رفع ریپورت روبیکا به بهترین روش ها

اگر شما هم یکی از کاربرانی هستید که در اپلیکیشن روبیکا ریپورت شده است و به دنبال راه حلی برای رفع ریپورت روبیکا هستید، این مقاله را از دست ندهید. زیرا قرار است مشکل شما کاملا حل شود.

رفع ریپورت روبیکا

یکی از نرم افزار های جذاب که در فاصله زمانی بسیار کوتاه توانست مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند، برنامه روبیکا اندروید است. این برنامه نیمی از شهرت خود را مدیون تبلیغات گسترده ی تلویزیونی است.

تبلیغاتی که باعث شدند این اپلیکیشن دیده و شناخته شود. اما پس از دیده شدن، این امکانات خود Rubika بود که کاربرانش را دائمی ساخت.

محبوبیت این نرم افزار برای کاربران چندین دلیل دارد، که به چند مورد آن اشاره می کنیم. اول موجود صدها فیلم و موسیقی مختلف که می تواند ساعت ها آن ها را مشغول سازد، دوم اینترنت رایگان آن که باعث می شود حجم اینترنتی کاربران از دست نرود،

سوم وجود صفحه ای به نام روبینو که کاملا شبیه اینستاگرام است و دارای پست های فوق العاده می باشد، چهارم وجود قابلیت های پرداختی از جمله پرداخت قبوض و خریدن بسته اینترنتی و شارژ و غیره.

رفع ریپورت روبیکا

رفع ریپورت روبیکا

درکنار امکانات گفته شده، وجود یک پیام رسان شبیه واتس اپ در این اپ، جذابیت آن را چندین برابر کرده است. از آنجایی که گپ زدن و ارسال فایل نیز در این برنامه رایگان است، با استفاده از این بخش علاوه بر برقراری تماس صوتی و تصویری رایگان، از هزینه های سرسام آور ارتباطی نیز دور خواهید ماند.

هیچ اپلیکیشنی بی نقص نیست! متاسفانه این موضوع راجع به Rubika نیز صدق می کند. یکی از این مشکلات قطع شدن های ناگهانی بود که در مقاله چرا روبیکا نصب نمی شود؟ به آن به صورت کامل پرداختیم.

یکی دیگر از ایرادهای این نرم افزار ریپورت شدن بی دلیل از آن است که در ادامه آن را بررسی کرده و راه هایی برای حل این مشکل ارائه می دهیم.

تمامی فیلتری ها با تایید پشتیبانی روبیکا انجام میشود و هیچ فرد دیگری نمیتواند اکانتی رو فیلتر نماید . کد های فیلتری که در اینترنت پخش شده است فیک میباشد و هیچ کاربردی ندارد .

رفع فیلتر روبیکا

علت ریپورت روبیکا (رفع ریپورت روبیکا) :

1) نشر محتوای مستهجن

2) توهین به ملیت ها، قومیت ها و اعتقادات جوامع

3) فحاشی و ناسزا گویی

4) انتشار محتوای خشونت طلبانه علیه خود و یا سایر افراد و حیوانات

5) ارسال فایل های هک شده و تهدید امنیت اطلاعات کاربران

6) انتشار اطلاعات و تصاویر خصوصی کاربران

7) انتشار یک پست به صورت مکرر که توسط سیستم به عنوان اسپام (هرزنامه) شناخته شود

این مسدودیت دائمی است

اگر این گونه فیلتر شده اید دیگر نمیتوانید در بیاوردید

محدودیت روبیکا رفع ریپورت روبیکا

محدودیت روبیکا مانند محدودیت سایر پیام رسان ها ( تلگرام ، اینستاگرام و …) میباشد . بدلیل فعالیت های بیش از حد شما ، روبیکا شما را به عنوان ربات تشخیص میدهد و محدود میکند .

پس سعی کنید کار های زیر بپرهیزید:

ادد کردن زیاد در کانال

ادد کردن زیاد در گروه

ارسال گروهی پیام

ارسال فایل غیر مجاز

و….

اگر برای اولین بار محدود شوید بین 1 تا 5 روز زمان میبرد تا رفع محدودیت شوید. اگر بار دوم باشد کمتر از 15 روز زمان میبرد و اگر بیش از 2 بار باشد زمان آن بیشتر خواهد شد

گاهی ممکن است این محدودیت بیش تر از چند ماه شود.

و اما بهترین سایت برای خرید فالوور روبیکا و ممبر روبیکا چه سایتی میباشد؟؟

فالوور بست توانسته با ارائه ارزانترین و باکیفیت ترین خدمات شبکه های اجتماعی گوناگون از جمله روبیکا کلیه نیاز های کاربران خورد را براورده کند

وبسایت فالوور بست معتبرترین وبسایت خرید فالوور روبیکا(روبینو) و ممبر روبیکا میباشد که میتوانید از اینجا سایر سرویس های ویژه فالوور بست را مشاهده کنید و سفارش دهید‌.

همچنین فالوور بست دارای نمادهای اعتماد میباشد از حمله نمادهای زرین پال و اینماد معتبرترین نماد اعتماد الکترونیکی در ایران میباشد و نیز پشتیبانی آنلاین که از راه های ایمیل ، مستقیم ، واتساپ، تلگرام و اینستاگرام در ۲۴ ساعته شبانه روز در خدمت شما کاربران میباشد.

نوشته شده توسط فالوور بست

3/5 - (4 امتیاز)