فالوور پاپ اپ اینستاگرام چیست؟

در این مقاله قصد داریم فالوور پاپ آپ را به شما معرفی کنیم با اطمینان میتوان گفت که این روزها یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی اینستاگرام است؛

فالوور پاپ آپ اینستاگرام

این نام که اغلب به برنامه هایی عکس محور گفته می شود به این معنی است که محتوا براساس عکس نوشته می شود و کاربر با عکس هایی که منتشر می کند محتوایی را در آن راستا در معرض عموم قرار میدهد.

این روزها این اپلیکیشن توانسته جایگاه ویژه ای در زندگی تمامی افراد پیر و جوان برای خود دست و پا کند به گونه ای که بسیاری از آنها از این طریق به کسب درآمد میپردازند. مطمئنا میدانید که جذب فالوور این روزها به یکی از اصلی ترین دغدغه های کسب و کارها و البته بسیاری از کاربران تبدیل شده است.

فالوور پاپ آپ

اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که روش هایی برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد و میتواند کاربران را به سمت اکانت شما سرازیر کند؟با تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام، در ادامه این مقاله به بررسی این مسئله میپردازیم.

فالوور پاپ آپ یعنی چه؟

که در آن افراد برخلاف تبلیغات اجباری به صورت کاملا اختیاری و با میل خود و از طریق اعلان ارسالی به سراغ اکانت شما می آیند و به فالوورهای شما تبدیل می شوند. در روش اجباری، همان‌طور که از نامش پیداست فالوورها بدون اراده و علاقه به اکانت شما در اینستاگرام افزوده می ‌شوند

به همین دلیل این روش از ریزش (خروج اعضا) بالایی برخوردار است که معمولاً بین ۳۰تا ۷۰ درصد متغیر خواهد بود و با توجه به مطالب، عکس ها و جذابیت پیج میتواند متفاوت باشد.

فالوور پاپ آپ اینستاگرام

فالوور پاپ آپ

اما این مسئله در تبلیغات اختیاری (پاپ آپ) کاملا متفاوت بوده و به دلیل اینکه کاربران به ‌صورت کاملاً اختیاری و برحسب علاقه به پیچ شما دعوت می ‌شوند علاوه بر دریافت ویوو بالا نسبت به روش اجباری، با ریزش ( آنفالو) کمتری از جانب کاربران روبرو خواهند شد.

با توجه به توضیحاتی که در این زمینه ارائه شد میتوان به این نتیجه رسید که جذب فالوور از طریق پاپ آپ از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار بوده و میتواند بازدهی چند برابری نسبت به سایر روش ها با خود به همراه داشته باشد.


با ارسال گسترده ی تبلیغات چند صد هزار نفر پیج شما روی گوشیشون میبینند و با شما و کسب وکارتون آشنا میشوند
واگر محتوا و فعالیت شما را دوست داشته باشند فالوتون میکنند و در این روش چون افراد واقعی هستند و خودشون با اختیار کامل شما رو دنبال کردند، اگر خوب کار کنید مطمئنن خیلی بیشتر از دیگر روشها نتیجه میگیرید

تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام دقیقا چگونه انجام میشود؟(فالوور پاپ آپ)

فالوور پاپ آپ

برای شما شاید این اتفاق افتاده باشد که هنگام نصب یک اپلیکیشن، روزانه پنجره تبلیغاتی برای شما باز شده است که محتوای داخل آن، تبلیغ یک پیج اینستاگرامی یا یک کانال تلگرامی بوده است. به این نوع تبلیغات، تبلیغات پاپ آپ می‌گویند. در این روش کاربر کاملا اختیاری پیج شما را دنبال میکند و فالوور های که شما جذب میکنید

کاملا هدفمند و واقعی هستد چرا بهتر است از فالوور پاپ اپ استفاده کنیم ؟در این روش شما میتوانید کاری کنید که چندصد هزار نفر تبلیغ شما و کسب وکارتان را با هزینه ای کم ببینند تمامی کاربران اضافه شده به اکانت شما واقعی خواهند بود و با انتخاب خودشون شمار را دنبال میکنند لایک ها و همچنین ویو پست ها بسیار بالا میرود.

میتوان فالوورها جذب شده را مشتریان بالقوه دانست که اگه خوب روی پیجتون کار کرده باشید میتونید خیلی از آنها را به مشتری طلایی خودتون تبدیل کنید ارزش و بازده روش پاپ آپ نسبت به دیگر روشها خیلی بالاتر است

فالوور پاپ آپ
فالوور پاپ آپ چیست؟روش 2022 11

مزایای فالوور پاپ آپ اینستاگرام چیست؟

تمامی کاربران اضافه شده به اکانت شما واقعی خواهند بود

 • تعداد ریزش بسیار پایین است.
 • افزایش احتمال رفتن پست ها در اکسپلور و گرفتن بازدید
 • لایک ها و همچنین ویو پست ها بسیار بالا میرود.
 • بازدهی بالایی خواهد داشت.
 • میتوان آنها را مشتریان بالقوه دانست.
 • ارزان ترین و با کیفیت ترین تبلیغات موجود در اینستاگرام
 • ثبت سفارش آسان بدونه نیازپسورد
 • این روش تبلیغاتی یکی از سریع ترین روش های افزایش فالوور می باشد

چه کسانی میتوانند از تبلیغ پاپ آپ استفاده کنند؟(فالوور پاپ آپ)

 • پیج های فروشگاهی که به فکر افزایش فروش محصولاتشان هستند
 • پیج های اموزشی که میخواهند دانشجوی جدید ثبت نام کنند
 • تمام افرادی که به فکر ارتقا پیجشان هستندند
 • تمام افرادی که میخواهند پرسنال برندینگ انجام دهند
 • تمام افرادی که مستمر تولید محتوا میکنند و علاقه مند به دیده شدن هستند
 • و………

خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام

همچنین در اینجا بهترین پنل و سایت خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام را به شما معرفی میکنیم.

فالوور بست معتبرترین وبسایت و پنل نمایندگی خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام میباشد و با استفاده از آن میتوانید ارزانترین فالوور پاپ آپ واقعی را خریداری و سفارش دهید.

همچنین فالوور بست دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته میباشد و کلیه سفارشات بصورت فوری انجام میشود.