آیا فالوور بخریم یا نه؟

قبل از هر چیز سوال پیش میاد آیا فالوور بخریم یا نه؟

مزیت خرید فالوور از سایت فالوور بست چیه؟

و سوال های زیادی که همه جواب همه رو بهتون میدیم.پس نت پایان این مقاله با ما همراه باشید.

قبل از اینکه بگیم فالوور بخرین یا نه باید اینو بدونید در هر شرایطی کیفیت اولویت باشه یعنی اکانت ها و فالوور هایی که سفارش میدین باید از کیفیت بالایی برخوردار باشن که صدمات جدی به صفحات شما وارد نشه.

آیا فالوور بخریم یا نه

فالوور بخریم یا نه؟ و از کجا؟

خرید فالوور واقعی در سایت معتبر و پنل نمایندگی خدمات فالوور بست آسونترین راه برای شماس.چون پنل نمایندگی فالوور بست طی فعالیت چند ساله خود توانسته نظر مثبت و رضایت مشتریان خود را بدست آورده و جز بهترین سایت های ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی میباشد.

فالوور بخریم یا نه و از کجا بخریم؟

بدون شک این سوال برای همه ما پیش میاد که از کجا میتونیم فالوور باکیفیت و واقعی خریداری کنیم که به پیج و صفحاتمون صدمه نزنه؟! جالبه بدونید ۹۰درصد برنامه های گرفتن فالوور و لایکو… باعث ریپورت شدن و محدودیت صفحات شما میشه.اما چطور؟

برنامه های گرفتن فالوور و لایک بعنوان ربات در داخل گوشی شما با ip شما به راحتی و تنها در مدت یکی دو روز استفاده به کل ip شما توسط اینستاگرام بلاک و ریپورت میشه و کلی ضرر میکنید.تنها راه قابل اعتماد و بدون دردسر استفاده از پنل نمایندگی فالوور بست میباشد

فالوور بخریم یا نه

در شرایط کنونی فالوور بخریم یا نه؟

این روزها با شرایط اقتصادی حاکم بر کشورمون دیگه نمیشه با روش های سنتی قبل به فکر کسب درآمد مناسب بود و خیلی بدیهی هست که خیلی از کسب و کارها به فکر حضور در شبکه های اجتماعی بیوفتن. در ایران این حضور بیشتر در اینستاگرام خودش نشون میده و کاربران بیشترین علاقه برای حضور در شبکه های اجتماعی رو متوجه اینستاگرام کردن.

در ابتدای کار همه چیز آسون دیده میشه و فردی که برای اولین بار میخواد یک پیج ایجاد کنه اینطور فکر میکنه که با گذاشتن چند تا عکس ساده میتونه پیج خودش بترکونه و دیگه نیاز به چیزی نیست. متاسفانه در همون هفته اول متوجه میشه که نه انقدرا هم ساده نیست این موضوع و نیازمند استفاده از روش هایی هست که مخاطب به پیج خودش جذب کنه.

چیزی که در همین ابتدا متوجه خواهید شد اینه که بر خلاف گفته خیلی از سخنرانان این حوزه (!) شما صرفا با تولید محتوا مناسب نمیتونید جلب توجه کنید و نیاز دارید که از روش هایی ابتدا مخاطب به پیجتون بیارید و بعد محتوای مناسبتون نشونش بدید.

آیا فالوور بخریم یا نه؟

آیا فالوور بخریم یا نه

 

روش های زیادی هست که شما پیجتون در معرض دید کاربران قرار بدید مثل: تبلیغات و تبادل با پیج های اینستاگرامی دیگر، یا برگزاری کمپین ها یا مسابقات، استفاده از پنل های افزایش فالوور اینستاگرام و ربات های اینستاگرامی و غیره از فالوور بست.

اما نکته ای که باز هم در مرحله بعدی متوجه اون خواهید شد اینه که بعلت فالوور کم شما مخاطبینی که از روش های مختلف وارد پیج شما میشند بدون بررسی محتوا شما خیلی هاشون از پیج تون خارج میشن و این خیلی حس بدی به شما منتقل میکنه !

این رفتار تقریبا در بین بسیاری از کاربران ایرانی دیده میشه که به پیج هایی با فالوور پایین واکنش خوبی نشون نمیدن و انگار نمیتونن به این پیج ها اعتماد کنند. پس خیلی زود به فکر افزایش فالوور اینستاگرام از طریق خرید فالوور اینستاگرام از سایت معتبر فالوور بست می افتید که خودش شما مراحلی هست که مثل هفت خوان رستم باید طی کنید!

آیا فالوور بخریم یا نه

فالوور بخریم یا نه؟فالوور فیک یا واقعی؟

اولین و مهمترین چیزی که باهاش مواجه میشید این هست که باید فالوور واقعی و فعال بخریم یا فالوور فیک و غیرواقعی؟

یک نکته ای رو بزارید همین الان براتون روشن کنم که در هیچ یک از سایت های فروش فالوور، حتی در بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام در دنیا هم شما نمیتونید فالوور واقعی خرید کنید؟! شکه شدید؟! چیزی که شنیدید درسته، تا حالا از خودتون پرسیدید این ارتش بزرگ از فالوورها که در این سایت ها ادعا میشه واقعی هستند از کجا پیداشون میشه؟!

مدیر محترم اون وب سایت یک میلیون نفر آدم داره که شما هر مقدار فالوور خواستید میره به اون یک میلیون نفر میگه: آهای جماعت برید پیج این بنده خدا رو فالو کنید و از این به بعد پستهاش رو لایک کنید و محصولاتش رو هم بخرید!!!!! این واقعا خنده داره و باید خودتون به این موضوع فکر کنید حتما، که چنین چیزی امکان نداره پس این افراد فالوور صد در صد فیک براتون ارسال میکنن.

 

فالوور بخریم یا نه؟ چه مدل فالووری بهتر است؟

حالا ممکنه ادعا کنند که این فالوورها واقعی هستند و از طریق یک سری روش ها که به ترتیب توضیح میدم براتون ارسال میکنند: جذب فالوور از طریق تبلیغات: ادعا میشه که ما پیج شما رو در پر مخاطب ترین پیج ها تبلیغ میکنیم و از طریق افزایش فالوور با تبلیغات اینستاگرامی پیج شما رو بالا میاریم. ازشون سوال کنید آیدی پیج هایی که تبلیغ پیج شما رو در اون ها انجام دادند ارسال کنند تا بررسی کنید کیفیت تبلیغات رو.

خواهید دید که هیچ وقت آیدی این پیج ها رو بهتون نمیدن چون اصلا تبلیغی در کار نیست ضمن اینکه در اکثر این سایت ها با ثبت سفارش چند دقیقه بعد دریافت فالوور به سرعت انجام میشه و در همون یک ساعت اول کل فالووری که سفارش داده بودید رو دریافت میکنید و بعدش کامل قطع میشه!!!

در صورتی که اگر تبلیغات انجام شده بود می بایست با سرعت کمتر به شکل پیوسته فالوور شما افزایش پیدا میکرد، نه بصورت یکجا و یک دفعه ای. و نکته دیگه اینکه این سایت ها در روز کلی سفارش دارند و مطمئن باشید هیچ پیجی حاضر نیست پشت سر هم این همه تبلیغ قبول کنه چون عملا پیجش نابود میشه با این همه تبلیغی که بخواد انجام بده همه آنفالو میکنن اون پیج ها رو!

آیا فالوور بخریم یا نه

فالوور بخریم یا نه؟ با روش های جدید

جذب فالوور از طریق پاپ آپ و نوتیفیکیشن: در این روش ادعا میشه که از طریق یکسری اپلیکیشن پرطرفدار حجم زیادی نوتیفیکیشن ارسال میشه روی گوشی کاربران و کسانی که این اپلیکیشن ها رو نصب کردن تبلیغ نوتیفیکیشن که در مورد پیج شماست رو میبینن و وارد پیج شما میشن و فالوتون میکنند!

این روش اوایل که اومده بود خوب بود و جواب میداد.اما بعد از مدتی به قدری حجم نوتیفیکشن هایی که ارسال میشد زیاد بود که عملا کسانی که اون برنامه ها رو نصب کرده بودند یا حذفش میکردن از روی گوشی یا نوتیفیکشنش رو کامل غیرفعال میکردن !

اتفاقی که افتاد این بود که این سایت ها رفتن سراغ برنامه هایی که کاربرانشون به نسبت افرادی هستند که زیاد از تنظیمات گوشی سر در نمیارن (قشر عزیز و دوست داشتنی و مسن جامعه. همین پدران و مادران ما). این وب سایت ها رفتن سراغ اپلیکیشن های مذهبی که بیشتر در مورد دعا، ادعیه، مناجات و غیره هستند.

اگر پدر یا مادرتون گوشی شون در دست گرفته باشید خواهید دید که روزانه صد ها نوتیفیکشن تبلیغاتی رو گوشی این بندگان خدا میاد که خودشون هم نمیدونن چیه و از کجا داره میاد!!! طبیعتا این عزیزان به این نوتیفیکشن ها اعتنا نمیکنن و ردشون میکنند چه برسه به اینکه بخوان کلیک کنند روش و بیان داخل پیج شما و بعد فالوتون کنند!

فالوور بخریم یا نه

تبلیغات کلیکی (فالوور بخریم یا نه)

جذب فالوور از طریق تبلیغات کلیکی در وب سایت ها: این روش به قدری هزینه بر هست که عملا کسی که داره هر هزار فالوور رو 30 هزار تومن میفروشه براش صرفه اقتصادی نداره از این روش استفاده کنه چون کمترین هزینه تبلیغات کلیکی که در همین سایت های فارسی هم هست رو 200 تومن در نظر بگیرید باید چند هزار نفر روی تبلیغ پیج شما کلیک کنند تا هزار تاشون شمارو فالو کنند!

در خوشبینانه ترین حالت اگر 10 هزار نفر روی تبلیغ شما کلیک کنه هزینه ش دومیلیون تومن میشه و اون عزیز چطور میخواد با 30 هزار تومنی که از شما گرفته اینکار انجام بده؟!!!

جذب فالوور از طریق مسابقه و قرعه کشی: این یکی رو خدایی بعضی از سایت ها واقعا انجام میدن البته هزینه هاش هم کم نیست و خبر خوب اینکه کلی هم فالوور واقعی میگیرد اما اتفاقی که میوفته و بهش کمتر توجه میشه اینه که این افراد فقط بخاطر اون قرعه کشی و جایزه شمارو فالو کردن و به محض اتمام قرعه کشی و مشخص شدن برنده ها حجم بسیار بسیار زیادی از این افراد شما رو آنفالو خواهند کرد به طوری که هم شما و هم اینستاگرام شکه میشید!

اینستاگرام هم میبینه ای بابا چه خبره روی این پیج که این همه دارن آنفالوش میکنند؟! حتما یه کاری کرده که انقدر محبوبیتش کم شده پس طبق الگوریتمش از این به بعد پست های شما رو کمتر به دیگران نمایش میده و در اکسپلور هم نمیفرسته !

آیا فالوور بخریم یا نه

فالوور فیک بخریم یا نه؟

همه اینارو خوندید و توجه کردید؟! اما بعد این همه توضیح باید بگم به همون دلیل اولی که گفتم گاهی نیازه که شما فالوور (حتی فیک) بخرید. به دلیل همون حالت روانی که در بین مخاطبین ایجاد میشه و حس اعتمادی که بهشون میده شما مجبورید اینکار انجام بدید اما طبق یکسری اصول و قوانین.

برای خرید فالوور اینستاگرام هیچ وقت طمع نکنید. یعنی نیاید وقتی پیجتون 500 تا فالوور واقعی داره یهو 10 هزار تا فالوور فیک بزنید روش ! این کار پیج شما رو نابود میکنه. چون وقتی شما به یک سایت مراجعه میکنید و از خدمات خرید فالوور ایرانی اینستاگرام یا خرید فالوور خارجی اینستاگرام اون سایت استفاده میکنید

و 10 هزار تا فالوور میخرید هنگامی که پست یا استوری میزارید اینستاگرام بررسی میکنه از این مقدار فالوور شما چه تعدادی پست یا استوری رو دیدن، یا لایک و کامنت گذاشتن یا به اشتراک گذاشتن ؟ وقتی این حجم فالوور فیک هیچ عکس العملی به پست شما نشون نمیدن

اینستاگرام اینطور برداشت میکنه که محتوای شما فاقد جذابیت یا کیفیت لازم هست لذا مدام امتیاز پیج شما رو میاره پایین تر و پست های شما به همون 500 فالوور واقعی هم که داشتید نمایش داده نمیشه!پس باید چیکار کنید؟!

باید همیشه تعداد فالوور واقعی تون بیش از فالوور فیکتون باشه برای مثال اگر 500 تا فالوور واقعی دارید مناسب هست که 300 فالوور فیک خریداری کنید نه 10 هزار تا ! اینجوری هم سرعت رشد پیجتون بیشتر کردید و هم پیج تون نابود نکردید!نکته)

فالوور بخریم یا نه؟ فروش فالوور فیک

یه عده از ادمین های فروش فالوور فیک که ادعا میکنن فالوور واقعی اینستاگرام برای شما ارسال میکنند ریزش فالوورها رو توجیه میکنند که اینا چون واقعی هستند ریزش میکنند و از محتوای شما خوششون نمیاد آنفالو میکنند!!

در صورتی که اصلا اینطور نیست این فالوورها با روش های مختلفی ساخته میشن و اینستاگرام با هر آپدیتی که میزنه یکسری از این فالوورهای فیک رو تشخیص میده و در همون روز اول بعد از خرید یه تعدادی از این فالوورهایی که خریدید رو حذف و دیلت اکانت میکنه در واقع اونا شما رو آنفالو نمیکنن، خود اینستاگرام برای همیشه اونا رو از صفحه روزگار محو میکنه!

لذا سعی کنید از سایت های ی خرید کنید که ریزش کمتری دارند و فالوورهاشون کیفیت بهتری داره.و در آخر هم وب سایتی ازش خرید میکنید و طی چند سال اخیر مشکلی نداشته رو معرفی میکنیم. از سایت فالوور بست followerbest.ir خرید کنید و تمام مواردی که برای اینستاگرامم نیاز داره رو هم پوشش داده.

نوشته شده توسط فالوور بست

Rate this post