آموزش گرفتن فالوور فیک رایگان 100% واقعی

اولین چیزی که بعد از وارد شدن به یک پیجی توجه ما را به خود جلب می کند، تعداد فالوور پیج است. این عدد خواه یا ناخواه تاثیر زیادی بر جذب فالوور دارد. تعداد فالوور، میزان پرطرفداری آن پیج را نشان می دهد و هر چه پیج به نظر پرطرفدار تر برسد، احتمال جذب فالوور های جدید بیشتر خواهد بود. لزوم دریافت فالوور فیک هم به همین دلیل است. اکثر پیج های محبوب، ابتدا با گرفتن فالوور فیک پیج خود را گسترش دادند. در این مقاله قصد داریم آموزش گرفتن فالوور فیک را به شما بدهیم.

گرفتن فالوور فیک رایگان

روش های به گرفتن فالوور فیک رایگان برای اینستاگرام چیست؟

برای دریافت فالوور فیک رایگان دو روش وجود دارد. استفاده از ربات ها و سایت های افزایش فالوور. در ادامه مطلب سعی می کنیم برخی از این ربات ها و سایت ها را به شما معرفی کنیم.

ربات اینستاگرام کاربر مجازی

ربات اینستاگرام کاربری مجازی یا v-user یکی از بهترین ربات های رایگان اینستاگرام است. توسط آن می توانید فالوورهای پیج اینستاگرام خود را به شکل چشم گیری افزایش دهید. این ربات هیچ گاه باعث بلاک شدن اکانت اینستاگرام شما نخواهد شد؛ چون دقیقا رفتار انسان را تقلید می کند. البته نقص این ربات تحت ویندوز بودن آن است. در این صورت یا سیستم تان کلا باید روشن باشد یا باید برنامه را روی سرور مجازی ران کنید.

گرفتن فالوور فیک رایگان

همان طور که قطعا می دانید و در ابتدای مقاله نیز توضیح دادیم، گرفتن فالوور فیک، باعث ارتقا اعتبار و جلوه پیج نزد مخاطب می گردد. به همین دلیل توصیه می کنیم برای پیشرفت پیج از فالوور فیک استفاده شود. با همه ی این اوصاف نباید فراموش کنیم که ربات های هوشمند اینستاگرام بسیار دقیق و ریزبین هستند و در صورت تشخیص پیجی با فالوور فیک، با آن مقابله می کنند.

قصد شما برای گرفتن فالوور فیک، ارتقا پیج است، پس باید دقت داشته باشید که با سهل انگاری باعث بسته شدن پیج خود نشوید.

باید بدانید که گرفتن فالوور فیک، معایبی هم دارد. دانستن این معایب به شما در تصمیم گیری و انتخاب هوشمند کمک خواهد کرد. برخی از این معایب عبات اند از:

عدم امنیت: اکثر ربات ها، اپلیکیشن ها از شما نام کاربری و پسورد پیج را می خواهد. انتشار پسورد یعنی باز گذاشتن مسیر کلاه برداری. اگر سایت مدنظر اعتبار نداشته باشد و شما به قصد دریافت رایگان خدمات، پسورد خورد را وارد آن کنید، احتمال اخاذی و کلاه برداری از خود را فراهم کرده اید. پس دقت کنید در ازای گرفتن فالوور، مجبور به دادن پسورد نشوید.

بسته شدن پیج: ربات های اینستاگرام بسیار در شناسایی فالوور فیک قوی عمل می کنند. در صورتی که پیج شما را شناسایی کنند، به طور قطع پیج را شادوبن خواهند کرد و این جریمه سنگینی است. پس نکته بعدی این است که فالوور فیک دریافتی، مشخصات فالوور واقعی داشته باشد.

سایتی را انتخاب کنید برای دریافت فالوور که توضیحات بسیار کامل ارائه دهد، پشتیبانی داشته باشد و دارای مهر اعتبار الکترونیکی باشد.

همه ی سایت هایی که با اطمینان می توانید از آن ها فالوور فیک دریافت کنید، در نسخه غیر رایگان هستند. بهترین سایت پیشنهادی ما در زمینه خرید فالوور فیک، فالوور بست است به چند دلیل:

  1. فالووری که از فالوور بست دریافت می کنید، مشخصات فالوورهای واقعیی را دارند باعث حساس شدن ربات های اینستاگرام نمی شوند.
  2. برای دریافت فالوور از فالوور بست، نیازی به وارد کردن پسورد ندارید.
  3. انتقال فالوور خریداری شده به صورت تدریجی است. با این کار روند ارتقا پیج، منطقی به نظر می رسد.
  4. تیم فالوور بست پس از خرید پشتیبان شما خواهند بود و در صورت وقوع مشکل، آن را رفع خواهند کرد.
  5. فالوور بست دراری نشان اعتبار الکترونیک نیز است

نتیجه گیری

در این مقاله به معرفی انواع روش های دریافت فالوور فیک رایگان، پرداختیم. چند نوع سایت و ربات را نیز معرفی کردیم. در بخش آموزش دریافت فالوور فیک نیز به برخی نکات بسیار مهم برای انتخاب پنل، اشاره کردیم. طبق ضرب المثل هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیرد، هیچ سایت یا رباتی برای رضای خدا، خدمات رایگان ارائه نمی دهند. قطعا بعد از گرفتن فالوور رایگان دچار مشکل خواهید شد. در پایان برای راهنمایی شما عزیزان، یک سایت فالوور بست را برای خرید فالوور فیک معرفی کردیم و دلایل تایید این سایت را نام بردیم.

Rate this post