چگونه فالوور واقعی جذب کنیم

در این مقاله قصد داریم چگونگی جذب فالوور واقعی اینستاگرام را به شما عزیزان آموزش دهیم که بتوانید توسط این مقاله به دریافت فالوور واقعی اقدام کنید

امروزه در سراسر دنیا استفاده از پلتفرم های بین المللی مانند؛ اینستاگرام، فیس بوک، لینکدین، گوگل و … بسیار رواج پیدا کرده است. استفاده از این پلتفرم ها فرصتی عالی برای دیده شدن افراد و کسب و کارشان می باشد. اینستاگرام یکی از بزرگترین و قوی ترین رسانه های اجتماعی می باشد که هر روز در حال رشد و بزرگ شدن است. تعداد کاربرهای اینستاگرام بیش از 1 میلیارد نفر می باشد و حدود 25 میلیون نفر در این فضا مشغول به کسب و کار می باشند.

فالوور واقعی

این پلتفرم در ایران نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی، بیشتر مورد توجه و استفاده عموم مردم قرار گرفته است. پس از نصب اینستاگرام، با انجام فعالیت هایی مانند؛ گذاشتن پست و استوری، میتوانید فالوور جذب کنید. اما برای داشتن یک پیج قوی نیازمند فالوور واقعی هستید. اما چگونه فالوور واقعی داشته باشیم؟ یکی از معظلات مهم در اینستاگرام داشتن فالوور واقعی و تعامل بالا است. زمانیکه تعداد فالوورهای فعال شما بالا باشد، رشد پیج شما نیز روند صعودی خواهد داشت.

در این مقاله به شما دوستان عزیز چند راهکار برای داشتن فالوور واقعی ارائه می دهیم تا شما نیز هر چه سریعتر بتوانید در این شبکه اجتماعی به کسب درآمد برسید. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. البته همین ابتدا باید گفت که اگر تصمیم به افزایش سریع دنبال کنندگان خود دارید میتوانید از پنل فالوور بست استفاده کنید.

چگونه فالوور واقعی بگیریم

5 راهکار افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

1. بهترین بیوگرافی را انتخاب کنید.

بیوگرافی قسمتی از پروفایل می باشد که در قسمت پایینی نام کاربری شما قرار دارد. این قسمت یکی از مهم ترین قسمت های هر پیج می باشد. با نوشتن یک بیوگرافی خوب و مختصر، این فرصت را به خود می دهید که فالوورهای واقعی بیشتری را جذب کنید. زیرا اکثر افراد با دیدن بیوگرافی تصمیم میگیرند که آن پیج را دنبال کنند یا خیر.

قسمت های اصلی بیو اینستاگرام

· عکس پروفایل: اولین قسمت از بیو اینستاگرام، عکس پروفایل می باشد. برای داشتن یک پیج حرفه ای، گذاشتن عکس پروفایل از واجبات می باشد. در واقع عکس پروفایل، می تواند به کاربران اطلاعاتی از محتوای آن پیج دهد. اگر پیج شخصی دارید می توانید تصویر خود را در قسمت پروفایل قرار دهید. اما اگر پیج بیزنسی و یا برند هستنید حتما از لوگو مخصوص خود استفاده کنید.

· نام کاربری: در این قسمت شما account name و username خود را می توانید انتخاب تغییر دهید. کاربران با استفاده از username یا همان نام کاربری، می توانند صفحه شما را پیدا کنند. سعی کنید قسمت name و username شبیه هم و یکسان باشند تا پیج شما بازدهی بالاتر و بهتری داشته باشد.

· متن بیوگرافی: در این قسمت شما مجاز هستید تا اطلاعات خود را تا 150 کاراکتر شرح دهید. حتما در مورد پیج و فعالیت خود توضیح مناسب و واضحی بنویسید تا کاربران متوجه نوع فعالیت و ارائه خدمات شما شوند. با نوشتن یک بیوگرافی حرفه ای می توانید مخاطبان هدف خود را جذب کنید. در این قسمت می توانید شماره های تماس خود را نیز درج نمایید.

· لینک فراخوانی: در این فیلد شما می توانید لینک سایت خود را قرار دهید. شما می توانید در این قسمت بسته به هدفی که دارید، لینک یکی از صفحات سایت خود را قرار دهید تا کاربران به آن صفحه منتقل شوند

چگونه فالوور واقعی بگیریم

. در بهترین زمان پست های خود را منتشر کنید

برای تعامل بیشتر کاربران با پیج خود، باید بدانید که بهترین زمان انتشار پست چه زمانی می باشد. برای رسیدن به زمان درست، باید در زمان های مختلف در طول هفته پست خود را منتشر کنید تا به بهترین زمان برای انتشار محتوا برسید. برای اینکار می توان از قسمت insights هم استفاده کرد. در این قسمت اطلاعات مفیدی مانند؛ زمان فعالیت کاربران، جنسیت و گروه های سنی کاربران به شما نشان داده خواهد شد. شما حتی می توانید پیج رقبا خود را زیر نظر و مورد بررسی قرار دهید. زمان انتشار پست رقبا و میزان تعامل کاربران آنها در ساعات اولیه انتشار پست را مورد بررسی قرار دهید تا بهترین زمان برای پست گذاری را پیدا کنید.

3. استمرار در انتشار محتوا برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

یکی از مهم ترین نکات رشد و دیده شدن پیج، گذاشتن پست بصورت مستمر می باشد. هر چه در طول هفته تعداد بیشتر پست انتشار دهید بهتر است. اما باید در نظر داشته باشید گذاشتن محتوای بی کیفیت نتیجه عکس خواهد داشت. سعی کنید پست هایی انتشار دهید که دارای کیفیت بالا و جذاب برای کاربران باشد. شما می توانید هر روز و یا حداقل هفته ای 3 دفعه پست بگذارید. سعی کنید پست ها محتوای جذاب بصری نیز باشند تا مخاطبان بیشتر جذب آنها شوند.

چگونه فالوور واقعی بگیریم

از گذاشتن استوری های جذاب روزانه و همچنین ساخت ریلزها غافل نشوید. شما می توانید از طریق استوری، تصاویر و ویدئوهای خود را منتشر کنید. استوری ها به صورت خودکار بعد از گشت 24 ساعت پاک خواهند شد. با گذاشتن استوری در طول روز به دنبال کنندگانه خود نشان دهید که واقعی هستید و اعتماد آنها را جلب کنید. با استمرار در این امر می توانید فالوور واقعی و هدف خود را جذب کنید.

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

4. استفاده از هشتگ های هدفمند در افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

برای دیده شدن پست ها و جذب فالوور واقعی می توانید از هشتگ گذاری نیز استفاده کنید. با هشتگ گذاری می توانید تعامل و جذب فالوور بیشتری داشته باشید. اما هشتگ گذاری باید اصولی و به صورت درست انجام شود تا بتواند به رشد پیج شما کمک کند. استفاده نادرست از هشتگ ها منجر به تاثیر منفی روی پیج شما خواهد شد. حتما سعی کنید از هشتگ هایی استفاده کنید که با محتوا پست و پیج شما مرتبط باشد.

ابزارهای زیادی برای یافتن بهترین هشتگ های مربوط به هر حوزه کسب و کار وجود دارند که شما می توانید از آنها برای دست یابی به بهترین آنها استفاده کنید.

یکی از روش های بررسی هشتگ ها، نوشتن آن هشتگ در نوار جستجو اینستاگرام است. سپس به قسمت tag رفته و از این قسمت می توانید تاپ هشتگ های مربوطه را ببینید.

5. تبلیغات

افزایش فالوور واقعی

امروز تبلیغات در اینستاگرام حرف اول را برای جذب فالوور واقعی می زند. افراد زیادی در اینستاگرام مشغول به فعالیت هستند که مخاطبانان زیادی دارند. این افراد روزانه به معرفی پیج های تازه تاسیس و نوپا می پردازند. برای تبلیغات باید همه جوانب را در نظر بگیرید.

مهم ترین آنها انتخاب صحیح اینفلوئنسر مرتبط با کسب و کار شما می باشد. هر فردی مناسب تبلیغات کسب کار شما نمی باشد. با انتخاب شخص درست برای تبلیغات، قدمی بزرگ در جذب فالوور واقعی و تعامل بالا برداشته اید.

از دیگر مواردی که به آن باید توجه داشت، هزینه پرداختی جهت تبلیغات می باشد. هر چه اینفلوئنسر انتخابی شما دنبال کننده بیشتری داشته باشد شما باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. زیرا مخاطبان جذب شده شما بیشتر خواهند شد. در بین این گزینه ها شاید سریع ترین راه و کم هزینه ترین راه خرید فالوور واقعی میباشد، وبسایت های بسیاری به فروش این خدمات میپردازند.

فالوور واقعی

راهکار های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

· تولید محتوا مطابق نیاز کاربران

· کپشن نویسی جذاب و هدفمند

· تعامل با رقبا و کاربران خود

· برگزاری مسابقه ها و تخفیفات ویژه

و‌همچنین فالوور بست معتبرترین پنل خرید فالوور واقعی اینستاگرام میباشد.