نحوه انتخاب نام کاربری در روبیکا

نحوه انتخاب نام کاربری در روبیکا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش نحوه انتخاب نام کاربری در روبیکا را بدهیم.پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید

روبیکا با اینکه زمان زیادی از منتشر شدنش نمی گذرد توانسته کاربران زیادی را به دلیل رایگان بودن اینترنت با سیم کارت های همراه اول و ایرانسل به سمت خود جلب کند. در این آموزش قصد داریم شما را با تغییر نام کاربری در این اپلیکیشن آشنا سازیم. شما ازطریق نام کاربری قادر هستید دوستان خود را پیدا کنید و با آنها گفتگو کنید که بعد از مدتی نیاز هست که نام جدیدی را برای خود انتخاب کنید برای انجام این کار همراه با تصویر میتوانید با ما همراه شوید

ابتدا وارد قسمت تنظیمات از پایین صفحه پیام رسان روبیکا شوید .

نام کاربری در روبیکا

مطابق تصویر پایین نام کاربری قبلی خود را در این قسمت مشاهده خواهید کرد آن را انتخاب کنید. در صورتی که خالی می باشد میتوانید یک حساب برای خود ایجاد کنید .

نام کاربری در روبیکا

در این قسمت نام کاربری قبلی خود را پاک کنید و نام کاربری جدید مورد نظر خود را وارد کنید هرگاه پیام (این نام کاربری قابل استفاده است) روی صفحه ظاهر شد می توانید گزینه ی ثبت را انتخاب کنید .

نام کاربری در روبیکا

اکنون نام کاربری شما تغییر یافته و هر گاه بخواهید نام کاربری جدیدی را انتخاب کنید میتوانید همین مراحل را تکرار نمایید.

نام کاربری روبیکا :

افراد با استفاده از نام کاربری شما بدون داشتن شما تلفن شما میتوانند برای شما پیام راسال ککند همچنین شما با داشتن نام کاربری میتوانید به راحتی و بدون اینکه شماهر تماس شما برای شخص مقابل نمایش داده شود با او گفتگو کنید .


نام کاربری برای روبیکا دخترانه :

نام کاربری برای شما به صورت دلخواه هست و میتوانید از هر چیزی برای آن استفاده کنید فقط این شرط مهم است که نام انتخاب شده توسط شما نباید قبل از آن توسط شخص دیگری قابل استفاده شده باشد !

Rate this post