برگرداندن پیام های روبیکا | بازیابی پیام ها در روبیکا

برگرداندن پیام های روبیکا

در ادامه مقاله چگونه پیام های حذف شده روبیکا را برگردانیم بدون برنامه و با چند کلیک ساده را به شما ارائه می کنیم. همراه چیکاو باشید. خبر خوب اینکه، اگر شما پیام‌هایی را در پیام‌رسان روبیکا حذف کرده‌اید، قبل از هر چیز باید بدانید که به طور پیش فرض، این پیام‌ها در سرور روبیکا حفظ می‌شوند. بنابراین، امکان بازیابی این پیام‌ها وجود دارد.

اگر شما کاربر پیام رسان روبیکا باشید بدون شک تاحالا براتون اتفاق افتاده که شخصی به شما پیام میدهد و بعد از یه مدتی آن را حذف یا ویرایش میکند.با حذف و ویرایش پیام توسط کاربر شما نمیتوانید بفهمید که آن شخص چه پیامی در روبیکا به شما ارسال کرده است اما امروز به شما روشی را آموزش میدهیم که اگر شخصی پیامی را در روبیکا حذف و ویرایش کرد به شما اطلاع داده شود.

 

خب حالا این کار چگونه امکان پذیر میباشد؟

اگر شخصی به شما پیام دهد این پیام ها در تاریخچه Notification ذخیره می‌شود و کاربران می‌توانند به سادگی به تاریخچه Notification خود دسترسی داشته و این پیام‌های حذف شده را بخوانند.

برگرداندن پیام های روبیکا، چگونه پیام های حذف شده روبیکا را برگردانیم؟

در ادامه چند روش برای بازیابی پیام‌های حذف شده در پیام‌رسان روبیکا را بررسی می‌کنیم:

راه حل 1: استفاده از نرم‌افزارهای بازیابی پیام

اگر شما نسخه پشتیبان روبیکا را ندارید، می‌توانید از نرم‌افزارهای بازیابی پیام استفاده کنید. این نرم‌افزارها با اسکن محتوای حافظه دستگاه، پیام‌های حذف شده را بازیابی می‌کنند

برخی از نرم‌افزارهای بازیابی پیام شامل EaseUS MobiSaver، Recuva و Disk Drill هستند. این نرم‌افزارها رایگان و یا با قیمتی متفاوت در دسترس هستند و می‌توانند به شما کمک کنند تا پیام‌های حذف شده خود را در پیام‌رسان روبیکا بازیابی کنید.

نرم افزار هایی دیگر وجود دارد که شما میتوانید از آنها هم استفاده نمایید.

لیست برخی از این نرم افزار ها را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید استفاده نمایید.

1- Auto RDM – Recover deleted messages & status saver

2 – Unseen – No Last Seen

3 – Notification History Log

4 – Recover Deleted Messages, Status Saver – ChatSpy

5 – Notify Catch – Archive & Detect notification

6 – Notification Manager

راه حل 2: تماس با پشتیبانی روبیکا

پشتیبانی روبیکا می‌تواند به شما در بازیابی پیام‌های حذف شده کمک کند. برای تماس با پشتیبانی روبیکا می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما در وب‌سایت روبیکا با آن‌ها تماس بگیرید.

نکاتی که باید در نظر داشته باشید:

  • همیشه قبل از استفاده از هر راه‌حلی برای بازیابی پیام‌های حذف شده در پیام‌رسان روبیکا، اطمینان حاصل کنید که نرم‌افزار بازیابی مورد نظر شما قابل اعتماد و امن است.
  • همیشه از پسورد و شماره تلفن خود در پیام‌رسان روبیکا مراقبت کنید و آن‌ها را در جایی امن نگهداری کنید.
  • پیشنهاد می‌شود که همیشه از سرویس پشتیبان گیری در پیام‌رسان روبیکا استفاده کنید تا در صورت حذف پیام‌های مهم، بتوانید آن‌ها را بازیابی کنید.

جمع بندی

در این مقاله، به بررسی چند راه‌حل برای بازیابی پیام‌های حذف شده در پیام‌رسان روبیکا پرداختیم. با توجه به این که پیام‌های حذف شده در سرور روبیکا حفظ می‌شوند، همیشه امکان بازیابی این پیام‌ها وجود دارد. اما از آنجایی که روش‌های مختلفی برای بازیابی پیام‌ها وجود دارد، پیشنهاد می‌شود که قبل از استفاده از هر روشی، به دقت راهنمایی‌های آن را مطالعه کنید تا بهترین و مطمئن‌ترین راه حل برای بازیابی پیام‌های حذف شده در پیام‌رسان روبیکا را پیدا کنید.

همچنین، بهتر است در صورت امکان، پیام‌های مهم خود را در پیام‌رسان روبیکا پشتیبان‌گیری کنید تا در صورت حذف یا از دست رفتن آن‌ها، بتوانید آن‌ها را بازیابی کنید.

متشکریم که با فالوور بست تا انتهای مقاله چگونه پیام های حذف شده روبیکا را برگردانیم بدون برنامه جانبی همراه ما بودید. نظرات خود را در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

 

3.5/5 - (24 امتیاز)