برای با خبر شدن از اخبار سایت و تخفیفات ویژه عضو کانال تلگرامی فالوور بست شوید
برای عضویت ( با فیلتر شکن وارد شوید )

فالوور بست

معتبرترین پنل نمایندگی خدمات اینستاگرام، پنل خرید فالوور و لایک اینستاگرام

فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ تا کی ادامه دارد؟

فیلترینگ اینستاگرام

گجت نیوز با اشاره به اختلال در دسترسی به شبکه‌های اجتماعی زمان احتمالی رفع فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ را بررسی کرده است.

چه زمانی فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ برداشته می شود؟

در بخشی از این گزارش آمده:

* از روز گذشته، اختلالات شدیدی در اتصال اینترنت کاربران به وجود آمده و از سوی دیگر، شبکه های اجتماعی اینستاگرام و واتساپ نیز فیلتر شده‌اند. در حال حاضر کاربران ایرانی با استفاده از فیلترشکن در تلاش برای دور زدن فیلترینگ اینستاگرام و دسترسی به این شبکه های اجتماعی را دارند. در واقع اکنون فقط اپلیکیشن های ایرانی در حوزه پیام رسان‌ها و شبکه های اجتماعی آزاد هستند و تمام شبکه های اجتماعی خارجی در ایران مسدود شده‌اند. باید منتظر ماند و دید که اینستاگرام و واتساپ هم به سرنوشت تلگرام دچار شده و برای همیشه فیلتر باقی خواهند ماند یا نه؟

چه کسی دستور فیلتر اینستاگرام و واتساپ را داد؟

* به گزارش خبرگزاری‌ها، تصمیم فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ از سوی شورای امنیت کشور گرفته شده است. این در حالی است که در اوایل دیروز، اپراتورهای تلفن همراه و وزیر ارتباطات موضوع اعمال محدودیت در اینترنت و شبکه های اجتماعی را تکذیب کرده بودند. عیسی زارع پور گفته بود در برخی نقاط و برخی ساعات محدودیت‌های مقطعی وجود داشته که برطرف شده است و در حال حاضر شبکه ارتباطی هیچ مشکلی از نظر سرعت و کیفیت ندارد.

فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ

اینستاگرام و واتساپ کی رفع فیلتر می‌شوند؟

* اما حالا این سوال به وجود آمده که اینستاگرام و واتساپ چه زمانی رفع فیلتر می‌شوند؟ با توجه به این که شورای امنیت به خاطر مسائل امنیتی تصمیم به فیلتر کردن اینستاگرام و واتساپ گرفته و همچنین با توجه به گفته‌های وزیر ارتباطات، این احتمال وجود دارد که فیلترینگ این شبکه های اجتماعی موقتی باشد. خبرگزاری تسنیم هم در گزارشی از موقتی بودن مسدودسازی‌ها خبر داده بود. خبرگزاری برنا هم مدعی شد که مشکل قطعی اینترنت در آخر هفته جاری برطرف می‌شود، اما در خصوص این که محدودیت‌های اینستاگرام، واتساپ و برخی سرویس‌های دیگر چه زمانی مرتفع خواهد شد، توضیحی نداده است.

فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ دائمی است؟

* در هر صورت برخی پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که فیلترینگ Instagram و Whatsapp پس از آرام شدن اوضاع برداشته خواهد شد، اما برخی افراد نیز به خلاف این موضوع اعتقاد دارند. تعدادی از فعالان رسانه‌ای معتقدند که محدودیت و فیلترینگ اینستاگرام ادامه خواهد داشت، اما احتمالا محدودیت‌های سرویس‌های گوگل و واتس اپ در روزهای آینده برطرف می‌شود.

* با این حال قطعا تا آرام شدن اوضاع و فروکش کردن اعتراضات خیابانی، اینستاگرام و واتس اپ همچنان فیلتر باقی خواهند ماند و پس از عادی شدن شرایط باید منتظر بمانیم و ببینیم چه تصمیمی درباره ادامه فعالیت شبکه های اجتماعی خارجی در ایران می‌گیرند.

* با توجه به گره خوردن این شبکه های اجتماعی با اقتصاد، کسب و کار، زندگی و ارتباطات کاربران عدم دسترسی به شبکه‌های اجتماعی می‌تواند مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کند.

اینستاگرام و واتس‌اپ از کافه بازار و مایکت حذف شدند

پس از فیلتر اینستاگرام و واتس‌اپ در ایران، این دو پلتفرم محبوب از فروشگاه اندرویدی مایکت و کافه بازار حذف شدند. چنین اقدامی شائبه فیلتر دائمی اینستاگرام و واتس‌اپ در ایران را تقویت می‌کند.

فیلترینگ اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام و واتس‌اپ از روی دو فروشگاه اندرویدی مطرح ایرانی حذف شدند. شنیده‌های دیجیاتو حاکی از این است که چنین اقدامی در راستای درخواست مقامات بالادستی صورت گرفته است.

در صورت مراجعه به کافه بازار، جستجوی اینستاگرام و واتس‌اپ نتیجه‌ای در پی نخواهد داشت. در صفحه دانلود این دو اپ نیز نوشته شده است: «متاسفانه در حال حاضر امکان ارائه‌ این اپلیکیشن را نداریم. از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید ممنونیم.»

مایکت نیز در صفحه دانلود این دو اپ ضمن حذف لینک دانلود به محدودیت‌های ایجاد شده اشاره کرده و نوشت: «متاسفانه این اپلیکیشن از حالت انتشار خارج شده است. از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید، سپاس‌گزاریم.

سرویس‌های خبریآخرین اخبار

یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ – ۰۳:۵۵ GMT 00:25

چهارشنبه / ۸ تیر ۱۴۰۱ / ۱۳:۱۰ دسته‌بندی: ارتباطات و فناوری اطلاعات کد خبر: 1401040805617 خبرنگار : 71541

وزیر ارتباطات:

فیلترینگ اینستاگرام و واتس‌اپ صحت ندارد

فیلترینگ اینستاگرام و واتس‌اپ صحت ندارد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت که فیلتر اینستاگرام و واتس‌اپ، تنها یک شایعه است و هیچ تصمیمی در هیچ بخشی از کشور در این مورد اتخاذ نشده است.

به گزارش ایسنا، اخباری از فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها، هر ازگاهی در فضای مجازی منتشر می‌شود و برای کاربران این شبکه‌های اجتماعی نگرانی‌هایی را ایجاد می‌کند. به نظر می‌رسد به‌تازگی هم اخباری از فیلترینگ اینستاگرام و واتس‌اپ منتشر شده است.

دراین راستا عیسی زارع‌پور در واکنش به انتشار اخباری در فضای مجازی در خصوص فیلتر زودهنگام اینستاگرام و واتس‌اپ گفت: این موضوع تنها یک شایعه است، فیلترینگ در اختیار وزارت ارتباطات نیست، اما هیچ تصمیمی در هیچ بخشی از کشور در این مورد اتخاذ نشده است.

وی در گفت‌وگو با خانه ملت، تاکید کرد: اطلاع ندارم، چرا این مباحث و شایعات در کشور مطرح می شود زیرا تنها نگرانی مردم را در پی دارد.

تلاش وزارت ارتباطات برای اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در مخابرات

زارع‌پور همچنین در پاسخ به سوالی پیرامون نگرانی ایثارگران شرکت مخابرات برای بحث اجرای قانون تبدیل وضعیت اظهار کرد: تصمیم‌گیری در این حوزه با وزارت ارتباطات نیست زیرا تنها ۲۰ درصد سهام شرکت مخابرات در اختیار این وزارتخانه قرار دارد و بنابراین تصمیم‌گیر اصلی، سهامدار عمده آن است. ما موافقت کرده‌ایم تا براساس همان سهام ۲۰ درصدی دولت و اختیار یک نفر از پنج نفر هیئت مدیره شرکت مخابرات، پای کار آمده و هرچه سریعتر قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در این مجموعه اجرایی شود.

در صورت مراجعه به کافه بازار، جستجوی اینستاگرام و واتس‌اپ نتیجه‌ای در پی نخواهد داشت. در صفحه دانلود این دو اپ نیز نوشته شده است: «متاسفانه در حال حاضر امکان ارائه‌ این اپلیکیشن را نداریم. از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید ممنونیم.»

مایکت نیز در صفحه دانلود این دو اپ ضمن حذف لینک دانلود به محدودیت‌های ایجاد شده اشاره کرده و نوشت: «متاسفانه این اپلیکیشن از حالت انتشار خارج شده است. از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید، سپاس‌گزاریم.

وزیر ارتباطات در واکنش به طرح برخی اخبار در فضای مجازی در خصوص فیلتر اینستاگرام و واتساپ گفت: این موضوع تنها یک شایعه است و هیچ تصمیمی در هیچ بخشی از کشور در این مورد اتخاذ نشده است./

 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به طرح برخی اخبار در فضای مجازی در خصوص فیلتر اینستاگرام و واتساپ گفت: این موضوع تنها یک شایعه است و هیچ تصمیمی در هیچ بخشی از کشور در این مورد اتخاذ نشده است.

وی تاکید کرد: اطلاع ندارم، چرا این مباحث و شایعات در کشور مطرح می شود زیرا تنها نگرانی مردم را در پی دارد.

تلاش وزارت ارتباطات برای اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در مخابرات

عیسی‌پور همچنین در پاسخ به سوالی پیرامون نگرانی ایثارگران شرکت مخابرات برای بحث اجرای قانون تبدیل وضعیت اظهار کرد: تصمیم‌گیری در این حوزه با وزارت ارتباطات نیست زیرا تنها 20 درصد سهام شرکت مخابرات در اختیار این وزارتخانه قرار دارد و بنابراین تصمیم‌گیر اصلی، سهامدار عمده آن است.

ما موافقت کرده‌ایم تا براساس همان سهام 20 درصدی دولت و اختیار یک نفر از پنج نفر هیئت مدیره شرکت مخابرات، پای کار آمده و هرچه سریعتر قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در این مجموعه اجرایی شود./خانه ملت

نوشته شده توسط فالوور بست

این روزها با شرایط اقتصادی حاکم بر کشورمون دیگه نمیشه با روش های سنتی قبل به فکر کسب درآمد مناسب بود و خیلی بدیهی هست که خیلی از کسب و کارها به فکر حضور در شبکه های اجتماعی بیوفتن. در ایران این حضور بیشتر در اینستاگرام خودش نشون میده و کاربران بیشترین علاقه برای حضور در شبکه های اجتماعی رو متوجه اینستاگرام کردن.

در ابتدای کار همه چیز آسون دیده میشه و فردی که برای اولین بار میخواد یک پیج ایجاد کنه اینطور فکر میکنه که با گذاشتن چند تا عکس ساده میتونه پیج خودش بترکونه و دیگه نیاز به چیزی نیست. متاسفانه در همون هفته اول متوجه میشه که نه انقدرا هم ساده نیست این موضوع و نیازمند استفاده از روش هایی هست که مخاطب به پیج خودش جذب کنه.

چیزی که در همین ابتدا متوجه خواهید شد اینه که بر خلاف گفته خیلی از سخنرانان این حوزه (!) شما صرفا با تولید محتوا مناسب نمیتونید جلب توجه کنید و نیاز دارید که از روش هایی ابتدا مخاطب به پیجتون بیارید و بعد محتوای مناسبتون نشونش بدید.

روش های زیادی هست که شما پیجتون در معرض دید کاربران قرار بدید مثل: تبلیغات و تبادل با پیج های اینستاگرامی دیگر، یا برگزاری کمپین ها یا مسابقات، استفاده از پنل های افزایش فالوور اینستاگرام و ربات های اینستاگرامی و غیره از فالووربالا.

اما نکته ای که باز هم در مرحله بعدی متوجه اون خواهید شد اینه که بعلت فالوور کم شما مخاطبینی که از روش های مختلف وارد پیج شما میشند بدون بررسی محتوا شما خیلی هاشون از پیج تون خارج میشن و این خیلی حس بدی به شما منتقل میکنه ! این رفتار تقریبا در بین بسیاری از کاربران ایرانی دیده میشه که به پیج هایی با فالوور پایین واکنش خوبی نشون نمیدن و انگار نمیتونن به این پیج ها اعتماد کنند. پس خیلی زود به فکر افزایش فالوور اینستاگرام از طریق خرید فالوور اینستاگرام از سایت معتبر فالوور بست می افتید که خودش شما مراحلی هست که مثل هفت خوان رستم باید طی کنید!

151
آیا فالوور بخریم یا نه؟ مزایای خرید فالوور از فالوور بست 6

اولین و مهمترین چیزی که باهاش مواجه میشید این هست که باید فالوور واقعی و فعال بخریم یا فالوور فیک و غیرواقعی؟

یک نکته ای رو بزارید همین الان براتون روشن کنم که در هیچ یک از سایت های فروش فالوور، حتی در بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام در دنیا هم شما نمیتونید فالوور واقعی خرید کنید؟! شکه شدید؟! چیزی که شنیدید درسته، تا حالا از خودتون پرسیدید این ارتش بزرگ از فالوورها که در این سایت ها ادعا میشه واقعی هستند از کجا پیداشون میشه؟! مدیر محترم اون وب سایت یک میلیون نفر آدم داره که شما هر مقدار فالوور خواستید میره به اون یک میلیون نفر میگه: آهای جماعت برید پیج این بنده خدا رو فالو کنید و از این به بعد پستهاش رو لایک کنید و محصولاتش رو هم بخرید!!!!! این واقعا خنده داره و باید خودتون به این موضوع فکر کنید حتما، که چنین چیزی امکان نداره پس این افراد فالوور صد در صد فیک براتون ارسال میکنن.حالا ممکنه ادعا کنند که این فالوورها واقعی هستند و از طریق یک سری روش ها که به ترتیب توضیح میدم براتون ارسال میکنند:جذب فالوور از طریق تبلیغات: ادعا میشه که ما پیج شما رو در پر مخاطب ترین پیج ها تبلیغ میکنیم و از طریق افزایش فالوور با تبلیغات اینستاگرامی پیج شما رو بالا میاریم. ازشون سوال کنید آیدی پیج هایی که تبلیغ پیج شما رو در اون ها انجام دادند ارسال کنند تا بررسی کنید کیفیت تبلیغات رو. خواهید دید که هیچ وقت آیدی این پیج ها رو بهتون نمیدن چون اصلا تبلیغی در کار نیست ضمن اینکه در اکثر این سایت ها با ثبت سفارش چند دقیقه بعد دریافت فالوور به سرعت انجام میشه و در همون یک ساعت اول کل فالووری که سفارش داده بودید رو دریافت میکنید و بعدش کامل قطع میشه!!! در صورتی که اگر تبلیغات انجام شده بود می بایست با سرعت کمتر به شکل پیوسته فالوور شما افزایش پیدا میکرد، نه بصورت یکجا و یک دفعه ای. و نکته دیگه اینکه این سایت ها در روز کلی سفارش دارند و مطمئن باشید هیچ پیجی حاضر نیست پشت سر هم این همه تبلیغ قبول کنه چون عملا پیجش نابود میشه با این همه تبلیغی که بخواد انجام بده همه آنفالو میکنن اون پیج ها رو!جذب فالوور از طریق پاپ آپ و نوتیفیکیشن: در این روش ادعا میشه که از طریق یکسری اپلیکیشن پرطرفدار حجم زیادی نوتیفیکیشن ارسال میشه روی گوشی کاربران و کسانی که این اپلیکیشن ها رو نصب کردن تبلیغ نوتیفیکیشن که در مورد پیج شماست رو میبینن و وارد پیج شما میشن و فالوتون میکنند! این روش اوایل که اومده بود خوب بود و جواب میداد اما بعد از مدتی به قدری حجم نوتیفیکشن هایی که ارسال میشد زیاد بود که عملا کسانی که اون برنامه ها رو نصب کرده بودند یا حذفش میکردن از روی گوشی یا نوتیفیکشنش رو کامل غیرفعال میکردن ! اتفاقی که افتاد این بود که این سایت ها رفتن سراغ برنامه هایی که کاربرانشون به نسبت افرادی هستند که زیاد از تنظیمات گوشی سر در نمیارن (قشر عزیز و دوست داشتنی و مسن جامعه. همین پدران و مادران ما). این وب سایت ها رفتن سراغ اپلیکیشن های مذهبی که بیشتر در مورد دعا، ادعیه، مناجات و غیره هستند. اگر پدر یا مادرتون گوشی شون در دست گرفته باشید خواهید دید که روزانه صد ها نوتیفیکشن تبلیغاتی رو گوشی این بندگان خدا میاد که خودشون هم نمیدونن چیه و از کجا داره میاد!!! طبیعتا این عزیزان به این نوتیفیکشن ها اعتنا نمیکنن و ردشون میکنند چه برسه به اینکه بخوان کلیک کنند روش و بیان داخل پیج شما و بعد فالوتون کنند! جذب فالوور از طریق تبلیغات کلیکی در وب سایت ها: این روش به قدری هزینه بر هست که عملا کسی که داره هر هزار فالوور رو 30 هزار تومن میفروشه براش صرفه اقتصادی نداره از این روش استفاده کنه چون کمترین هزینه تبلیغات کلیکی که در همین سایت های فارسی هم هست رو 200 تومن در نظر بگیرید باید چند هزار نفر روی تبلیغ پیج شما کلیک کنند تا هزار تاشون شمارو فالو کنند! در خوشبینانه ترین حالت اگر 10 هزار نفر روی تبلیغ شما کلیک کنه هزینه ش دومیلیون تومن میشه و اون عزیز چطور میخواد با 30 هزار تومنی که از شما گرفته اینکار انجام بده؟!!!جذب فالوور از طریق مسابقه و قرعه کشی: این یکی رو خدایی بعضی از سایت ها واقعا انجام میدن البته هزینه هاش هم کم نیست و خبر خوب اینکه کلی هم فالوور واقعی میگیرد اما اتفاقی که میوفته و بهش کمتر توجه میشه اینه که این افراد فقط بخاطر اون قرعه کشی و جایزه شمارو فالو کردن و به محض اتمام قرعه کشی و مشخص شدن برنده ها حجم بسیار بسیار زیادی از این افراد شما رو آنفالو خواهند کرد به طوری که هم شما و هم اینستاگرام شکه میشید! اینستاگرام هم میبینه ای بابا چه خبره روی این پیج که این همه دارن آنفالوش میکنند؟! حتما یه کاری کرده که انقدر محبوبیتش کم شده پس طبق الگوریتمش از این به بعد پست های شما رو کمتر به دیگران نمایش میده و در اکسپلور هم نمیفرسته !

152
آیا فالوور بخریم یا نه؟ مزایای خرید فالوور از فالوور بست 7

همه اینارو خوندید و توجه کردید؟! اما بعد این همه توضیح باید بگم به همون دلیل اولی که گفتم گاهی نیازه که شما فالوور (حتی فیک) بخرید. به دلیل همون حالت روانی که در بین مخاطبین ایجاد میشه و حس اعتمادی که بهشون میده شما مجبورید اینکار انجام بدید اما طبق یکسری اصول و قوانین.برای خرید فالوور اینستاگرام هیچ وقت طمع نکنید. یعنی نیاید وقتی پیجتون 500 تا فالوور واقعی داره یهو 10 هزار تا فالوور فیک بزنید روش ! این کار پیج شما رو نابود میکنه. چون وقتی شما به یک سایت مراجعه میکنید و از خدمات خرید فالوور ایرانی اینستاگرام یا خرید فالوور خارجی اینستاگرام اون سایت استفاده میکنید و 10 هزار تا فالوور میخرید هنگامی که پست یا استوری میزارید اینستاگرام بررسی میکنه از این مقدار فالوور شما چه تعدادی پست یا استوری رو دیدن، یا لایک و کامنت گذاشتن یا به اشتراک گذاشتن ؟ وقتی این حجم فالوور فیک هیچ عکس العملی به پست شما نشون نمیدن اینستاگرام اینطور برداشت میکنه که محتوای شما فاقد جذابیت یا کیفیت لازم هست لذا مدام امتیاز پیج شما رو میاره پایین تر و پست های شما به همون 500 فالوور واقعی هم که داشتید نمایش داده نمیشه!پس باید چیکار کنید؟! باید همیشه تعداد فالوور واقعی تون بیش از فالوور فیکتون باشه برای مثال اگر 500 تا فالوور واقعی دارید مناسب هست که 300 فالوور فیک خریداری کنید نه 10 هزار تا ! اینجوری هم سرعت رشد پیجتون بیشتر کردید و هم پیج تون نابود نکردید!نکته) یه عده از ادمین های فروش فالوور فیک که ادعا میکنن فالوور واقعی اینستاگرام برای شما ارسال میکنند ریزش فالوورها رو توجیه میکنند که اینا چون واقعی هستند ریزش میکنند و از محتوای شما خوششون نمیاد آنفالو میکنند!! در صورتی که اصلا اینطور نیست این فالوورها با روش های مختلفی ساخته میشن و اینستاگرام با هر آپدیتی که میزنه یکسری از این فالوورهای فیک رو تشخیص میده و در همون روز اول بعد از خرید یه تعدادی از این فالوورهایی که خریدید رو حذف و دیلت اکانت میکنه در واقع اونا شما رو آنفالو نمیکنن، خود اینستاگرام برای همیشه اونا رو از صفحه روزگار محو میکنه! لذا سعی کنید از سایت های ی خرید کنید که ریزش کمتری دارند و فالوورهاشون کیفیت بهتری داره.و در آخر هم وب سایتی ازش خرید میکنید و طی چند سال اخیر مشکلی نداشته رو معرفی میکنیم. از سایت فالوور بست followerbest.ir خرید کنید و تمام مواردی که برای اینستاگرامم نیاز داره رو هم پوشش داده.

پایان رپرتاژ آگهی

فالوور پاپ اپ اینستاگرام چیست؟

با اطمینان میتوان گفت که این روزها یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی اینستاگرام است؛ این نام که اغلب به برنامه هایی عکس محور گفته می شود به این معنی است که محتوا براساس عکس نوشته می شود و کاربر با عکس هایی که منتشر می کند محتوایی را در آن راستا در معرض عموم قرار میدهد. این روزها این اپلیکیشن توانسته جایگاه ویژه ای در زندگی تمامی افراد پیر و جوان برای خود دست و پا کند به گونه ای که بسیاری از آنها از این طریق به کسب درآمد میپردازند. مطمئنا میدانید که جذب فالوور این روزها به یکی از اصلی ترین دغدغه های کسب و کارها و البته بسیاری از کاربران تبدیل شده است. اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که روش هایی برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد و میتواند کاربران را به سمت اکانت شما سرازیر کند؟با تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام، در ادامه این مقاله به بررسی این مسئله میپردازیم.

فالوور پاپ آپ یعنی چه؟

که در آن افراد برخلاف تبلیغات اجباری به صورت کاملا اختیاری و با میل خود و از طریق اعلان ارسالی به سراغ اکانت شما می آیند و به فالوورهای شما تبدیل می شوند. در روش اجباری، همان‌طور که از نامش پیداست فالوورها بدون اراده و علاقه به اکانت شما در اینستاگرام افزوده می ‌شوند به همین دلیل این روش از ریزش (خروج اعضا) بالایی برخوردار است که معمولاً بین ۳۰تا ۷۰ درصد متغیر خواهد بود و با توجه به مطالب، عکس ها و جذابیت پیج میتواند متفاوت باشد.

19421960 2523 1659880454 26187

اما این مسئله در تبلیغات اختیاری (پاپ آپ) کاملا متفاوت بوده و به دلیل اینکه کاربران به ‌صورت کاملاً اختیاری و برحسب علاقه  به پیچ شما دعوت می ‌شوند علاوه بر دریافت ویوو بالا نسبت به روش اجباری، با ریزش ( آنفالو) کمتری از جانب کاربران روبرو خواهند شد. با توجه به توضیحاتی که در این زمینه ارائه شد میتوان به این نتیجه رسید که جذب فالوور از طریق  پاپ آپ از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار بوده و میتواند بازدهی چند برابری نسبت به سایر روش ها با خود به همراه داشته باشد.
با ارسال گسترده ی  تبلیغات  چند صد هزار نفر پیج شما روی گوشیشون میبینند و با شما و کسب وکارتون آشنا میشوند
واگر محتوا و فعالیت شما را دوست داشته باشند فالوتون میکنند و در این روش چون افراد واقعی هستند و خودشون با اختیار کامل شما رو دنبال کردند، اگر خوب کار کنید مطمئنن خیلی بیشتر از دیگر روشها نتیجه میگیرید

تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام دقیقا چگونه انجام میشود؟

برای شما شاید این اتفاق افتاده باشد که هنگام نصب یک اپلیکیشن، روزانه پنجره تبلیغاتی برای شما باز شده است که محتوای داخل آن، تبلیغ یک پیج اینستاگرامی یا یک کانال تلگرامی بوده است. به این نوع تبلیغات، تبلیغات پاپ آپ می‌گویند. در این روش کاربر کاملا اختیاری پیج شما را دنبال میکند و فالوور های که شما جذب میکنید کاملا هدفمند و واقعی هستد چرا بهتر است از فالوور پاپ اپ استفاده کنیم ؟در این روش شما میتوانید کاری کنید که چندصد هزار نفر تبلیغ شما و کسب وکارتان را با هزینه ای کم ببینند تمامی کاربران اضافه شده به اکانت شما واقعی خواهند بود و با انتخاب خودشون شمار را دنبال میکنند لایک ها و همچنین ویو پست ها بسیار بالا میرود.میتوان فالوورها جذب شده را مشتریان بالقوه دانست که اگه خوب روی پیجتون کار کرده باشید میتونید خیلی از آنها را به مشتری طلایی خودتون تبدیل کنید ارزش و بازده روش پاپ آپ نسبت به دیگر روشها خیلی بالاتر است

woman investing getting profit 74855 11229

مزایای  فالوور پاپ آپ اینستاگرام چیست؟

تمامی کاربران اضافه شده به اکانت شما واقعی خواهند بود

چه کسانی میتوانند از تبلیغ پاپ آپ استفاده کنند؟

برای چه کسانی مناسب نیست تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام؟

افرادی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی ندارند

تمام کسانی که به کسب درآمد بیش ازحد از اینستاگرام اعتقادی ندارند

افرادی که برای بالا برند فالوور پیجشان از فالوور فیک استفاده میکنند

کسانی که حاضر نیستند برای کسب و کارشان سرمایه گذاری کنند

 

تاثیر پاپ آپ اینستاگرام در رفتن پیج به اکسپلور؟

 تبلیغات پاپ اپ باعث میشود که پروفایل ویزیت گسترده ی روی پیج ها بخورد و در زمان کمی آمار ویو پست ها افزایش پیدا کند در همین راستا احتمال ورود پیج به اکسپلور افزایش پیدا میکند البته حتما باید پست های جذاب و کاربر پسندی داشته باشید که افراد بازدید کننده با پست شما تعامل بالای داشته باشند، یکی از فاکتور های اصلی برای ورود به اکسپلور تعامل مناسب با پیج و پست ها است.

 

نوشته شده توسط تیم فالوور بست 

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

در این مقاله با بهترین ابزارها و روش‌های رایگان افزایش بازدید استوری اینستاگرام آشنا شوید و سین استوری پیج خود را چند برابر کنید! حتی اگر پیج کسب و کار هم نداشته باشید، مطمئناً افزایش بازدید استوری پیج اینستاگرامتان شما را خوشحال می‌کند. اهمیت این موضوع برای پیج‌های کسب و کاری بیشتر هم هست. چرا که هرچقدر بازدید استوری این پیج‌ها بیشتر باشد، می‌توانند از این طریق درآمد خود را افزایش دهند. در این مقاله به معرفی دلایل کم شدن بازدید استوری و بهترین راه های افزایش بازدید استوری می‌پردازیم! افزایش بازدید استوری اینستاگرام

چرا باید بازدید استوری اینستاگرام را افزایش دهیم؟

اگر به اینستاگرام خود و صفحه اصلی که در آن پست‌ها و استوری‌های مختلف را می‌بینید دقت کنید، متوجه می‌شوید که امکان دیدن همه استوری‌های پیج‌های مختلف از دیدن پست‌ها بیشتر است. چون الگوریتم اینستاگرام همه پست‌ها را در صفحه اصلی برای ما نمایش نمی‌دهد. به همین دلیل این روزها اهمیت استوری بیشتر از پست است و در صورت افزایش بازدید استوری های پیجتان می‌توانید سود خوبی از این طریق به دست بیاورید.

چرا بازدید استوری اینستاگرام من کم شده؟

حتی اگر فالوورهای زیادی داشته باشید، ممکن است بازدیدهای استوری پیجتان چندان زیاد نباشد یا اگر هم زیاد باشد، پس از مدتی به میزان قابل توجهی کاهش یابد. در ادامه با مهم‌ترین دلایل کم شدن بازدید استوری آشنا می‌شویم:
 • گذاشتن استوری‌های بدون محتوا و تکراری
 • قرار دادن هشتگ‌های زیاد و اسپم
 • نرخ تعامل کم پیج
 • نمایش استوری‌ها در اولویت‌های آخر صفحه اصلی فالوورها
 • انتشار استوری‌ها در زمان نامناسب
 • تغییر موضوع فعالیت پیج

دلیل اصلی کم شدن بازدید استوری؛ فالوور فیک

مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره شد، می‌توانند در کم شدن بازدید استوری نقش داشته باشند؛ اما مهم‌ترین عاملی که باعث کاهش بازدید استوری می‌شود، داشتن فالوور فیک در پیج است. این فالوورها با کاهش نرخ تعامل پیج، باعث می‌شوند الگوریتم اینستاگرام پیج را جریمه کند و استوری‌های پیج را حتی به فالوورهای واقعی هم نشان ندهد. به همین دلیل بازدید استوری‌ها کاهش می‌یابد.

افزایش بازدید استوری با حذف فالوور فیک

تا زمانی که فالوورهای فیک در پیجتان حضور داشته باشند، اجازه نخواهند داد تعامل پیجتان به میزان عادی برگردد. پس باید قید افزایش بازدید استوری‌هایتان را بزنید. اگر می‌خواهید همین الان بازدید استوری‌های پیجتان را بیشتر کنید، باید از دست این فالوورها خلاص شوید. همین حالا با انتخاب بسته دلخواه خود از ربات اینستاگرام اینبو، فالوورهای فیک خود را حذف کرده و بازدید استوری‌هایتان را افزایش دهید.

10 روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام

افزایش بازدید استوری استوری از جمله قابلیت‌های اینستاگرام است که هم برای پیج‌های شخصی و هم برای پیج‌های کسب و کاری، جذابیت‌های خاص خود را دارد. برای پیج‌های شخصی می‌تواند جنبه سرگرمی و وقت‌گذرانی داشته باشد و برای پیج‌های بیزینسی هم می‌تواند درآمدزا باشد. به همین دلیل در ادامه مقاله بهترین روش‌ها و برنامه های بالا بردن بازدید استوری را معرفی می‌کنیم:

. افزایش بازدید استوری اینستاگرام با قرار دادن هشتگ

استفاده‌ی درست از هشتگ‌ها در استوری، تاثیر زیادی در بازدید استوری اینستاگرام شما دارد. در صورت استفاده صحیح از این هشتگ‌ها، کسب و کار اینترنتی شما با پیشرفت چشمگیری روبرو خواهد شد. همچنین استفاده از هشتگ، باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما نیز می‌شود. معمولا قرار دادن هشتگ در استوری آنچنان رایج نیست و کاربران کمی از آن در استوری خود استفاده می‌کنند، غافل از اینکه هشتگ در بالا بردن بازدید استوری بسیار موثر است. توجه داشته باشید که در استفاده از هشتگ موارد زیر را حتما رعایت کنید:
 1. استفاده از هشتگ‌های بی‌ربط یا تکراری ممنوع
 2. زیاده‌روی نکردن در استفاده از هشتگ‌ها
 3. خودداری کردن از هشتگ‌های اسپم
 4. استفاده کردن از هشتگ‌های رقیبان خود در اینستاگرام
 5. ساختن هشتگ اختصاصی
 6. الگو گرفتن از پیج‌های پرطرفدار
 7. به‌کارگیری هشتگ‌های ترند

2. افزایش بازدید استوری اینستاگرام از طریق تگ لوکیشن (Location)

استفاده از لوکیشن یا همان موقعیت مکانی، از دیگر روش‌های ساده ولی کاربردی برای افزایش ویو استوری می‌باشد. کاربران بسیاری هستند که از اینستاگرام، مکان‌هایی خاصی را جستجو می‌کنند. به عنوان مثال، شما قصد دارید برای صرف غذا در منطقه‌ای مشخص به رستوران بروید. با سرچ کردن رستوران تبریز در صفحه سرچ اینستاگرام (قسمت Places) لیستی از رستوران‌های تبریز را به شما نشان می‌دهد. کسب و کار‌های بسیاری وجود دارند که از همین روش روزانه بازدیدهای استوری و به دنبال آن مشتریان زیادی را جذب می‌کنند.
در اینستاگرام، کاربرانی هستند که پست‌های منتشرشده براساس موقعیت جغرافیایی را دنبال می‌کنند و استوری‌های مربوط به آن لوکیشن را می‌بینند. پس حتما از تگ لوکیشن در پیج خود استفاده کنید.

3. برنامه بالا بردن بازدید استوری

چند نوع ابزار برای افزایش سین استوری در مارکت‌های سیستم عامل‌های مختلف موجود هستند. فالوور بست برترین وبسایت بالا بردن بازدید استوری اینستاگرام یکی از بهترین ابزارهای فعال در این زمینه است که با قابلیت‌هایی که دارد، باعث می‌شود بازدیدکنندگان جدید به سمت استوری‌های شما جذب شوند. سایت فالوور بست بالا بردن بازدید استوری اینستاگرام با انجام تعاملات خودکار در پیج‌هایی که مشخص می‌کنید، باعث می‌شود توجه آن‌ها به پیج شما جلب شود و از پیج شما بازدید کنند. بنابر این احتمال دیدن استوری‌هایتان توسط آن‌ها بالا می‌رود و به این ترتیب سین استوری شما افزایش می‌یابد. همین حالا از سایت فالوور بست برای افزایش بازدید استوری‌ اینستاگرام خود استفاده کنید! بازدید استوری اینستاگرام

4. پاسخ دادن به دایرکت در افزایش بازدید استوری اینستاگرام

یکی دیگر از روش‌های افزایش بازدید استوری، پاسخ دادن به دایرکت است. فرض کنید به یک مهمانی رفته‌اید و در میان آن جمع، شخصی با شما صحبت کرده و با شما ارتباط برقرار می‌کند. طبیعتا شما این فرد را به افراد دیگر در مهمانی ترجیح خواهید داد. دقیقا در اینستاگرام هم شرایط اینگونه است. برای بالا رفتن بازدید استوری باید با مخاطب‌های خود تعامل داشته باشید. پاسخ ندادن به کامنت‌ها، پیام‌های دایرکت‌، ریپلای‌های استوری و … باعث می‌شود با گذشت زمان مخاطبان خود را در اینستاگرام از دست دهید. توجه داشته باشید که راه‌های مختلفی برای افزایش تعامل میان شما و مخاطبانتان وجود دارد. حتی می‌توانید در بیو پیجتان اعلام کنید که چه زمانی به مخاطب‌های خود در دایرکت پاسخ خواهید داد. این کار باعث می‌شود که شما در نظر فالوورهایتان فردی منظم باشید.

5. استفاده کردن از نظرسنجی یا استیکر Poll

یکی از استیکرهای محبوب برای افزایش ویو استوری، استیکر Poll یا همان نظرسنجی می‌باشد. شما می‌توانید به‌وسیله‌ی این استیکر، هر سوالی را از مخاطبان خود بپرسید که به‌ صورت دو گزینه‌ای است. با طرح یک سوال چالشی می‌توانید از فالوورهای پیجتان بخواهید به این سوال پاسخ دهند و آن را برای دوستانشان هم بفرستند. به این ترتیب بازدیدهای استوری پیجتان افزایش می‌یابد.

6. افزایش بازدید استوری اینستاگرام با پرسش و پاسخ

یکی دیگر از استیکرهایی که در اینستاگرام از آن زیاد استفاده می‌شود، استیکر پرسش و پاسخ است. در این استیکر، شما می‌توانید هر سوالی را بنویسید. این کار باعث می‌شود که فالوورهای شما نظرات خود را درباره‌ی سوالتان بگویند. حتی شما می‌توانید پاسخ‌ها و نظرات مخاطب‌های خود را در یک استوری دیگر قرار دهید. استوری کردن جواب مخاطب‌هایتان، باعث می‌شود که آن مخاطب برای دیدن پاسخ خود، به احتمال بسیار زیاد همه‌ی استوری‌های شما را ببیند. این کار باعث افزایش بازدید اینستاگرام رایگان و نرخ تعامل بین شما و مخاطب‌های شما می‌شود.

7. ویدیو‌های بیشتری در استوری منتشر کنید!

از جمله راهکارهایی که به رشد پیج شما در اینستاگرام کمک بسیاری می‌کند، منتشر کردن ویدیوهای بیشتر در استوری است. استفاده از ویدیوهای بیشتر در استوری اینستاگرام، باعث افزایش تعداد بازدید استوری‌های شما و همچنین افزایش میزان ماندگاری مخاطب در پیج شما می‌شود. برای بهتر درک کردن این مورد، مثالی را بررسی می‌کنیم. فرض کنید در یک روز 5 استوری در پیج خود قرار داده‌اید که هر 5 استوری به صورت عکس است. دقت کنید که معمولا مخاطب به سرعت از عکس در استوری عبور می‌کند. اما اگر به عنوان مثال 3 تا از استوری‌ها را به صورت ویدیو قرار دهید، مخاطب مجبور می‌شود برای دیدن ویدیو در استوری شما وقت بگذارد، حتی ممکن است ویدیوی شما را دوباره ببیند. افزایش بازدید استوری اینستاگرام

8. استفاده از انواع چالش‌ها در استوری

برای بالا بردن بازدید اینستاگرام، می‌توانید از چالش‌های مختلفی در استوری استفاده کنید. به چالش دعوت کردن مخاطب‌های خود در اینستا باعث افزایش تعامل، میزان ماندگاری مخاطبان در پیج خود و از همه مهمتر زیاد شدن بازدید استوری اینستاگرام می‌شود. با چالش‌ها کسب درآمد از اینستاگرام را شروع کنید.

9. به صورت مداوم تولید محتوا کنید!

تداوم در تولید محتوا، یکی از عوامل مهم موفقیت در اینستاگرام است. تولید محتوا به صورت مداوم باعث افزایش ویو استوری، پست و همچنین رفتن پست‌ها به اکسپلور می‌شود. سعی کنید روزانه حداقل یک پست و یک استوری در اینستاگرام منتشر کنید. توجه داشته باشید که اگر هر روز محتوای جدیدی را منتشر کنید، تمایل مخاطب به پیج شما بیشتر می‌شود و در میان پیج‌های دیگر شما را فراموش نمی‌کند. همچنین بهتر می‌توانید رفتار مخاطب‌های خود را با ابزار Insights بررسی کنید.

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

10. استوری ارزشمند بگذارید!

توجه داشته باشید محتوایی را که در استوری خود منتشر می‌کنید، از ارزش بالایی برخوردار باشد. به عنوان مثال استوری کردن چای یا ساندویچ چندان جذابیتی برای کاربر شما ندارد و باعث از بین رفتن اعتبار شما میشود. پس محتوایی را در استوری قرار دهید که مخاطبتان بخاطر آن محتوا، شما را فالو کرده باشند. در غیر اینصورت با انتشار استوری‌های بی‌ارزش، استوری‌های ارزشمند و جذابتان به چشم نمی‌آیند. منبع: سایت فالوور بست

معرفی 10 تا از بهترین سایت افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

با سلام. در این مقاله قصد داریم بهترین سایت های افزایش فالوور رایگان اینستاگرام را به شما معرفی کنیم.سعی کردیم لینک بهترین سایت هایی که میتوانید ازشون فالوور رایگان اینستاگرام دریافت کنید رو جمع آوری کرده و قرار بدیم .

رایگان

افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

نکته 1: دوستان عزیز توجه کنید به هیچ وجه از اکانت اصلی اینستاگرام خود برای دریافت Follower از سایت های مذکور استفاده نکنید . پیشنهاد ما اینکه که یک یوزر یا اکانت جدید ساخته و با استفاده از آن در سایت های معرفی شده اقدام به دریافت فالور های رایگان نمایید و پس از رسیدن به مقدار فالور مورد نظر رمز و آیدی پیج خود را کاملا عوض کنید .

 

نکته ۲ : پس از استفاده از هر سایت برای دریافت فالور رایگان اینستاگرام سریعا رمز خود را عوض کنید در غیر اینصورت اکانت شما شروع به فالو کردن تعداد زیادی پیج بدون اطلاع شما میکند .

 

روش دور زدن محدودیت : پس از هر بار دریافت Follower یوزر و پسورد خود را عوض کرده و مجددا در این سایت ها اقدام به دریافت فالوور رایگان اینستاگرام نمایید .

 

10 تا پنل افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

(روزانه ۲ هزار فالوور)

 

خب اول از همه لینک این پنل ها رو قرار میدم و بعد در موردشون یه توضیح کوچیک میدم:

 

پنل igtools

دریافت لایک اینستا

کامنت اینستا

بازدید پست و استوری اینستاگرام

دریافت فالوور رایگان اینستاگرام

آدرس وب سایت: igtools.net

این پنل رو بهتون پیشنهاد میکنم. امکاناتش عالیه و سرعت بالایی داره

igtools

پنل igpanel

 • فالوور اینستا
 • لایک اینستاگرام
 • کامنت اینستا
 • بازدید فیلم اینستا
 • بازدید استوری اینستاگرام
 • بازدید لایو اینستا
 • کامنت خودکار،کامنت دلخواه و لایک کامنت
 • گردونه شانس
 • سرعت بسیار بالا
 • Igpanel

گردونه شانس igpanel :

 

گردونه شانس به این صورته که شما روی spin رو میزنید و نشانگر گردونه روی هر کدوم از خدمات سایت بمونه اعتبارش ۲ برابر میشه که این خیلی جذابه

 

آدرس وب سایت: igpanel.net

 

 

 

پنل famoid

پنل famoid از شما یوزر پیج اینستاگرام و ایمیل میگیره و بعد از ۳۰ دقیقه ۲۵ فالوور براتون ارسال میکنه،حواستون باشه بعد از تایید ایمیل فالوورا ارسال میشه.

 

آدرس وب سایت: famoid.com

Famoid

پنل igtor

حتما از این پنل رایگان استفاده کنید وارد شدن به این پنل اصلا سخت نیست و مثل پنل های پایینه و فرقی نداره

آدرس وب سایت: igtor.com

Igtor

لیست سایت های افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

 1.    instagramtakipcihilesi.ist
 2.    igturk.com
 3.    begeni.vip
 4.    takipci.instager.net
 5.    begenipanelim.com
 6.    skweezer.net/free-instagram-followers
 7.    github.com/thelinuxchoice/inshackle
 8.    takipstar.com/giris
 9.    silvertakip.net
 10.    gramtakipci.com/login
 11.    takipcikutusu.com/member
 12.    freeinsta.net/giris
 13.    famoid.com
 14.    www.insfollow.com
 15.    https://gramtakipci.com/login
 16.    https://begenipaneli.net/giris
 17.    https://instagramtakipcihilesii.com/enter

به این نکته توجه کنید که اغلب این پنل هایی که در بالا برای شما قرار گرفت ، پنل های رایگان چند کاره هستند، یعنی فقط فالوور و لایک اینستاگرام نیستند ، بلکه شامل فالوور – لایک – بازدید استوری و بازدید igtv – رای دادن در استوری و کلی امکانات دیگر را نیز شامل میشوند.

افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

 

سایت های افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

آدرس: https://followerbest.ir

شما می‌توانید به صورت روزانه ۱۰۰۰ ویو رایگان را بر روی ویدیوهای خود در اینستاگرام دریافت کنید. ۳۰ فالوور رایگان اینستاگرام برای پیج خود سفارش دهید. ۱۰۰ لایک رایگان اینستاگرام برای یکی از پست‌های خود دریافت کنید. و در نهایت بر روی کانال تلگرام خود، ۱۰۰۰ ویو رایگان تلگرام به دست بیاورید.

10 روش افزایش اصولی فالوور اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم به 10 روش افزایش اصولی فالوور اینستاگرام شما را آشنا کنیم.بی شک همه شما با شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنا هستید. نرم افزاری بسیار محبوب که در مدت زمان کوتاهی توانسته است طرفداران بسیاری در کشورهای مختلف از جمله ایران پیدا کند. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که به شما اجازه می دهد فیلم ها و عکس خودتان را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید. اگر شما یک کسب و کار دارید و می خواهید آن را در محیط آنلاین تبلیغ کنید، اینستاگرام می تواند ابزار تبلیغی خوبی باشد.

در واقع اینستاگرام یک شبکه اجتماعی عالی جهت تبلیغات، برندینگ، بازاریابی و راه اندازی کسب و کار است. از این رو برخی از افراد به دنبال خرید فالوور اینستاگرام و برخی دیگر به دنبال افزایش اصولی فالوور اینستاگرام از طریق روش ها و ترفندهای اصولی هستند که بیشترین بازدهی را برای کسب و کارشان داشته باشد.

افزایش اصولی فالوور اینستاگرام

بعد از خواندن این مقاله شما می توانید:
فالوورهای پیج اینستاگرام خود را به صورت اصولی و کاملا واقعی افزایش دهید.
فالوورهای مرتبط به کسب و کار خودتان را پیدا کنید و تبدیل به مشتری دائمی کنید.
و در نهایت کسب و کارتان را گسترش دهید و کسب درآمد کنید.
به آمار زیر توجه کنید:

بیش از ۱ میلیارد کاربر در ماه از اینستاگرام استفاده می کنند.
بیش از ۴۵۰ میلیون کاربر روزانه از اینستاگرام استفاده می کنند.
۸۰ درصد از کاربران حداقل یک برند را دنبال می کنند.
بیش از ۱۵ میلیون حساب تجاری در اینستاگرام فعالیت می کنند.
۵۱ درصد کاربران مرد و ۴۹ درصد زن هستند.
۹۰ درصد کاربران کمتر از ۳۵ سال سن دارند.
بیش از ۴۰ میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام فعالیت می کنند.

افزایش فالوور اینستاگرام

چرا نباید فالوور فیک بخریم؟

باعث کاهش اعتبار و همچنین عدم اعتماد کاربران به صفحه شما خواهد شد.
باعث عدم تناسب فالوورها و لایک های صفحه شما می شود.
راه های افزایش اصولی فالوور اینستاگرام

۱- هشتگ ها را فراموش نکنید!

یکی از راه های افزایش اصولی فالوور اینستاگرام استفاده از هشتگ است. کاربران بسیاری با استفاده از هشتگ ها شما را پیدا می کنند. برای پست هایی که در صفحه اینستاگرام منتشر می کنید، حتما هشتگ های مرتبط قرار دهید. هشتگ ها شباهت بسیاری به برچسب های وب سایت دارند، در واقع برای یافتن دسته بندی ها و موضوعات مختلف از هشتگ استفاده می کنیم. پیشنهاد می کنم اگر شما علاقه مند ورود به اینستاگرم هستید، وقت خود را صرف تحقیق در مورد هشتگ کنید. هشتگ ها برچسب هایی هستند که می توانید در عنوان عکسی که آپلود کرده اید اضافه کنید. برای ایجاد یک هشتگ شما باید از نماد # در مقابل تگ استفاده کنید و سپس پس از نماد هش، یک یا چند کلمه کلیدی بدون فضای اضافه کنید.

نکته: در هنگام استفاده از هشتگ ها دقت کنید که با پست شما مرتبط باشند، زیرا در غیر اینصورت نه تنها کاربران صفحه شما را فالو نمی کنند بلکه اعتبار صفحه شما نیز صدمه می بیند.

۲- مطالب چالش برانگیز و ویروسی ایجاد کنید!

یکی از روش هایی که بسیار در اینستاگرام رایج شده است استفاده از مطالب چالش برانگیز و ویروسی است. با استفاده از این روش می توانید فالوورهای خود را به طرز قابل توجهی افزایش دهید. در واقع زمانی که شما مطالب ویروسی ایجاد می کنید، بین کاربران مختلف به اشتراک گذاشته می شود و در نهایت صفحه شما بیشتر دیده می شود. در هنگام ایجاد این مطالب عناوین وسوسه کننده برای آن ها در نظر بگیرید. البته دقت کنید که مطلب منتشر شده مرتبط با پیج شما باشد.

فیلم ها در بازاریابی اینستاگرام بسیار مهم هستند. شما می توانید ویدیویی را با کارکنان خود ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید. پس حتما سعی کنید از ویدیو هم در بین مطالبتان استفاده کنید چرا که بازخورد بسیار خوبی در صفحه شما خواهند داشت و احتمال دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام را افزایش می دهد.

افزایش فالوور اینستاگرام

۳- از استوری اینستاگرام استفاده کنید

استوری اینستاگرام قابلیتی است که به راحتی قابل استفاده است و فقط به مدت ۲۴ ساعت در دسترس می باشد، به همین دلیل مردم تشویق می شوند که سریعا آنها را مشاهده کنند. برای کسب و کارها، استوری ها از امکانات عالی برخوردار هستند که اگر به درستی استفاده شوند باعث رشد هر و توسعه هر کسب و کاری خواهند شد. یکی از راه های هوشمند استفاده از استوری اینستاگرام این است که به راحتی ویدیوهایی از کارهای روزمره روزانه خودتان ارسال کنید.

استوری یکی از قابلیت های جالب و پرکاربرد اینستاگرام است. در واقع هدف استوری جلوگیری از انتشار پست های پی در پی از طرف کاربران اینستاگرام بود. بوسیله استوری می توانید زمانیکه پست جدیدی در صفحه خود منتشر می کنید اطلاع رسانی کنید. همچنین می توانید از استوری برای تبلیغات صفحه خودتان استفاده کنید.

۴- تصاویر با کیفیت و جذاب منتشر کنید

مهمترین چیز در اینستاگرام کیفیت عکس های شماست، قبل از ارسال آنها به اینستاگرام مطمئن شوید که عکس های شما با کیفیت بالا هستند. داشتن عکس های با کیفیت در اینستاگرام به شما کمک می کند که دوستداران، نظرات و دنبال کنندگان بیشتری داشته باشید. بسیاری از افراد به این موضوع دقت نمی کنند و تصاویری بی کیفیت و نه چندان جالب را در صفحه خود قرار می دهند که این کار باعث کاهش جذابیت صفحه و کاهش فالوور های آن ها می شود. شما می توانید به وب سایت negativespace.co مراجعه کنید و متناسب با هرموضوعی تصاویر باکیفیت دریافت کنید.

همچنین کپشن مناسبی برای هر تصویر قرار دهید و از فیلترهای تصاویر نیز استفاده کنید. به جای آپلود یک تصویر تکی، شما می توانید چندین عکس را به یکدیگر ترکیب کنید. تصویر پروفایل شما باید آرم شرکت شما باشد. شما باید یک فیلتر را انتخاب کنید که برای اکثر عکس هایتان استفاده می کنید. با انتخاب یک فیلتر برای عکس های خود، نام تجاری شما به راحتی قابل تشخیص است.

اطمینان حاصل کنید که عکسهایی ارسال کنید که شخصیت و فرهنگ کسب و کار شما را نشان دهند. اگر مطمئن نیستید که چگونه تصاویری را منتشر کنید، باید حساب های رقبای خودتان را نظارت کنید تا بدانید که چه چیزی به اشتراک گذاشته اند. این کار به شما این امکان را می دهد تا از روند کاری آنها مطلع شوید و کسب و کار خود را به طور موثر ارائه دهید.

افزایش فالوور اینستاگرام

۵- در بهترین زمان پست خودتان را منتشر کنید.

اگر میخواهید در اینستاگرام محبوبیت داشته باشید و فالوورهای خودتان را حفظ کنید، مجبورید اغلب اوقات پست منتشر کنید. بنابراین باید یک برنامه زمانبندی داشته باشید، تا فالوورهای شما بدانند که پیج شما چه زمانی بروز می شود.

برای مطالب خود زمان مشخصی را انتخاب کنید. دقت کنید که مطالب شما در چه زمانی بیشتر دیده می شوند و یا به اصطلاح لایک می شوند. برای ارسال مطالب زمانبندی شده به صورت خودکار می توانید از نرم افزارهای مختلفی که در این زمینه ارائه شده است استفاده کنید. برای این کار می توانید از نرم افزار مدیریت رسانه اجتماعی Hootsuite استفاده کنید.

۶- با رقبای خود در تعامل باشید

رقبای خودتان یا پیج های مشابه را در اینستاگرام پیدا کنید و با آن ها در تعامل باشید. شما می توانید با تگ کردن پیج یکدیگر فالوورهای خودتان را افزایش دهید. همچنین می توانید تبلیغات را در بخش استوری یکدیگر قرار دهید.

نکات کلیدی برای افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

همه کاربران مسابقات اینستاگرامی را دوست دارند و به خصوص اگر آن ها برنده جایزه شوند ارزش تلاش خودشان را درک می کنند. مسابقه در مورد کسب و کارتان می تواند بسیار جالب باشد و افراد را از مشارکت در این امر هیجان زده کند و روابطی پایدار بین پیج شما و کاربر ایجاد شود.

اگر شما یک حساب خصوصی دارید، فقط فالوورهایی که دارید می توانند پست های شما را مشاهده کنند. از این رو اولین قدم برای افزایش فالوور اینستاگرام رایگان این است که شما هرچه سریع تر صفحه خودتان را از حالت خصوصی به عمومی تغییر دهید تا همه افراد صفحه شما را مشاهده کنند و در صورت رضایت شما را فالو کنند. البته اینستاگرام به صورت پیشفرض روی حالت عمومی قرار دارد.

پیج هایی که فعالیت نمی کنند یا به اصطلاح خاموش هستند، فالوور زیادی به دست نمی آورند. کاربران همیشه دوست دارند صفحه های بروز و فعال را دنبال کنند. به همین دلیل یک استراتژی مهم در افزایش اصولی فالوور اینستاگرام این است که صفحه خودتان را با محتوای جدید و جذاب بروز نمایید.

به جای آپلود یک تصویر تکی، شما می توانید چندین عکس را با یکدیگر ترکیب کنید. چنین تصاویری جذابیت بیشتری دارند و می توانند به صورت یک داستان هم باشند. اینستاگرام به طور خودکار از این قابلیت پشتیبانی می کند، فقط کافی است شما در هنگام ارسال عکس، چندین تصویر را برای ارسال انتخاب کنید.

حفط ارتباط با کاربران بسیار مهم است، به ویژه برای شرکت های کوچک و متوسط که دارای بازار هدف محدود هستند. شما می توانید به نظرات و سوالات کاربرانتان پاسخ بدهید. این کار باعث افزایش اعتبار صفحه اینستاگرام شما خواهد شد.

اگر هیچ محتوای منحصر به فردی برای اشتراک گذاشتن ندارید، هر روز زمان مناسبی را برای عکس گرفتن در نظر بگیرید. این عکس ها می تواند از محصولات، دفتر کاری و یا کارمندان شما باشد. عکسی بگیرید که با نام تجاری یا کسب و کار شما مرتبط باشد و آن را به اشتراک بگذارید.

با استفاده از هشتگ ها، پست ها و پیج های مشابه خودتان را پیدا کنید و پست های آن ها را لایک کنید و در صورت امکان در مورد مطالبشان نظر هم بدهید. با این کار آن ها نیز شما را لایک می کنند و در مورد مطالبتان نظر می دهند. همچنین زمانیکه فالوورهای این پیج ها نظرات شما را ببینند امکان دارد شما را فالو کنند.

ارزانترین پنل خرید فالوور ارزان اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم ارزانترین پنل خرید فالوور ارزان اینستاگرام و روش های بدست آوردن آن را به شما آموزش دهیم.
بهترین پنل فروش فالوور و سایر سرویسهای اینستاگرام و تلگرام
%۱۰۰ رایگان ثبت نام کنید و با خرید از مبدا مبلغ اضافه به دلالان پرداخت نکنید
ارزانترین قیمت ها
انجام اتوماتیک و آنی سفارشات
بیش از ۱۸۰ سرویس متنوع جهت پیشرفت در اینستاگرام و تلگرام
امکان دریافت شارژ رایگان(گردونه شانس)
قوی ترین تیم پشتیبانی
دارای کیف پول مجازی
دارای تاریخچه سفارشات
امکان دریافت نمایندگی و کلی امکانات دیگر .. !!!
آمار فالوور بست
آمار و ارقام همواره می تواند نشان دهنده محبوبیت یک مجموعه باشد !!
خرید فالوور ارزان

مجموعه فالوور بست از سال ۱۳۹۴ تا کنون موفق شده حجم بزرگی از بازار فروش سرویسهای شبکه های مجازی را از آن خود کند و ما این موفقیت را مدیون مشتریان وفادار و همچنین تیم قوی فالوور بست هستیم .
وقت را تلف نکنید!!

برای شروع آماده اید ؟؟؟

فالوور بست؛ خرید فالوور ارزان

پس وقت را تلف نکنید و همین الان شروع کنید

فالوور ارزان

ثبت سفارش

فالوور بست بزرگترین پنل خرید فالوور اینستاگرام مفتخر است با ارائه بهترین خدمات و ارزانترین قیمت ، افزایش محبوبیت اکانت شما را تضمین کند
ارائه خدمات با بهترین کیفیت
خرید فالوور واقعی و فعال 100% تضمینی اینستاگرام
خرید لایک واقعی و فعال ایرانی، خرید بازدید انواع پست اینستاگرام، کامنت دلخواه، بازدید لایو اینستاگرام، بازدید استوری ایرانی، ممبر کانال و گروه تلگرام، خدمات فیسبوک، توئیتر، یوتیوب، لایکی، آپارات و …
پنل خدمات اینستاگرام فالوور بست پنلی برای همه هست. شما میتوانید برای هرچه بهتر دیده شدن پیج اینستاگرام و کانال تلگرامی خود از خدمات پنل فالوور بست استفاده کنید.
شما عزیزان با معرفی فالوور بست و خدمات اینستاگرام ما ( پنل فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام ) به دوستان خود، ما را در هرچه بهتر و بیشتر کردن این خدمات یاری میکنید.
اگر به دنبال خدمات اینستاگرام از جمله فالوور و لایک با کمترین قیمت ایران و استارت آنی هستید ، بی شک نیازمند پنل خدمات اینستاگرام هستید.
فالوور بست کمترین قیمت و بهترین کیفیت را در کنار تحویل فوری به شما ارائه خواهد داد تا از باقی کار های خود نیز عقب نمانید!

خرید فالوور ایرانی

خرید فالوور ارزان و واقعی

اگر به پنل خدمات تلگرام نیاز دارید که خدماتی از جمله ممبر کانال و گروه ، بازدید پست ، نظرسنجی و… تلگرام را با کمترین تعرفه و بصورت عمده ارائه دهد ، پیشنهاد میکنیم در پنل ما هرچه زود تر ثبت نام کنید.
پنل خدمات یوتیوب
بدون شک بیشترین تنوع و کمترین قیمت سرویس ها و خدمات یوتیوب (youtube) در مدیاسام ارائه خواهد شد.
برای مشاهده و خرید هرچه زودتر در پنل ما ثبت نام نمایید.

به منظور افزایش محبوبیت حساب کاربری در فیسبوک می توان از وب سایت های فروشگاهی ارائه دهنده خدمات آنلاین سرویس هایی نظیر؛ فالوور فیسبوک، لایک فیسبوک ، ویو(بازدید) فیسبوک و چندین سرویس دیگر را  خریداری کرد.

ثبت سفارش

منبع: فالوور بست

10 روش برای بالا بردن فالوور اینستاگرام رایگان

در این مقاله قصد داریم 10 روش برای بالا بردن فالوور اینستاگرام رایگان را به شما آموزش دهیم شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی در دنیا و به خصوص در کشور ما است. افراد زیادی در این شبکه اجتماعی در حال فعالیت هستند. بسیاری از افرادی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کنند به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام هستند. افزایش فالوور اینستاگرام رایگان شاید تصور کنید که افزایش فالوور اینستاگرام کار سخت و دشواری است. ولی اصلا اینطور نیست. راه و روش های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد. قبل از اینکه شما را با روش های افزایش فالوور اینستاگرام آشنا کنم قصد دارم شما را بیشتر با این شبکه اجتماعی آشنا کنیم   شاید تصور کنید که اینستاگرام فقط جهت سرگرمی است. اما واقعاً این طور نیست! افراد زیادی هستند که در این شبکه اجتماعی در حال کسب درآمد هستند. شاید تصور کنید که کسب درآمد از اینستاگرام غیر ممکن به نظر برسد! ولی افراد زیادی هستند که با استفاده از همین شبکه اجتماعی اینستاگرام توانستن به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسند  

بالا بردن فالوور اینستاگرام رایگان

  همان طور که گفتیم شبکه اجتماعی اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در جهان و حتی ایران است. که روزانه افراد زیادی به این شبکه اجتماعی اضافه می شوند و فعالیت شان را شروع می کنند. بعد از اینکه شبکه اجتماعی تلگرام فیلتر شد محبوبیت اینستاگرام چندین و چند برابر شد و کاربران زیادی از تلگرام به اینستاگرام مهاجرت کردند   اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی برای بازاریابی، برندسازی، تبلیغات و در کل برای هر کسب و کار جدیدی است. شاید تصور کنید افراد زیادی فقط برای سرگرمی از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده می کنند. اما اینستاگرام یک رسانه اجتماعی برای تمام کسب و کار ها است افزایش فالوور رایگان اینستاگرام اگر کسب و کاری دارید یا قصد راه اندازی کسب و کاری را دارید پیشنهاد می کنم از این شبکه اجتماعی برای برندسازی کسب و کارتان استفاده کنید. به عنوان مثال ممکن است شما صاحب یک فروشگاه فروش لباس باشید. می توانید در اینستاگرام یک پیج را راه اندازی کنید و تصاویر محصولاتتان را در آن قرار بدهید. اگر هم تازه کسب و کاری راه اندازی کرده اید میتوانید برای برندسازی و اعتماد سازی از این شبکه اجتماعی استفاده کنید     همانطور که می دانید دارایی هر کسب و کار در اینستاگرام فالوورها و دنبال کنندگان است. پس دنبال کننده ها یا همان فالوورها در اینستاگرام بسیار مهم هستند. اگر به فکر افزایش فالوور اینستاگرام تان هستید و می خواهید فالوور های اینستاگرام تان را به صورت کاملا رایگان افزایش بدهید شما با استفاده از امکاناتی که اینستاگرام در اختیارتان قرار داده است می توانید این کار را انجام بدهید   وقتی اسم افزایش فالوور اینستاگرام میاید بسیاری از افراد فکر می کنند که حتماً باید به سایت های فروش فالوور مراجعه کنند و سفارش شان را ثبت کنند تا این سایت ها با سرور های اینستاگرام برای شان فالوور بزنند. البته این هم یکی از روش های افزایش فالوور اینستاگرام است. اما هدف اصلی من این نیست که با این روش فالوور های اینستاگرام تان را افزایش بدهید افزایش فالوور اینستاگرام رایگان هدف اصلی من این است که شما را با روش های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان آشنا کنم. یعنی روش هایی را به شما آموزش بدهم که به صورت کاملا رایگان میتوانید فالوورهایتان را افزایش بدهید  

بالا بردن فالوور اینستاگرام رایگان

  البته این موضوع افزایش فالوور اینستاگرام برای افرادی که قصد برندسازی و تبلیغات کسب و کارشان را در این شبکه اجتماعی دارند بسیار مهم است. شما باید به دنبال فالوور های واقعی و علاقه‌مند در حوزه کسب و کاری تان باشی   برای افزایش فالوور اینستاگرام هم راه و روش های زیادی وجود دارد. از خرید فالوور اینستاگرام گرفته تا استفاده از ربات های افزایش فالوور اینستاگرام   ولی در این مقاله قصد دارم راه و روش های کاملا واقعی افزایش فالوور اینستاگرام را به شما آموزش بدهم. همانطور که گفتم راه و روش های زیادی برای بالا بردن فالوور اینستاگرام وجود دارد ولی اکثر آن ها اصولی نیستند و ممکن است زمان بر باشند     قبل از اینکه به سراغ روش های اصلی افزایش فالوور اینستاگرام برویم بهتر است به این نکته اشاره کنم که اصلاً هدف من کار با نرم افزار های افزایش فالوور اینستاگرام مثل جمع آوری سکه و… نیست. این روش کاملاً منسوخ شده اند افزایش فالوور اینستاگرام پس اگر فکر می کنید که قرار است یک شبه فالوور های زیادی را جذب کنید سخت در اشتباهید و پیشنهاد می کنم این مقاله را اصلاً نخوانید. این مقاله مناسب افرادی است که می‌خواهند به صورت کاملاً طبیعی فالوور های واقعی برای پیج شان جذب کنند. اگر تک تک روش های افزایش فالوور اینستاگرام را که در ادامه به شما معرفی خواهم کرد انجام بدهید مطمئن باشید مخاطبان و کاربران زیادی را می توانید جذب کنید. البته مخاطبان و کاربران هدفمند! اگر صاحب کسب و کاری باشید با روشهایی که به شما معرفی خواهم کرد مطمئن باشید می توانید درآمدتان را از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام افزایش بدهید    

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

10 روش افزایش فالوور اینستاگرام

  به طور کلی شما با دو روش میتوانید فالوور های اینستاگرام تان را افزایش بدهی  

۱_ روش های افزایش فالوور اینستاگرام به صورت پولی

  در روش اول برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام تان باید هزینه کنید. در این روش شما در زمان بسیار کوتاهی می توانید فالوور های زیادی را جذب کنید. به عنوان مثال می توانید از سایت های فروش فالوور، فالوور سفارش بدهید یا اینکه می توانید از ربات های پولی اینستاگرام استفاده کنید.یا میتوانید در پیج های بزرگ سفارش دهید تا پیج اینستاگرامتان را تبلیغ کنن   این روش مناسب افرادی است که می خواهند فقط تعداد فالوور های شان زیاد باشد. البته در این روش شما به سرمایه نیاز دارید. ولی اصلا نگران نباشید چون در ادامه بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام را به صورت کاملاً رایگان به شما آموزش میدهی  

۲_ روش های افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

  در این روش شما به صورت کاملاً رایگان با توجه به امکاناتی که اینستاگرام در اختیارتان قرار داده است میتوانید فالوورهای واقعی جذب کنید. این روش نسبت به روش بالا بسیار بهتر است. چون فالوورهایی که جذب میکنید کاملا واقعی هستند و اینکه نیازی به هزینه اضافی برای افزایش فالوور اینستاگرام ندارید. اگر هم می خواهید کسب و کارتان را اینستاگرامی کنید یعنی در زمینه کسب و کارتان در اینستاگرام فعالیت کنید این روش مناسب شماست. چون در این روش خیلی ساده می توانید مخاطبان و کاربران زیادی را به مشتری تبدیل کنی افزایش فالوور اینستاگرام رایگان   پیشنهاد میکنم از مقاله 12 ایده پولساز کار در منزل دیدن کنی   چرا نباید به دنبال خرید فالوور فیک اینستاگرام باشید بسیاری از افراد فکر می کنند که با خرید فالوور فیک اینستاگرام میتوانند اعتبارشان را یک شبه افزایش بدهند و در اینستاگرام محبوب شود. ولی واقعاً اینطور نیست! علاوه بر اینکه خرید فالوور فیک باعث افزایش اعتبارتان نمی شود ممکن است اعتبارتان را کاهش بدهد. چون تمام فالوور های فیک هستند و افرادی که شما را دنبال می کنند متوجه می شوند که فالوور های فیک دارید   شاید این سوال برایتان پیش بیاید که مخاطبانم از کجا متوجه این موضوع می شوند؟ خب خیلی ساده است! به عنوان مثال اگر شما یک پیج با 10 کا فالوور فیک داشته باشید تعداد لایک های تان بسیار پایین است. اگر ۱۰ کا فالوور واقعی داشته باشید باید حداقل 2 کا شما را لایک کنند. یعنی هر پستی را که می گذارید ۲ هزار نفر از ۱۰ هزار نفر باید شما را لایک کنند. حالا تصور کنید که دیگر تمام فالوور های فیک باشد     پس همانطور که متوجه شدید خرید و افزایش فالوور های فیک برای افرادی که کسب و کار اینستاگرامی دارند بسیار نامناسب است و باعث لطمه زدن به کسب و کارشان میشود.   البته اگر به فکر خرید فالوور اینستاگرام هستید پیشنهاد می کنم حتما فالوور های واقعی بخرید تا در کسب و کارتان لطمه وارد نشو   اگر به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام رایگان هستید باید اصولی کار کنید. در ادامه شما را با راه و روش های واقعی افزایش فالوور اینستاگرام آشنا میکنم . در اینستاگرام هیچ چیز مثل فالوورهای واقعی تان برای شما اهمیت ندارد. در این مقاله ایده هایی را به شما معرفی کردم که با استفاده از آنها بتوانید فالوور های را جذب کنید که واقعا عاشق کسب و کارتان هستند. پس همراه ما باشید تا شما را با این روش ها آشنا کنیم    

۱۰ راه افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

    اگر واقعاً به دنبال افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام هستید و می خواهید در اینستاگرام بسیار محبوب شوید باید روش های اصولی و واقعی افزایش فالوور اینستاگرام را بدانید. اگر هم کسب و کاری دارید و میخواهید متناسب با موضوع کاری تان کسب و کار اینستاگرامی تان را راه اندازی کنید راه و روش هایی که به شما معرفی خواهم کرد مناسب شماست. با استفاده از روش هایی که در ادامه به شما معرفی خواهم کرد میتوانید مخاطبان و کاربران زیادی را جذب پیج اینستاگرام تان کنید.مطمئن باشید خیلی ساده و راحت می توانید کاری کنید که مشتریانتان خیلی راحت شما را پیدا کنند     اما اگر واقعاً فکر می کنید که پیج در اینستاگرام راه اندازی کنید و با افزایش فالوور های آنان بخواهید اعتبار زیادی را کسب کنید تا بتوانید از طریق گرفتن سفارش تبلیغات داخل پیج شان درآمدزایی داشته باشید سخت در اشتباه هستید و این روش ها اصلا به دردتان نمی خورد    

۱- پروفایل تان را جذاب کنید

همان طور که میدانید شبکه اجتماعی اینستاگرام، یک شبکه اجتماعی تصویر محور است و حرف اول و آخر را در اینستاگرام تصاویر می زنند. اولین نکته‌ای که برای افزایش فالوور رایگان اینستاگرام باید رعایت کنید این است که برای پروفایل تان از تصاویر جذاب استفاده کنید   یکی از دلایلی که باعث می شود مخاطبان و کاربران تان جذب پیج اینستاگرام تان نشوند این است که یا از تصاویر جذاب استفاده نمی کنید یا اینکه از تصاویر بی مورد با حوزه کسب و کاری تان استفاده می کنی   پروفایل اینستاگرام تان دقیقا مشابه ویترین مغازه است. اگر ویترین مغازه تان جذاب نباشد مشتری هایتان از شما خرید نمی کنند و دنبال کننده شما نمی شو   باید تصاویر جذاب برای پروفایلتان طراحی کنید. پیشنهاد می کنم در این موضوع خلاقیت به خرج دهید و سعی کنید بهترین تصاویر را برای پیج تان طراحی کنید. هرچه تصاویر پروفایل تان جذاب تر باشد این کار باعث می شود مخاطبان تمایلی به دنبال کردن شما داشته باشد. پیج های زیادی در اینستاگرام فعالیت می‌کنند که تصاویر جذابی را داخل صفحه پروفایلشان قرار می دهن البته بهترین راه این است که برای پروفایل تان یک تصویر جذاب بسازید. علاوه بر تصویر جذاب حتماً از بیو جذاب هم استفاده کنید    

2- استفاده درست از هشتگ ها

هشتگ ها در شبکه اجتماعی اینستاگرام نقش بسیار مهمی دارند. یکی از دلایلی که باعث می شود مخاطبان و کاربران زیادی شما را دنبال کنند این است که باید از هشتگ های مناسب استفاده کنید   استفاده صحیح از هشتگ ها باعث می شود پست های اینستاگرام تان در معرض مخاطبان و کاربران زیادی قرار بگیرد. هشتگ ها در اینستاگرام مثل کلمات کلیدی در سئو هستند. در سئو و بهینه سازی سایت اگر مناسبترین و بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید می توانید مخاطبان و کاربران زیادی را جذب سایت تان کنید     استفاده از هشتگ ها هم به همین صورت است. شما باید مناسب ترین هشتگ ها را برای پست هایتان انتخاب کنید و در زیر پست هایتان قرار بدهید. به عنوان مثال اگر من در زمینه بهینه سازی سایت و سئو در اینستاگرام پست و مطلبی را قرار دادم می توانم از هشتگ هایی مثل: # سئو ، # آموزش_ سئو ،# سئو_سایت و… استفاده کنم   باید در اینستاگرام محبوب ترین هشتگ ها را انتخاب کنید. بهترین راه برای پیدا کردن هشتگ ها این است که رقیبانتان را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید و بررسی کنید ببینید که در پستهای شان از چه هشتگ های استفاده کردند. بهترین هشتگ ها را گلچین کنید و درون پست هایتان قرار بدهید     سعی کنید داخل هر پست لیستی از هشتگ های پرطرفدار با موضوع کسب و کاری تان را قرار بدهید. استفاده درست ازهشتگ ها یکی از بهترین راه ها برای افزایش فالوور اینستاگرام است   حالا شاید این سوال برایتان پیش بیاید که از کجا بفهمیم پرطرفدار ترین هشتگ ها کدامند. اینستاگرام یک قابلیتی که دارد این است که می توانید هشتگ ها را جستجو کنید. برای اینکه بفهمید پرطرفدار ترین هشتگ ها چه هشتگ هایی هستند هر هشتگ را در اینستاگرام جستجو کنید هر چه تعداد پست هایی که به نمایش نشان داده می شود بیشتر باشد هشتک ها پرطرفدارتر هستند    

۳ – استفاده از امکانات جدید اینستاگرام ( لایو و استوری

یکی دیگر از راه هایی که باعث افزایش فالوور اینستاگرام می شود این است که از امکانات جدید اینستاگرام مثل لایو و استوری آن استفاده کنید. امروزه امکانات جدید اینستاگرام باعث شده که این شبکه اجتماعی نسبت به بقیه رقبا محبوب تر شناخته شود. و مخاطبان و کاربران زیادی روز به روز به هواداران اینستاگرام بپیوندند   استفاده درست از لایو و استوری اینستاگرام باعث افزایش فالوور اینستاگرام تان می شود. البته علاوه بر افزایش فالوور اینستاگرام می توانید در جهت برند سازی و اعتمادسازی مخاطبانتان استفاده کنی     برای افزایش فالوور اینستاگرام باید استوری های جذابی را داخل پیج تان قرار بدهید. برای زیبا کردن استوری هایتان می توانید از اپلیکیشن های inshot و drool استفاده کنید   لایو اینستاگرام هم یکی دیگر از جدیدترین امکانات اینستاگرام است. شما در لایو اینستاگرام میتوانید به صورت زنده با مخاطبان تان در ارتباط باشید. هرچه مخاطبان تان بیشتر شما را ببینند مطمئن باشید تمایل بیشتری دارند که شما را دنبال کنن   پس از لایو و استوری اینستاگرام در جهت افزایش فالوور اینستاگرام تان استفاده کنی افزایش فالوور اینستاگرام  

۴- با پیچ های هم حوزه خود در تعامل باشید

یکی از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام این است که با پیج های هم حوزه خود در تعامل باشید. اگر در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کنید خیلی ساده و راحت می توانید افرادی که در حوزه شما فعالیت می کنند را پیدا کنید   برای پیدا کردن این افراد اصلا نیازی نیست که به دنبال آن ها بگردید. به طور طبیعی اینستاگرام این امکان را برای شما فراهم کرده است که مخاطبان و کاربرانی که در حوزه کاری شما فعالیت می کنند پست های شان برای شما به نمایش نشان داده می شو     برای تعادل با آنها فقط باید با آنها در ارتباط باشید. سعی کنید پست های هم حوزه کاریتان را دنبال کنید. آنها را بررسی و تحلیل کنید که چگونه در اینستاگرام فعالیت می کنند. و از طریق دایرکت با آنها تماس بگیرید با شما تبادل کنند   تبادل با پیج های هم حوزه خود یکی از راه های افزایش فالوور رایگان اینستاگرام است. البته تبادل باعث می شود مخاطبان و کاربران هدف تان خیلی راحت تر شما را پیدا کنند و این کار باعث افزایش فالوور اینستاگرام می شو افزایش فالوور اینستاگرام  

۵- استفاده از سایت برای افزایش فالوور اینستاگرام

اگر وب سایت داشته باشید ایده های خوبی برای افزایش فالوور اینستاگرام تان وجود دارد. اگر خیلی جدی به فکر افزایش فالوور اینستاگرام هستید پیشنهاد می کنم یک سایت راه اندازی کنید   شما با راه اندازی و ساخت سایت می توانید مخاطبان و کاربران زیادی را جذب کنید و آنها را به فالوور هایتان تبدیل کنید. شاید تصور کنید که برای راه اندازی و ساخت سایت باید برنامه نویسی بلد باشید. ولی واقعاً این طور نیس     شما بدون هیچ برنامه نویسی می توانید برای خودتان سایت راه اندازی کنید. برای راه اندازی و ساخت سایت بدون کدنویسی می توانید از سایت ساز ها استفاده کنید. سایت ها این امکان را به شما می دهند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدون هیچ برنامه نویسی سایت تان را بسازید. طراحی سایت با وردپرس بسیار ساده است. در این مقاله قصد ندارم راه اندازی و ساخت سایت اشاره کنم. اما اگر میخواهید به صورت کاملا عملی طراحی سایت بدون برنامه نویسی را یاد بگیرید پیشنهاد می کنم از منابع معتبر رایگان مثل یوتیوب و آپارات استفاده کنید     همانطور که گفتم اگر سایتتان را راه اندازی کنید ایده های خوبی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد. یکی از ایده هایی که می توانید از آن استفاده کنید این است که داخل سایت تان از بنر اینستاگرام استفاده کنید. با این کار افرادی که وارد سایتتان میشوند را می‌توانید به فالوور هایتان تبدیل کنید   البته اگر قصد افزایش فالوور اینستاگرام به این روش را داشته باشید باید روی سایت تان کار کنید. یعنی باید برای سایتتان شروع به تولید محتوا کنید تا مخاطبان و کاربرانتان شما را پیدا کنن     البته علاوه بر اینکه می توانید فالوور های خودتان را افزایش بدهید می توانید از این طریق آن هم کسب درآمد کنید. یعنی با راه اندازی و ساخت سایت میتوانید وب سایت فروش فالوور، لایک و ویو اینستاگرام راه اندازی کنید و به مخاطبان تان بفروشید   البته فروشندگان فالوور، لایک و ویو اینستاگرام از این روش کسب درآمد کسب می کنند. اگر قصد دارید که به صورت عملی راه اندازی و ساخت سایت را یاد بگیرید و از طریق فروشندگان فالوور، لایک و ویو اینستاگرام کسب درآمد کنید پیشنهاد می کنم بر روی بنر زیر کلیک کنید   افزایش فالوور اینستاگرام  

۶- استفاده از تبلیغات آفلاین برای افزایش فالوور اینستا

اگر صاحب کسب و کار سنتی هستید و از اینستاگرام برای تبلیغات کسب و کارتان استفاده می کنید این روش مناسب شماست. از تبلیغات آفلاین میتوانید برای افزایش فالوور اینستاگرام تان استفاده کنید   به عنوان مثال اگر برای کسب و کارتان از تبلیغات آفلاین مثل تراکت ها و بروشور ها استفاده می‌کنید می‌توانید آدرس پیج اینستاگرام تان را روی آنها قرار بدهی   یا اگر کارت ویزیت دارید می توانید آدرس صفحه اینستاگرام تان را داخل آن به کار ببرید. یا اگر مغازه و فروشگاهی دارید می توانید آدرس اینستاگرام تان را در پشت شیشه مغازه تان قرار بدهی    

۷- برگزاری مسابقات اینستاگرام

برگزاری مسابقات اینستاگرامی یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای افزایش فالوور رایگان اینستاگرام است. که امروزه حتی بزرگ ترین پیج های اینستاگرام هم از این روش استفاده می کنند   برای برگزاری مسابقات اینستاگرامی سعی کنید خلاقیت به خرج دهید و از هدایای با ارزش و ترغیب کننده استفاده کنید. هرچه هدایای تان با ارزش تر باشد افراد زیاد ترغیب می‌شوند تا در مسابقه شما شرکت کنن   در مسابقات اینستاگرامی سعی کنید که حتماً شرکت کنندگان در مسابقات دعوت کنید. مثلاً از شرکت‌کنندگان بخواهید که هر نفر ۵ نفر از دوستانش را به مسابقه دعوت کنند. اگر خلاقیت به خرج دهید و مسابقات جذابی برگزار کنید مخاطبان و کاربران زیادی شما را دنبال خواهند کر    

۸- رفتار کاربران تان را تحلیل و بررسی کنید

تحلیل و بررسی رفتار کاربران تان باعث بهبود کیفیت کار شما می شود. شما باید کاربران تان را تحلیل کنید و ببینید که نیازهای آنها چه چیزهایی هست. باید در هر حوزه ای که فعالیت می کنید بتوانید نیازهای آنها را شناسایی کنید و آنها را رفع کنید   شما اگر رفتار کاربران را به خوبی تحلیل کنید می‌توانید بفهمید که دقیقاً به چه چیزهایی علاقه دارند. البته تحلیل و بررسی رقبا در اینستاگرام کار سخت و دشواری نیست. خود اینستاگرام هم این امکان را برای شما فراهم کرده اس   برای تحلیل و بررسی رقبا اینستاگرام ابزاری به نام insight را در اختیار پروفایل های تجاری قرار داده است. با استفاده از این ابزار می توانید بفهمید که محتوایی که تولید کرده اید و درون اینستاگرامتان قرار داده اید تا چه حدی برای مخاطبان و کاربران تان جذاب بوده است. حتماً با این ابزار بررسی کنید و ببینید که محتوا هایتان تا چه حدی برای کاربران تا جذاب بوده است. یکی از عوامل تاثیر گذار برای افزایش فالوور اینستاگرام این است که محتوای جذاب با توجه به نیاز مخاطبان و کاربران تان تولید کنید
افزایش فالوور اینستاگرام
 
 

۹- استفاده از ابزارها و جوامع مجازی دیگر

یکی دیگر از راه های افزایش فالوور اینستاگرام این است است که از ابزارهای دیگر برای جذب افزایش فالوور اینستاگرام تان کمک بگیرید. به عنوان مثال می توانید درون شبکه های اجتماعی دیگر فعالیت کنید   به عنوان مثال اگر در تلگرام فعال هستید میتوانید برای افزایش فالوور اینستاگرام توان استفاده کنید. اگر وب سایت دارید می توانیم مخاطبان و کاربران تان را به شبکه اجتماعی اینستاگرام تان هدایت کنی   البته از این روش هم می‌توانید از خود اینستاگرام استفاده کنید. به عنوان مثال می‌توانید در پروژه‌های بزرگ اینستاگرامی که فالوور های زیادی دارند فعالیت کنید و نظرتان را بنویسید. این کار تاثیر مثبتی برای افزایش فالوور اینستاگرام دار  

۱۰- منتشر کردن پست های چالشی و ویرو

یکی از پر تعامل ترین پست ها در شبکه اجتماعی اینستاگرام پست های چالشی و ویروسی است. در هر حوزه ای که فعالیت می کنید می توانید در مرتبط با موضوع کاری تان پستهای چالشی ایجاد کنید   سعی کنید پست هایی را منتشر کنید تا کاربران را وادار کند تا با شما تعامل داشته باشند و در بحثی که ایجاد کردید شرکت کنند   یکی از بهترین نوع پست های چالشی سوال پرسیدن از کاربرانتان است. به عنوان مثال اگر در زمینه کسب و کار اینترنتی فعالیت می کنید می توانید از آنها بپرسید که ” پردرآمدترین مدل کسب درآمد اینترنتی چیست؟” یا اینکه ” دیجی کالا در روز چقدر فروش دارد   برای انتشار کردن پست های چالشی پیشنهاد می کنم حتما سوالتان را به صورت عکس نوشته داخل پیج تان منتشر کنید. مطمئن باشید اگر از مباحث جذاب استفاده کنید مردم در مبحث شما شرکت خواهند کرد   می توانید از شرکت‌کنندگان بخواهید که پست هایتان را برای دوستانشان ارسال کنند. یا اینکه از آنها بخواهید تا زیر پستان دوستانشان را ترک کنند. زمانی که پست هایتان به صورت دست بهتر است به چرخه مطمئن باشید مخاطبان و کاربران زیادی پست شما را می بینند و اگر پوستتان جذاب باشد شما را دنبال می کنند  

جمع بندی

  راه و روشهای زیاد برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد. در این مقاله شما را با ۱۰ روش افزایش فالوور رایگان اینستاگرام آشنا کردم. فراموش نکنید که اگر میخواهید به صورت هدفمند من از اینستاگرام برای کسب و کارتان استفاده کنید باید فالوورهای واقعی و هدفمند داشته باشید. اگر راههایی که بالا گفتم را رعایت کنید مطمئن باشید افراد زیادی شما را دنبال خواهند کرد. امیدوارم روش هایی که برای افزایش فالوور اینستاگرام به شما معرفی کرده باشم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد. پیشنهاد می کنم این مقاله را حتماً مطالعه کنید. این مقاله ها یکی از کاملترین مقاله ها در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام در وب فارسی است. منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم

در این نوشته قصد داریم 10 پنل رایگان افزایش فالوور اینستاگرام را در به شما معرفی کنیم

با توجه به افزایش اهمیت فالوور و لایک در اینستاگرام روزانه شاهد آن هستیم که افراد برای جذب و افزایش فالوور و لایک بیشتر چه کارهایی که نمی کنند. و چه حاشیه هایی که برای افزایش فالوور اینستاگرام ساخته نمی شود. در این پست قصد دارم 10 تا از بهترین پنل های افزایش فالوور اینستاگرام که به صورت رایگان هستند را برای شما در این پست معرفی کنم.

توجه داشته باشید که پنل های رایگان افزایش فالوور و لایک ، رسمی نبوده و قابل شناسایی نیستند. به همین دلیل توصیه می شود که با اکانت اصلی خود وارد این سایت ها نشوید ، برای رعایت جانب احتیاط از اکانت های اینستاگرام اضافی و بدرد نخور خود برای لوگین استفاده کنید.

پنل های رایگان معرفی شده در این مطلب خارجی بوده و استفاده از آن ها آسان است. در صورت داشتن مشکل می توانید از گوگل ترنسلت برای ترجمه صفحه پنل به فارسی استفاده کنید.

لیست پنل های رایگان افزایش فالوور و لایک اینستاگرام

پنل های رایگان فالوور و لایک اینستاگرام

 1. https://omigo.ir/buy/free 
 2. https://takipstar.com/giris 
 3. https://igtools.net
 4. https://igpanel.net
 5. https://begeni.vip
 6. https://silvertakip.net
 7. https://gramtakipci.com/login 
 8. https://takipcikutusu.com/member 
 9. https://freeinsta.net/giris 
 10. https://famoid.com
 11. https://www.insfollow.com

این لیست کامل سایت های خارجی افزایش رایگان فالوور اینستاگرام میباشد. ولی دارای محدودیت میباشد.

افزایش فالوور اینستاگرام با پنل های خدمات اینستاگرام بدون محدودیت

برای دور زدن محدودیت ها راهی وجود دارد بنام استفاده از پنل های خدمات اینستاگرام استفاده کنید.

انتخاب بهترین پنل برای سفارش خدمات اینستاگرام و سایر خدمات شبکه های اجتماعی

فالوور بست بزرگترین و ارزانترین پنل خرید فالوور واقعی و لایک ایرانی اینستاگرام میباشد.
ارزانترین و سریعترین خدمات اینستاگرام، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی را با فالوور بست تجربه کنید.