقعی هستند وگرنه فعال نیستند!

چرا باید فالوور اینستاگرام بخریم؟

صرفه جویی در زمان و هزینه یکی از مهمترین دلایلی است که باید اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنید. بیایید با هم رو راست باشیم اگر بخواهید به صورت اورگانیک فالوور جذب کنید هم خیلی زمان بر است و هم کلی باید هزینه تولید محتوا در اینستاگرام بدهید. از طرفی اگر دلتان به جذب فالوور از اکسپلور خوش است باید بگویم که واقعا کار سختی است چون این هم دقیقا به تولید محتوا و جذابیت محتوای شما مربوط می شود. در نتیجه هم کار سختی است و هم خیلی از پیج های کاری اصلا نمی توانند چنین محتوایی تولید کنند.

فالوور اینستاگرام از کجا بخریم

تعرفه خرید فالوور اینستاگرام چطور محاسبه می شود؟

تعرفه خرید فالوور اینستاگرام در سایت های مختلف یکی نیست! اما تقریبا می توان گفت نزدیک به هم است چون به شدت بازار رقابتی است. به طور کلی تعرفه های خرید فالوور بر اساس جنس فالوورها داده می شود. کیفیت فالوورهای ایرانی با خارجی یکسان نیست! فالوورهای ایرانی فعال تر و قابل قبول تر هستند.

مثلا فالوور خارجی معمولا ارزان قیمت اند چون فیک هستند. اما فالوور واقعی و فعال اینستاگرام برای کشور ایران هستند و قیمت بیشتری دارند. قیمت هر فالوور به طور میانگین از 3 تومان تا 18 تومان است.

چه زمانی به خرید فالوور اینستاگرام نیاز پیدا می کنید؟

یک سوال خیلی مهم این است که چه زمانی باید فالوور اینستاگرام بخریم؟ اصلا کی واقعا به خریدن فالوور احتیاج پیدا می کنیم؟ مسلما تا اینجا از اهمیت تعداد فالوورهای پیج در اینستاگرام مطلع شده اید. پس مطمئن باشید یکی از دلایلی که مردم به کسب و کارتان در اینستاگرام اعتماد می کنند تعداد فالوورهای پیج تان است.

خرید فالوور به افرادی پیشنهاد می شود که تازه شروع کارشان است و تعداد فالوورهای پیج شان به حد نصاب نرسیده است! یعنی حداقل به 10 هزار فالوور اولیه احتیاج دارند.

اگر تازه شروع فعالیت تان در اینستاگرام است با خرید فالوور اینستاگرام می توانید زمینه را برای جذب فالوور واقعی و هدفمند فراهم کنید. چون همانطور که متوجه شدید مردم پیج هایی را دنبال می کنند که تعداد فالوور قابل قبولی دارند.

بهترین استراتژی در اینستاگرام داشتن فالوورهای زیاد است. اگر بخواهید به طور طبیعی فالوورهای زیادی جذذب کنید مسلما کار سخت و زمان بری برای شما خواهد بود. اما به راحتی با خرید هر تعداد فالوور مورد نیازتان می توانید راه صد شبه را یک شبه طی کنید.

بالاخره فالوور اینستاگرام بخریم یا از روش های دیگر استفاده کنیم؟

همانطور که تا اینجا متوجه شدید خرید فالوور اینستاگرام کاملا به صرفه و اثر بخش تر از این است که بروید از روش های سخت برای جذب فالوور استفاده کنید! آن هم مشخص نمی شود که چقدر زمان می برد تا تعداد فالوورهای مورد نیاز شما جذب شوند.

شاید از طریق خرید فالوور اینستاگرام در مدت کوتاهی به فالوورهای زیاد خواهید رسید ولی باید به این توجه کنید که فالوور ها تا حدود زیادی غیر فعال و فیک نباشند. آیا واقعا خرید فالوور فیک اینستاگرام برای شما مفید خواهد بود؟

قطعا اگر از سایت معتبر در این زمینه فالوور برای پیج تان خریداری کنید مفید خواهد بود. چون همانطور که قبلا هم اشاره کردم مهمترین چیز در موفقیت در اینستاگرام داشتن تعداد زیاد فالوور واقعی و فعال است.

خرید فالوور اینستاگرام بیشتر به درد پیج های تبلیغاتی می خورد. پیج هایی که یک سری فالوور فعال دارند و فالوور های فیکی هم که لابه لای فالوور های واقعی شان باشند کسی نمی فهمد. البته خیلی از پیج های افراد معروف هم دارای فالوور های فیک است! منظور پیج سلبریتی ها است.

Rate this post