محبوب ترین و بهترین فیلترهای استوری اینستاگرام در سال 2024

استوری اینستاگرام یکی از محبوب ترین قابلیت های این پلتفرم است و احتمالا شما هم بارها از فیلترهای استوری اینستاگرام استفاده می کنید و استوری دیگران را مشاهده می کنید. در این سالها اینستاگرام برای قابلیت های مختلف خود سعی کرده امکانات ویژه ای را به وجود بیاورد تا کاربران از آنها بیشتر استفاده کنند. برای استوری های اینستاگرام هم فیلترهای استوری هستند که جذابیت آن را دو چندان کرده اند. از فیلترهای زیبایی گرفته که برای عکس های سلفی می توانند شما را جذاب تر نشان دهند تا فیلترهای چالشی که می توانند ایده های جذابی برای استوری باشند. در این مطلب قصد داریم محبوب ترین و بهترین فیلترهای استوری اینستاگرام در سال 2024 را به شما معرفی کنیم.

فیلتر  Clarendon

یکی از فیلترهای محبوب اینستاگرام که در زمینه زیباسازی و تنظیم رنگ و نور مورد استفاده قرار می گیرد، فیلتر Clarendon است. این فیلتر میتواند نقاطی که در تصویر روشن هستند را روشن تر و نقاطی که تیره هستند را تیره تر کند. با توجه به سبک این نوع فیلتر که کنتراست عکس را افزایش می دهد و در واقع غلظت نورها بالاتر می روند، می توان آن را به عنوان بهترین گزینه برای عکاسی از غروب خورشید دانست.

فیلترهای استوری اینستاگرام

فیلتر  Glitter

واژه Glitter به معنی زرق و برق یا درخشان بودن است، بنابراین می تواند متوجه شد که این فیلتر همه چیز را پر زرق و برق خواهد کرد. معمولا خانم ها عاشق این فیلتر هستند و برای معرفی لاک ناخن جدید یا آرایش جدیدی که انجام داده اند، با این فیلتر استوری اینستاگرام عکس خود را ثبت می کنند.

فیلتر Soft Skin

احتمالا شما هم هنگامی که قصد گرفتن عکس سلفی دارید از جوش و خال ها و آکنه های صورت خود ناراحت می شوید. با فیلتر سافت اسکین می توانید پوست خود را خیلی طبیعی صاف کنید و تمام جوش های صورت را از بین ببرید.

فیلترهای استوری اینستاگرام

فیلتر پری دریایی  Little mermaid

یک فیلتر فانتزی که می تواند شما را همانند یکی از شخصیت های دیزنی به پری دریایی تبدیل کند. این فیلتر هم مشخصا برای استفاده بانوان ساخته شده است و معمولا برای عکاسی از دختر بچه ها می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

فیلترهای استوری اینستاگرام

فیلتر Old Kino

یکی از فیلترهایی که با تم رنگی جذاب خود به محبوبیت در اینستاگرام رسیده است. این فیلتر رنگ های نارنجی و آبی را با غلظت بیشتری نشان میدهد و اگر این دو رنگ در تصویر باشند، تصویر جذاب تری را ثبت می کنید.

فیلتر  Dreamy Summer

اگر تا به حال پوست خود را برنزه نکرده اید احتمالا کنجکاو هستید که با پوست برنزه چه شکلی می شدید. با این فیلتر می توانید جذابیت چهره خود را دوبرابر و پوست خود را برنز کنید و علاوه بر آن چند پروانه زیبای آبی رنگ بالای سر شما می چرخند.

فیلتر تتو استوری Rampage

شاید شما هم علاقه مند باشید که یکبار عکسی با تتو روی صورت و بدن خود ثبت کنید، اما خب قصد انجام این کار در واقعیت را نداشته باشید. با فیلتر Rampage می توانید علاوه بر یک عینک آفتابی خفن، تتوهای مختلف را روی صورت و بدن خود ایجاد کنید.

فیلتر SUMMER TAN

یکی دیگر از فیلترهای تم رنگی استوری اینستاگرام که می تواند کارایی زیادی داشته باشید همین فیلتر است. مطمئنا اگر یکبار با این تم رنگی از خودتان یا طبیعت عکس بگیرید عاشق آن می شوید.

فیلتر استوری چالش تیم ها Team Suggester

یکی از فیلترهایی که ترند شد و چند ماهی اینستاگرام را در دست خود گرفت، همین فیلتر بود. اگر اهل بازی های کامپیوتری به خصوص فوتبال هستید این فیلتر مناسب شماست. هنگامی که این فیلتر را انتخاب می کنید و گوشی را مقابل صورتتان نگه می دارید، لیستی از لوگوی تیم ها در بالای سر شما به سرعت و به صورت رندوم عبور می کنند و در نهایت 1 تیم باقی می ماند که باید این تیم را به عنوان چالش انتخاب تیم برای بازی کامپیوتری انتخاب کنید و با این تیم وارد بازی شوید.

فیلتر استوری بهشت یا جهنم Angel and Devil

یکی دیگر از استوری های چالشی که در چند سال اخیر ترند شد، فیلتر Angel and Devil بود. این فیلتر می تواند در یک چالش جالب با آنالیز صورت شما میزان خوب بودن یا بد بودن شما را تشخیص دهد.

فیلترهای استوری اینستاگرام

فیلتر  Hefe

عکاسی با استفاده از رنگ های گرمتر می تواند جذابیت تصویر را افزایش دهد. با استفاده از فیلتر Hefe می توانید گرمای تصویر را افزایش دهید و یک تم رنگی جذاب داشته باشید.

فیلتر  Ashby

فیلتر دیگری که قصد معرفی آن را داریم فیلتر Ashby نام دارد. این فیلتر سایه ها را از تصویر شما حذف خواهد کرد و علاوه بر آن یک نور طلایی به تصویر اضافه می کند که جذابیت عکس شما دو برابر می شود.

چطوری به فیلترهای بیشتری در اینستاگرام دسترسی پیدا کنیم؟

برای دسترسی به فیلترهای بیشتر در اینستاگرام کافیست به صفحه استوری بروید و از لیست فیلترها و افکت های استوری اینستاگرام که در پایین تصویر قابل مشاهده هستند، به سمت راست بروید و تا آخری فیلتر این کار را ادامه دهید. پس از آخرین فیلتری که به شما نمایش داده می شود گزینه ای به نام Browse Effects دیده می شود که با آیکون ذره بین یا همان سرچ مشخص شده است. با انتخاب آن می توانید فیلترهای مورد علاقه خود را پیدا کنید.

کلام آخر

فیلترهای استوری اینستاگرام می توانند جذابیت تصاویر را 2 برابر کنند پس استفاده از آنها در هر زمینه ای می تواند کاربردی باشد. اگر پیج بلاگری یا شخصی دارید می توانید برای عکاسی در اینستاگرام از فیلترهای موجود استفاده کنید. همچنین برخی از فیلترهایی که در این مقاله معرفی کردیم قابلیت برگزاری چالش های مختلف را دارند که می توانند برای مخاطبان شما هم جالب باشند و در نهایت به افزایش ویوی استوری و افزایش فالوور ختم شوند.

Rate this post