افزایش بازدید صفحه اینستاگرام

بازدید صفحه اینستاگرامی
روش برتر برای افزایش بازدید صفحه اینستاگرام شما 2022 11

آنالیز پیج اینستاگرام

را

پس تا به اینجا سه عدد رو داریم که نشون میدن وضعیت فعلی ما چطوریه و برنامه ریزی های ما برای افزایش اونا باید توی چه راستایی باشن.

بازدید صفحه اینستاگرام
روش برتر برای افزایش بازدید صفحه اینستاگرام شما 2022 12

روش افزایش بازدید صفحه اینستاگرام

توی قسمت بالا سه عامل بسیار مهم رو بررسی کردیم. احتمالا متوجه شدین که این سه عامل با وجود تفاوت هایی که در مقدارشون وجود داره، توی یک راستا قرار دارن. توی ادامه با بررسی 6 راه و روش افزایش مقادیر این فاکتورها بحث رو ادامه میدیم.

کافیه که یکم با الگوریتم های جدید توی اینستاگرام آشنا بشین، اونوقت خواهید دونست که اینستاگرام پست های شما رو بر اساس علاقه مندی دنبال کننده هاتون دسته بندی میکنه.حتی توی مواردی ممکنه پست های شما به خیلی از فالوورها تونم نشون نده.

این موضوع، موضوعی خیلی مهمه و شما نمی تونین صرفا تمرکزتون رو روی شمار دنبال کننده هاتون بزارین. شما باید سعی کنید فالوورهایی رو که دارین رو به سمت خودتون جذب کنید و باعث بشین که اونا روی شما و محتواتون حساب ویژه ای رو باز کنن.

حالا بیاین تا بررسی کنیم که چه روش های طبیعی ای برای افزایش بازدید پست های اینستایی به صورت قطعی وجود داره.

1#_ افزایش بازدید صفحه اینستاگرام :

انتخاب بهترین وقت برای انتشار پست برای افزایش ویو پیج شما باید وقتی اقدام به انتشار پست هاتون کنین که اغلب دنبال کننده هاتون توی اینستاگرام فعال باشن.

شما به راحتی میتونین با یه آزمون و خطای ساده به این مهم برسین که چه وقتی کاربرای شما فعال تر هستن. شما باید در ابتدای انتشار پست توجه افراد بیشتری رو به سمت خودتون جلب کنید. پس سعی کنید به بهترین نحو ممکن این کارو انجام بدین.

2#_ افزایش بازدید صفحه اینستاگرام :

افزایش بازدید صفحه اینستاگرام

انتشار ویدئو بیشتر از عکس به افزایش ویو پیج کمک می کند

ویدیو ها علیرغم اینکه لایک های کمتری رو به سمت خودشون میکشن، در حالت کلی توجه بیشتری به اونا میشه. اگه توجه هم کرده باشین ویدیو ها کامنت های بیشتر رو دریافت میکنن. حالا علت این موضوع باعث میشه که ما به یه حوزه روانشناسی بخواهیم ورود کنیم که این کارو برای یه وقت بهتر میذاریم.

کامنت ها از این نظر مهم تر هستن که اینستاگرام به راحتی میتونه درک کنه که این محتوا اونقدری ارزشمند بوده که کاربرانش تصمیم گرفتن وقتی صرف کنن و بعد از توجه کافی به اون محتوا براش کامنت بزارن.

با اعلام خود اینستاگرام متوسط مدت زمانی که از ویدیو ها بازدید میشه 45 درصد افزایش یافته. از این رو اگه غالب پست های شما ویدئویی باشه در نهایت ویو  بیشتری در صفحه ی اینستاگرامتون خواهین داشت.

3#_ افزایش بازدید صفحه اینستاگرام : افزایش تعامل با کاربران

باید تا الان فهمیده باشین که هدف نهایی ما جذب مخاطب بیشتر از محتوای تولید شده هستش و اون وقته که برای مصارف متفاوت میتونیم با مخاطبامون تعامل کنیم.

افزایش تعامل با مخاطب از شروط خیلی مهمه کاره. روش های تعاملی زیادی برای این کار وجود داره. خود مخاطب ها هم همیشه برای برقراری ارتباط با ادمین پیج همیشه ذوق زده و پیش قدم هستن.

پس شما حتما باید از این فرصت استفاده کنین. به این صورت که از کاربرا بخواین به نحوی برای پست های شما کامنت بگذارن. این کار میتونه با طراحی یک کمپین، یک مسابقه و حتی پرسیدن یک سوال از مخاطب صورت بگیره.

4#_ افزایش بازدید صفحه اینستاگرام : استفاده از محتوای تهیه شده توسط کاربران

افزایش بازدید صفحه اینستاگرام

این موضوع برای کاربرا خیلی جذابه که شما ازشون بخواین تا برای شما تولید محتوا کنن و شما از محتوای اونا توی پیجتون استفاده کنین.

محتوای تولید شده توسط مخاطب می تواند صدا،‌ تصویر، نوشته و ویدئو باشه. با انتشار محتوای کاربرا اونا بیشتر ترغیب میشن تا پست ها و ویدیو های منتشر شده ی شما رو برای مخاطب هاشون بفرستن.

این خودش یه روش طبیعیه که بازدید غیر فالورها از صفحه ی شما بیشتر بشه و در نهایت باعث افزایش بازدید توی اینستاگرام شما بشه.

5#_ افزایش بازدید صفحه اینستاگرام :

استفاده ی درست و بهینه از استوری های اینستاگرام برای بازدید صفحه

برای به دام انداختن افراد و فالوور ها و غیر فالوور ها، استوری اینستاگرام یکی از بهترین روش های ممکنه. چرا که میتونه با استفاده از امکاناتی که برای شما فراهم میکنه مثل هشتگ ها و تگ ها به راحتی این عمل رو انجام بده.

با این کار افرادی خارج از صفحه ی شما هم ممکنه به محتوای استوری شما جذب بشن. از این طریق بازدید از صفحه ی اینستاگرامتون افزایش پیدا میکنه. از طرفی محتوای جذاب توی استوری باعث میشه فالورهای خودتون هم پیگیر استوری های شما بشن.

در صورت افزایش تعامل کاربرای صفحه شما از طریق استوری، این امکان رو فراهم میاره تا بازدید از پیج شما بالاتر بره و در نهایت باعث افزایش بازده صفحه شما میشه.

 

از این طریق بازدید از صفحه ی اینستاگرامتون افزایش پیدا میکنه. از طرفی محتوای جذاب توی استوری باعث میشه فالورهای خودتون هم پیگیر استوری های شما بشن.

6#_ افزایش بازدید صفحه اینستاگرام :

استفاده ی صحیح از دیگر شبکه های اجتماعی برای افزایش ویو پیج چه اشکالی داره که اگه مخاطب هایی رو توی سایر شبکه های اجتماعی دارین اونارو به صفحه ی اینستاگرام خودتون هم هدایت کنید؟

این کار یکی از بهترین راه های ممکنه. مثلا اگه شما ادمین یه کانال تلگرامی هستین بیاین زیر هر عکسی که منتشر میکنین آدرس اینستاگرامتون رو بذارین.

افزایش بازدید صفحه اینستاگرام
روش برتر برای افزایش بازدید صفحه اینستاگرام شما 2022 13

چگونگی افزایش بازدید صفحه اینستاگرامی شما

همچنین برای افزایش بازدید صفحه اینستاگرام خود میتوانید با استفاده از وبسایت فالوور بست که ارزانترین و سریعترین خدمات شبکه های اجتماعی را ارائه میدهد اقدام به سفارش و خرید کنید که فالوور بست با تیم بسیار قوی و پشتیبانی 24 آنلاین ساعته پاسخگوی شما میباشد و سفارشات شمارا در سریعترین زمان تکمیل خواهد کرد

نوشته شده توسط فالوور بست