آموزش گرفتن فالوور فیک رایگان 100% واقعی

در این مقاله قصد داریم آموزش گرفتن فالوور فیک رایگان را به شما عزیزان آموزش دهیم پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

اولین چیزی که بعد از وارد شدن به یک پیجی توجه ما را به خود جلب می کند، تعداد فالوور پیج است. این عدد خواه یا ناخواه تاثیر زیادی بر جذب فالوور دارد. تعداد فالوور، میزان پرطرفداری آن پیج را نشان می دهد

و هر چه پیج به نظر پرطرفدار تر برسد، احتمال جذب فالوور های جدید بیشتر خواهد بود. لزوم دریافت فالوور فیک هم به همین دلیل است. اکثر پیج های محبوب، ابتدا با گرفتن فالوور فیک پیج خود را گسترش دادند. در این مقاله قصد داریم آموزش گرفتن فالوور فیک را به شما بدهیم.

فالوور فیک رایگان

روش های گرفتن فالوور فیک رایگان برای اینستاگرام چیست؟

برای دریافت فالوور فیک رایگان دو روش وجود دارد. استفاده از ربات ها و سایت های افزایش فالوور. در ادامه مطلب سعی می کنیم برخی از این ربات ها و سایت ها را به شما معرفی کنیم.

 

گرفتن فالوور رایگان در اینستاگرام به صورت غیر مستقیم دارای چندین شیوه مختلف می باشد.

 

برای نمونه می توان به فالوور ” فیک ” ( Fake / غیر واقعی ) اشاره کرد.

 

فالوورهای فیک صفحه های اینستاگرامی هستند که توسط یک شخص یا یک ربات ساخته می شوند. بدین ترتیب تعداد هزاران صفحه اینستاگرام غیر واقعی توسط یک شخص تولید می شوند.

 

سپس از طریق ربات های مخصوص به این صفحه ها دستور داده می شود تا همگی صفحه مورد نظر را فالو کنند.

فالوور فیک رایگان

مزیت افزایش فالوور فیک رایگان چیست؟

مزیت افزایش فالوور اینستاگرام صورت فیک این است که می توان در مدت زمانی کوتاه ( مثلا یک روز ) تعداد بسیار زیادی فالوور اینستاگرام ( مثلا 10 هزار فالوور ) را به صفحه مورد نظر اضافه کرد.

 

اما بزرگ ترین عیب این روش غیر واقعی بودن و غیر فعال بودن فالوور ها می باشد.

 

این صفحه ها توسط هیچ کاربری استفاده نمی شوند.

فالوور فیک رایگان

طبیعتا مطالب صفحه اینستاگرام شما توسط این فالوور ها اصلا دنبال نخواهد شد. اگر مطلبی در صفحه خود قرار دهید توسط این فالوور ها لایک نخواهد شد.

 

همچنین دیر یا زود اینستاگرام این صفحه های تقلبی را شناسایی کرده و با حذف آن ها ، تعداد فالوور های صفحه شما به طور ناگهان کاهش می یابد.

 

در این صورت به اصطلاح صفحه اینستاگرام شما دچار ” ریزش ” می شود.

 

از شروع طراحی تا تبلیغات کاملا قدرتمند در کنار شما هستیم.

 

گرفتن فالوور فیک رایگان

افزایش فالوور فیک رایگان برای اینستاگرام

همان طور که قطعا می دانید و در ابتدای مقاله نیز توضیح دادیم، گرفتن فالوور فیک، باعث ارتقا اعتبار و جلوه پیج نزد مخاطب می گردد. به همین دلیل توصیه می کنیم برای پیشرفت پیج از فالوور فیک استفاده شود. با همه ی این اوصاف نباید فراموش کنیم که ربات های هوشمند اینستاگرام بسیار دقیق و ریزبین هستند و در صورت تشخیص پیجی با فالوور فیک، با آن مقابله می کنند.

فالوور فیک رایگان

روش های مهم گرفتن فالوور فیک رایگان در اینستاگرام

افزایش فعالیت در اینستاگرام

روش دیگری که برای گرفتن فالوور رایگان در اینستاگرام می توان اجرا کرد ، افزایش فعالیت در اینستاگرام می باشد.

 

شما با انتشار مطالب جدید در صفحه اینستاگرام خود و همچنین استفاده از هشتگ های پر مخاطب می توانید شانس دیده شدن خود را افزایش دهید.

 

در کنار این فعالیت ها اگر فالو کردن افراد جدید را در دستور کار خود قرار دهید می توانید به سرعت افزایش فالوور اینستاگرام داشته باشید.

 

رمز پیشرفت در اینستاگرام: انتشار مطالب جدید به صورت پیوسته و مداوم + استفاده از هشتگ های پر مخاطب + فالو کردن افراد جدید.

 

مزیت استفاده از این روش ، گرفتن فالوور اینستاگرام به صورت کاملا واقعی می باشد. فالوور هایی که از این طریق به صفحه شما اضافه می شوند ، به مطالب شما علاقمند بوده و همیشه با اشتیاق آن ها را دنبال خواهند کرد.

 

برای شما کامنت می گذارند ، لایک می کنند و خودشان با فعالیتی که در صفحه شما انجام می دهند باعث جذب کاربران جدیدتر به صفحه شما خواهند شد.

 

اما بزرگ ترین عیب این روش این است که نیاز به صرف زمان زیادی دارد.

 

زیرا فالو کردن افراد جدید ( مخصوصا با توجه به محدودیت های اینستاگرام ) بسیار وقت گیر خواهد بود.

افزایش فالوور فیک رایگان

نکات مهم در افزایش فالوور فیک رایگان

قصد شما برای گرفتن فالوور فیک، ارتقا پیج است، پس باید دقت داشته باشید که با سهل انگاری باعث بسته شدن پیج خود نشوید.

باید بدانید که گرفتن فالوور فیک، معایبی هم دارد. دانستن این معایب به شما در تصمیم گیری و انتخاب هوشمند کمک خواهد کرد. برخی از این معایب عبات اند از:

عدم امنیت: اکثر ربات ها، اپلیکیشن ها از شما نام کاربری و پسورد پیج را می خواهد. انتشار پسورد یعنی باز گذاشتن مسیر کلاه برداری. اگر سایت مدنظر اعتبار نداشته باشد و شما به قصد دریافت رایگان خدمات، پسورد خورد را وارد آن کنید، احتمال اخاذی و کلاه برداری از خود را فراهم کرده اید. پس دقت کنید در ازای گرفتن فالوور، مجبور به دادن پسورد نشوید.

بسته شدن پیج: ربات های اینستاگرام بسیار در شناسایی فالوور فیک قوی عمل می کنند. در صورتی که پیج شما را شناسایی کنند، به طور قطع پیج را شادوبن خواهند کرد و این جریمه سنگینی است. پس نکته بعدی این است که فالوور فیک دریافتی، مشخصات فالوور واقعی داشته باشد.

فالوور فیک رایگان

انتخاب سایت برای افزایش فالوور فیک رایگان

سایتی را انتخاب کنید برای دریافت فالوور که توضیحات بسیار کامل ارائه دهد، پشتیبانی داشته باشد و دارای مهر اعتبار الکترونیکی باشد.

همه ی سایت هایی که با اطمینان می توانید از آن ها فالوور فیک دریافت کنید، در نسخه غیر رایگان هستند. بهترین سایت پیشنهادی ما در زمینه خرید فالوور فیک، فالوور بست است به چند دلیل:

  1. فالووری که از فالوور بست دریافت می کنید، مشخصات فالوورهای واقعی را دارند باعث حساس شدن ربات های اینستاگرام نمی شوند.
  2. برای دریافت فالوور از فالوور بست، نیازی به وارد کردن پسورد ندارید.
  3. انتقال فالوور خریداری شده به صورت تدریجی است. با این کار روند ارتقا پیج، منطقی به نظر می رسد.
  4. تیم فالوور بست پس از خرید پشتیبان شما خواهند بود و در صورت وقوع مشکل، آن را رفع خواهند کرد.
  5. فالوور بست دارای نشان اعتبار الکترونیکی نیز میباشد.

نتیجه گیری

در این مقاله به معرفی انواع روش های دریافت فالوور فیک رایگان، پرداختیم. چند نوع سایت و ربات را نیز معرفی کردیم. در بخش آموزش دریافت فالوور فیک نیز به برخی نکات بسیار مهم برای انتخاب پنل، اشاره کردیم. طبق ضرب المثل هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیرد، هیچ سایت یا رباتی برای رضای خدا، خدمات رایگان ارائه نمی دهند. قطعا بعد از گرفتن فالوور رایگان دچار مشکل خواهید شد. در پایان برای راهنمایی شما عزیزان، یک سایت فالوور بست را برای خرید فالوور فیک معرفی کردیم و دلایل تایید این سایت را نام بردیم.

Rate this post