خرید پیج اینستاگرام، مزایا و معایب

خرید پیج اینستاگرام، مزایا و معایب

با محبوب شدن رسانه‌های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام، بازار خرید و فروش دیجیتال بسیار رونق گرفته است. در این بین، تجارت همه جوانب اکانت اینستاگرام مخصوصا در سال‌های اخیر سر به فلک کشیده است. از خرید و فروش فالوور گرفته تا خرید و فروش پیج اینستاگرام.

ما در این مقاله سعی کرده‌ایم همه جوانب خرید پیج اینستاگرام را بررسی کنیم تا اگر علاقه‌مند به انجام اینکار هستید، از همه مزایا و معایب آن آگاه شوید.

بعد از خواندن این مطلب، به این نتیجه خواهید رسید که آیا برای پیشرفت سریع کسب وکارتان در اینستاگرام نیاز به خرید پیج دارید یا خیر. آیا می‌توانید زمان، انرژی و هزینه لازم برای به ثمر رسیدن یک پیج فعال، با مخاطبان واقعی و نرخ تعامل مناسب را صرف کنید یا نیاز دارید که به سرعت در یک پیج فعال و آماده، برنامه‌ها و استراتژی‌های خود را عملی کنید.

تبلیغاتی آماده به کار می‌شوید که می‌توانید به راحتی از همان ابتدای شروع کارتان، میزان تعامل و ویژگی‌های مخاطبان هدف خود را تخمین زده و استراتژی‌های بازاریابی و برنامه‌ریزی‌های خرد و کلان خود را سریعا اجرا کنید.

 

5) با خرید پیج آماده از همان شروع کسب و کارتان، مخاطبان فعال خواهید داشت و می‌توانید سریع‌تر به درآمد برسید. البته به شرط داشتن برنامه هدفمند.

مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام

معایب خرید و فروش پیج اینستاگرام

1) قانونی نبودن خرید وفروش پیج از نظر اینستاگرام

 

در قوانین اینستاگرام هر گونه خرید و فروش پیج، اسم و هر جنبه از اکانت‌ها غیرمجاز است. اما می‌توان در خارج از اینستاگرام پیجی را خرید و فروش کرد و شخص خریدار اطلاعات و رمز آن حساب را تغییر دهد.

حواستان باشد که تمام روند خرید و فروش پیج اینستاگرام را در بستری مطمئن انجام دهید زیرا امکان شکایت به اینستاگرام را ندارید و در صورتی که اینستاگرام متوجه شود از دسترس خارج خواهید شد. به طور کلی، این‌کار با ریسک همراه است.

 

2)تصور نکنید که با خرید پیج اینستاگرام فعال، دیگر نیازی به تلاش و فعالیت نیست. این‌کار مزایایی که گفتیم را برایتان به دنبال دارد، اما شما باید همچنان همان کارهایی که برای رشد یک پیج اینستاگرامی نیاز است را انجام دهید تا فعال بودن پیجتان حفظ شود. پس چرا خودتان یک پیج نسازید واین کارها را از ابتدا روی پیج خودتان پیاده نکنید؟

3) غیرواقعی بودن فالوورهای پیج‌های فروشی

 

هیچ پیج اینستاگرامی برای فروش پیدا نمی‌کنید که صد در صد فالوورهایش واقعی باشد. این مسئله در میزان مشارکت پیج شما تأثیر مستقیمی دارد.

 

فالوورهای غیر واقعی و فیک، لایک و کامنتی برای شما نخواهند داشت، در نتیجه engagement rate (نرخ مشارکت یا نرخ تعامل) پیج شما را پایین می‌آورند.

 

4) حذف فالوورهای فیک توسط اینستاگرام

 

اخیرا اینستاگرام برای بالابردن کیفیت نسخه جدید خود، فالوورهای فیک پیج‌ها را شناسایی و حذف می‌کند.

از کجا پیج اینستاگرام بخریم؟

سایت‌های زیادی برای خرید و فروش پیج اینستاگرام وجود دارد اما آیا همه این فروشندگان، پیج‌هایی فعال با مخاطبان واقعی و رشد ارگانیک ارائه می‌دهند؟ مسلمأ خیر. در هر بازاری، محصولات با کیفیت، متوسط و یا بی‌کیفیت وجود دارد. پس در این زمینه هم با تحقیق و بررسی وارد شوید و از فروشندگان معتبری که پشتیبانی و پاسخگویی به موقع و گارانتی دارند، یک پیج مرتبط با بازار هدف خود بخرید.

 

فروشندگان پیج اینستاگرام، دو دسته پیج می‌فروشند. پیج فیک و پیج واقعی. تنها حدود 5 تا 20 درصد فالوورهای پیج فیک واقعی هستند و عملا تعداد فالوورهای پیج فیک، فقط برای تزیین پیج است. اگر پیج فیک خریدید، باید با تبلیغات و روش‌های بازاریابی اینستاگرامی، به سرعت تعداد فالوورهای واقعی خود را حداقل به همان اندازه فالوورهای فیکتان بالا ببرید تا نرخ مشارکت خوبی داشته باشید.

در غیر این صورت به دلیل فعالیت نداشتن فالوورهایتان، با یک نگاه ساده کاملا مشخص است که فالوورهای پیج شما فیک هستند. اما در پیج‌های واقعی حدود 80 تا90 درصد فالوورها، واقعی هستند که مسلمأ قیمت بسیار بالاتری هم دارد. توصیه من به شما برای خرید پیج اینستاگرام این است که پیج واقعی مرتبط با بازار هدف خود بخرید؛ به این ترتیب، کار شما به نحوی ادامه محتوا و کار قبلی پیج خواهد بود.

در نتیجه فالوورها علاقه‌مند به محتوا می‌مانند و دچار ریزش فالوور نخواهید شد. مطمئن باشید که ساختن یک پیج اینستاگرام فعال با مخاطبان واقعی که نرخ مشارکت خوبی هم دارد، کار ساده‌ای نیست. پس به شما قول می‌دهم که پیج‌های ارزان، واقعی نیستند.

قیمت خرید پیج اینستاگرام

قیمت خرید پیج آماده، به تعداد فالوور و میزان تعاملشان بستگی دارد. اما معمولا برای خرید پیج 10K باید 500 هزار تومان هزینه کنید. قیمت پیج‌هایی که به حساب‌های شبکه‌های اجتماعی دیگر یا یک وب سایت متصل هستند، بالاتر است. اصطلاحأ به این حساب‌ها، حساب‌های ویروسی می‌گویند که معمولا خریداران بیشتری هم دارد.

 

هنگام خرید پیج اینستاگرام باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

ویژگی‌های یک پیج اینستاگرام فعال و با ارزش که برای خرید پیج باید بدانید

خریدن پیج اینستاگرام به عنوان میانبر، در پیشرفت کسب وکار اینستاگرامی شما موثر خواهد بود. اما باید از تمام جوانب و مشکلات احتمالی آن آگاه باشید و با دید باز برای اینکار اقدام کنید. با توجه به موارد زیر، به بررسی سابقه پیج مورد نظر بپردازید.

 

1) مخاطبان واقعی: با مرور کردن پست‌ها مطمئن شوید که چه مقدار از مخاطبان پیج غیرواقعی هستند. نگاهی به لایک و کامنت‌ها بیندازید و به صورت رندم اکانت بعضی فالوورها را هم چک کنید.

 

2) نرخ مشارکت خوب و رو به بالا: نرخ مشارکت مسأله مهمی در رتبه‌بندی پیج است. دو پیج با تعداد فالوور یکسان، لزوما نرخ مشارکت یکسانی ندارند. پس به دنبال خرید پیجی که فقط تعداد فالوور بالا دارد، نباشید. پیجی بخرید که به نسبت تعداد فالوورش، نرخ مشارکت خوبی هم دارد. نحوه محاسبه نرخ مشارکت را در ادامه توضیح داده‌ایم.

3) فعال بودن و رشد ارگانیک پیج: فعال بودن پیج بزرگترین ارزش آن است. انتشار منظم محتوای خوب و فالوورهای واقعی، باعث فعال بودن و رشد ارگانیک پیج خواهد شد. یعنی در یک ساعت اول انتشار محتوا در پیج، حداقل 1درصد از فالوورها فعالیت کنند.

استوری‌ها و لایوها راببینند و لایک و کامنت بگذارند. اگر یک هفته یک پیج را زیر نظر داشته باشید، به راحتی متوجه فعال بودن یا نبودن یک پیج خواهید شد. همچنین هنگام خرید پیج اینستاگرام، فروشنده موظف است اطلاعات حساب از جمله ریچ، ایمپرشن، اینگیجمنت، مکان و… را از داخل اکانت مورد نظر به شما نشان دهد. اینکار باعث می‌شود که شما تخمین بزنید چه تعداد از فالوورهای این پیج خریدار بالقوه هستند.

 

4) داشتن گارانتی( ضمانت بازگشت وجه)

 

5) نکته بسیار مهم دیگر این است که مخاطبان پیج، مرتبط با بازار هدف شما باشند. برای مثال اگر شما فروشنده پوشاک بچگانه هستید، یک پیج نکته‌های کنکوری که مخاطبانش اکثرأ جوان‌های مجرد هستند، به درد شما نمی‌خورد. پس پیجی را بخرید که محتواهای شما تقریبا ادامه همان محتوای قبلی باشد تا ریزش فالوور نداشته باشید.

 

6) همانطور که در بالا گفتیم خرید و فروش پیج در اینستاگرام غیرمجاز است. پس پیج‌های اینستاگرام را با مسئولیت خود خریداری کنید.

7) بررسی کنید که پیج مورد نظرتان در ماه چند تبلیغ انجام می‌دهد؛ زیرا یکی از دلایل ارزش پیج اینستاگرام، به توانایی فروش تبلیغ است.

 

8) به مسائل امنیتی اینستاگرام توجه داشته باشید. همیشه ابتدا آدرس و رمز ایمیل متصل به پیج را دریافت کنید یا بخواهید که فروشنده آن را به آدرس ایمیل شما تغییر دهد. چون ممکن است فروشنده کلاهبردار باشد، پیج را هک شده گزارش کند و هم پول و هم پیج را بگیرد.

 

9) حساب‌هایی قابل خرید و فروش هستند که شخصی نباشند. مخاطبان این پیج‌ها به خاطر محتوا، آن را دنبال می‌کنند و برایشان فرقی ندارد صاحب آن کیست. هر کسی می‌تواند ادامه محتوای آن را تولید و منتشر کند.

 

10) وقتی تمام موارد بالا را تایید کردید، طبق یک قرارداد اقدام به خرید اکانت اینستاگرام کنید.

محاسبه نرخ مشارکت

نرخ مشارکت یک پیج نشان دهنده کیفیت ان است و میزان آن بین 0 تا 10% قرار دارد. با یک سرچ ساده به چندین فرمول برای محاسبه دستی درصد نرخ تعامل خواهید رسید. در زیر ساده ترین فرمول را برایتان آورده‌ایم.

 

{(میانگین تعداد لایک و کامنت 10 الی 15 پست آخر) تقسیم بر( تعداد فالوئرهای پیج)} ضربدر 100

 

میزان مشارکت یک پیج در کمترین حالت، باید حدود 1% باشد. برخی از سایت‌های اعتبار سنجی اینستاگرام هم هستند که اکانت مورد نظرتان را چک کرده و میزان مشارکت پیج را سریعا محاسبه می‌کنند و در نتیجه تعداد فالوور فیک و واقعی را هم تشخیص می‌دهند. مثل IG Audit ، Social Audit Pro ، HypeAuditor، showrand ، analisaو …

خرید پیج اینستاگرام

کلام آخر

مسلم است که وقتی خودتان یک پیج را از صفر به صد برسانید، شناخت کاملی از تمام روند و عملکرد آن خواهید داشت و به همه نقاط قوت و ضعف پیجتان مسلط هستید. در صورتی که هنگام خرید پیج اینستاگرام نمی‌توانید صد درصد از همه جوانب آن مطمئن باشید.

در آخر به این نکته توجه داشته باشید که پیج اینستاگرام مراقبت و فداکاری می‌خواهد. تنها با خرید پیج اینستاگرام فعال، انتظار معجزه نداشته باشید. خرید اکانت اینستاگرام شما را از نظر زمانی و هزینه جلو می‌اندازد. اما اگر برنامه‌ریزی و استراتژی‌های بازاریابی درست و منظمی نداشته باشید، موفق‌ترین و واقعی‌ترین پیج اینستاگرام هم فایده‌ای برای شما نخواهد داشت.

تولید محتوای خوب، برقراری ارتباط با مخاطبانتان برای وفادار کردن آن‌ها، صبر، استفاده درست از هشتگ‌ و سایر آپشن‌های اینستاگرام، انتشار محتوا در زمان مناسب، درگیر کردن مخاطبانتان در پست‌ها و غیره؛ همه و همه برای موفقیت در اینستاگرام ضروری است. خرید فالوور با افزایش اعتبار پیج، شما را اندکی به این اهداف نزدیک خواهد کرد.

 

چرا از ما پیج اینستاگرام خریداری کنید؟

خرید فالوور اینستاگرام

خرید آنلاین و امن

زرين پال امکان انجام تراکنش های مالی از طريق اينترنت را به صورت ساده و امن ميسر می سازد. تمامی تراکنش های وبسایت پارس اینستاگرام ما نیز از طریق درگاه امن زرین پال انجام می‌شود.

 

MARKETING Color-15

تحویل سریع سفارشات

تیم فروش فالوور بست، با دقت و سرعت بالا تمامی سفارشات فروش پیج اینستاگرام را به نوبت آماده و مشخصات پیج اینستاگرام خریداری شده را برای مشتریان ارسال خواهد کرد.

 

پشتیبانی آنلاین

“ما همواره در کنار شما هستیم” تفاوتی ندارد چه مشکلی دارید یا چه زمانی است. تیم پشتیبانی پارس اینستاگرام آماده پاسخگویی آنلاین 24 ساعته و ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی است.

 

MARKETING Color-09

فروش بدون واسطه

تمامی پیج‌های آماده اینستاگرام بصورت مستقیم توسط پارس اینستاگرام تهیه و به مشتریان ارئه می‌شود، لذا سفارشات بدون واسطه بدست مشتری واقعی خواهد رسید.

 

مزایای خرید پیج اینستاگرام

اما مزیت خرید پیج اینستاگرام و خرید اکانت اینستاگرام چیست و چرا شما به آن نیاز حیاتی دارید؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بزرگترین و بهترین شبکه های اجتماعی در دنیا است و بر اساس آخرین نظرسنجی‌ها، حدودا 30 درصد شهروندان ایرانی عضو اینستاگرام هستند.

 

هر بستری که کاربران زیادی در آن فعالیت داشته باشند بهترین مکان برای تبلیغات، بازاریابی، برند سازی، فروش و در کل راه اندازی کسب و کار جدیدی است.

 

همانطور که می دانید همه اعتبار هر پیج فروشی اینستاگرام تعداد فالوورهایش است.

 

پس موفقیت یا عدم موفقیت هر کسب و کاری در اینستاگرام به تعداد فالوور‌هایش بستگی دارد.

 

داشتن یک پیج اینستاگرام با تعداد فالوور های بالا باعث افزایش اعتماد بین بازدید کننده ها و مشتری های شما خواهد شد تا خرید های متعددی از محصولات شما داشته باشند.

خرید اکانت اینستاگرام یک فرصت بینظیر است.

 

قطعا تفاوت زیادی بین یک پیج با فالوور های کم با یک پیج با فالوور های بالا از لحاظ روان شناختی بر روی بازدید کننده‌هایی که قصد خرید یک نوع محصول را دارند به سوی شما سوق خواهد داد تا خریدشان را از شما انجام دهند.

 

در وبسایت ما، در قسمت قیمت پیج های اینستاگرام شما می‌توانید پیج مورد نظر خود را با تعداد فالوورهای مشخص انتخاب کنید و با خرید پیج اینستاگرام بدون اتلاف وقت ره صد ساله را یک شبه طی کنید 🙂

 

شما میتوانید قبل از خرید پیج اینستاگرام از تمامی مشخصات پیج خود آگاه شوید.

 

همچنین به شما توصیه می‌کنیم حتما بخش سوالات متداول خرید پیج اینستاگرام را بصورت دقیق مطالعه کنید، سپس اقدام به خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی نمایید و پیج اینستاگرام پر طرفدار خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید .

 

Rate this post