افزایش بازدید استوری اینستاگرام

در این مقاله با بهترین روش‌های رایگان افزایش بازدید استوری اینستاگرام آشنا شوید و سین استوری پیج خود را چند برابر کنید!

حتی اگر پیج کسب و کار هم نداشته باشید، مطمئناً افزایش بازدید استوری پیج اینستاگرامتان شما را خوشحال می‌کند. اهمیت این موضوع برای پیج‌های کسب و کاری بیشتر هم هست. چرا که هرچقدر بازدید استوری این پیج‌ها بیشتر باشد، می‌توانند از این طریق درآمد خود را افزایش دهند.

در این مقاله به معرفی دلایل کم شدن بازدید استوری و بهترین راه های افزایش بازدید استوری می‌پردازیم!

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

چرا باید به افزایش بازدید استوری اینستاگرام توجه کنیم؟

اگر به اینستاگرام خود و صفحه اصلی که در آن پست‌ها و استوری‌های مختلف را می‌بینید دقت کنید، متوجه می‌شوید که امکان دیدن همه استوری‌های پیج‌های مختلف از دیدن پست‌ها بیشتر است. چون الگوریتم اینستاگرام همه پست‌ها را در صفحه اصلی برای ما نمایش نمی‌دهد. به همین دلیل این روزها اهمیت استوری بیشتر از پست است و در صورت افزایش بازدید استوری های پیجتان می‌توانید سود خوبی از این طریق به دست بیاورید.

چرا بازدید استوری اینستاگرام من کم شده؟

حتی اگر فالوورهای زیادی داشته باشید، ممکن است بازدیدهای استوری پیجتان چندان زیاد نباشد یا اگر هم زیاد باشد، پس از مدتی به میزان قابل توجهی کاهش یابد. در ادامه با مهم‌ترین دلایل کم شدن بازدید استوری آشنا می‌شویم:

 • گذاشتن استوری‌های بدون محتوا و تکراری
 • قرار دادن هشتگ‌های زیاد و اسپم
 • نرخ تعامل کم پیج
 • نمایش استوری‌ها در اولویت‌های آخر صفحه اصلی فالوورها
 • انتشار استوری‌ها در زمان نامناسب
 • تغییر موضوع فعالیت پیج

دلیل اصلی کم شدن بازدید استوری اینستاگرام؛ فالوور فیک

مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره شد، می‌توانند در کم شدن بازدید استوری نقش داشته باشند؛ اما مهم‌ترین عاملی که باعث کاهش بازدید استوری می‌شود، داشتن فالوور فیک در پیج است. این فالوورها با کاهش نرخ تعامل پیج، باعث می‌شوند الگوریتم اینستاگرام پیج را جریمه کند و استوری‌های پیج را حتی به فالوورهای واقعی هم نشان ندهد. به همین دلیل بازدید استوری‌ها کاهش می‌یابد.

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

افزایش بازدید استوری اینستاگرام با حذف فالوور فیک

تا زمانی که فالوورهای فیک در پیجتان حضور داشته باشند، اجازه نخواهند داد تعامل پیجتان به میزان عادی برگردد. پس باید قید افزایش بازدید استوری‌هایتان را بزنید.
اگر می‌خواهید همین الان بازدید استوری‌های پیجتان را بیشتر کنید، باید از دست این فالوورها خلاص شوید. همین حالا با انتخاب بسته دلخواه خود از ربات اینستاگرام اینبو، فالوورهای فیک خود را حذف کرده و بازدید استوری‌هایتان را افزایش دهید.

10 روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام

استوری از جمله قابلیت‌های اینستاگرام است که هم برای پیج‌های شخصی و هم برای پیج‌های کسب و کاری، جذابیت‌های خاص خود را دارد. برای پیج‌های شخصی می‌تواند جنبه سرگرمی و وقت‌گذرانی داشته باشد و برای پیج‌های بیزینسی هم می‌تواند درآمدزا باشد. به همین دلیل در ادامه مقاله بهترین روش‌ها و برنامه های بالا بردن بازدید استوری را معرفی می‌کنیم:

افزایش بازدید استوری اینستاگرام با قرار دادن هشتگ

بازدید استوری اینستاگرام

استفاده‌ی درست از هشتگ‌ها در استوری، تاثیر زیادی در بازدید استوری اینستاگرام شما دارد.
در صورت استفاده صحیح از این هشتگ‌ها، کسب و کار اینترنتی شما با پیشرفت چشمگیری روبرو خواهد شد. همچنین استفاده از هشتگ، باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما نیز می‌شود.

معمولا قرار دادن هشتگ در استوری آنچنان رایج نیست و کاربران کمی از آن در استوری خود استفاده می‌کنند، غافل از اینکه هشتگ در بالا بردن بازدید استوری بسیار موثر است.
توجه داشته باشید که در استفاده از هشتگ موارد زیر را حتما رعایت کنید:

 1. استفاده از هشتگ‌های بی‌ربط یا تکراری ممنوع
 2. زیاده‌روی نکردن در استفاده از هشتگ‌ها
 3. خودداری کردن از هشتگ‌های اسپم
 4. استفاده کردن از هشتگ‌های رقیبان خود در اینستاگرام
 5. ساختن هشتگ اختصاصی
 6. الگو گرفتن از پیج‌های پرطرفدار
 7. به‌کارگیری هشتگ‌های ترند

2. افزایش بازدید استوری اینستاگرام از طریق تگ لوکیشن (Location)

استفاده از لوکیشن یا همان موقعیت مکانی، از دیگر روش‌های ساده ولی کاربردی برای افزایش ویو استوری می‌باشد. کاربران بسیاری هستند که از اینستاگرام، مکان‌هایی خاصی را جستجو می‌کنند.

به عنوان مثال، شما قصد دارید برای صرف غذا در منطقه‌ای مشخص به رستوران بروید. با سرچ کردن رستوران تبریز در صفحه سرچ اینستاگرام (قسمت Places) لیستی از رستوران‌های تبریز را به شما نشان می‌دهد.
کسب و کار‌های بسیاری وجود دارند که از همین روش روزانه بازدیدهای استوری و به دنبال آن مشتریان زیادی را جذب می‌کنند.

در اینستاگرام، کاربرانی هستند که پست‌های منتشرشده براساس موقعیت جغرافیایی را دنبال می‌کنند و استوری‌های مربوط به آن لوکیشن را می‌بینند. پس حتما از تگ لوکیشن در پیج خود استفاده کنید.

3. برنامه افزایش بازدید استوری اینستاگرام

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

چند نوع ابزار برای افزایش سین استوری در مارکت‌های سیستم عامل‌های مختلف موجود هستند. فالوور بست برترین وبسایت بالا بردن بازدید استوری اینستاگرام یکی از بهترین ابزارهای فعال در این زمینه است که با قابلیت‌هایی که دارد، باعث می‌شود بازدیدکنندگان جدید به سمت استوری‌های شما جذب شوند.
سایت فالوور بست بالا بردن بازدید استوری اینستاگرام با انجام تعاملات خودکار در پیج‌هایی که مشخص می‌کنید، باعث می‌شود توجه آن‌ها به پیج شما جلب شود و از پیج شما بازدید کنند. بنابر این احتمال دیدن استوری‌هایتان توسط آن‌ها بالا می‌رود و به این ترتیب سین استوری شما افزایش می‌یابد. همین حالا از سایت فالوور بست برای افزایش بازدید استوری‌ اینستاگرام خود استفاده کنید!

افزایش بازدید استوری

4. پاسخ دادن به دایرکت در افزایش بازدید استوری اینستاگرام

یکی دیگر از روش‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام، پاسخ دادن به دایرکت است. فرض کنید به یک مهمانی رفته‌اید و در میان آن جمع، شخصی با شما صحبت کرده و با شما ارتباط برقرار می‌کند. طبیعتا شما این فرد را به افراد دیگر در مهمانی ترجیح خواهید داد.

دقیقا در اینستاگرام هم شرایط اینگونه است.
برای بالا رفتن بازدید استوری باید با مخاطب‌های خود تعامل داشته باشید. پاسخ ندادن به کامنت‌ها، پیام‌های دایرکت‌، ریپلای‌های استوری و … باعث می‌شود با گذشت زمان مخاطبان خود را در اینستاگرام از دست دهید.

روش‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

توجهداشته باشید که راه‌های مختلفی برای افزایش تعامل میان شما و مخاطبانتان وجود دارد. حتی می‌توانید در بیو پیجتان اعلام کنید که چه زمانی به مخاطب‌های خود در دایرکت پاسخ خواهید داد. این کار باعث می‌شود که شما در نظر فالوورهایتان فردی منظم باشید.

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

5. استفاده کردن از نظرسنجی یا استیکر Poll

یکی از استیکرهای محبوب برای افزایش ویو استوری، استیکر Poll یا همان نظرسنجی می‌باشد.
شما می‌توانید به‌وسیله‌ی این استیکر، هر سوالی را از مخاطبان خود بپرسید که به‌ صورت دو گزینه‌ای است. با طرح یک سوال چالشی می‌توانید از فالوورهای پیجتان بخواهید به این سوال پاسخ دهند و آن را برای دوستانشان هم بفرستند. به این ترتیب بازدیدهای استوری پیجتان افزایش می‌یابد.

6. افزایش بازدید استوری اینستاگرام با پرسش و پاسخ

یکی دیگر از استیکرهایی که در اینستاگرام از آن زیاد استفاده می‌شود، استیکر پرسش و پاسخ است.
در این استیکر، شما می‌توانید هر سوالی را بنویسید. این کار باعث می‌شود که فالوورهای شما نظرات خود را درباره‌ی سوالتان بگویند.
حتی شما می‌توانید پاسخ‌ها و نظرات مخاطب‌های خود را در یک استوری دیگر قرار دهید. استوری کردن جواب مخاطب‌هایتان، باعث می‌شود که آن مخاطب برای دیدن پاسخ خود، به احتمال بسیار زیاد همه‌ی استوری‌های شما را ببیند. این کار باعث افزایش بازدید اینستاگرام رایگان و نرخ تعامل بین شما و مخاطب‌های شما می‌شود.

7. برای افزایش بازدید استوری ویدیو‌های بیشتری منتشر کنید!

از جمله راهکارهایی که به رشد پیج شما در اینستاگرام کمک بسیاری می‌کند، منتشر کردن ویدیوهای بیشتر در استوری است.
استفاده از ویدیوهای بیشتر در استوری اینستاگرام، باعث افزایش تعداد بازدید استوری‌های شما و همچنین افزایش میزان ماندگاری مخاطب در پیج شما می‌شود.
برای بهتر درک کردن این مورد، مثالی را بررسی می‌کنیم.
فرض کنید در یک روز 5 استوری در پیج خود قرار داده‌اید که هر 5 استوری به صورت عکس است.

دقت کنید که معمولا مخاطب به سرعت از عکس در استوری عبور می‌کند. اما اگر به عنوان مثال 3 تا از استوری‌ها را به صورت ویدیو قرار دهید، مخاطب مجبور می‌شود برای دیدن ویدیو در استوری شما وقت بگذارد، حتی ممکن است ویدیوی شما را دوباره ببیند.

نوشته شده توسط فالوور بست

8. استفاده از انواع چالش‌ها در افزایش بازدید استوری اینستاگرام

برای بالا بردن بازدید اینستاگرام، می‌توانید از چالش‌های مختلفی در استوری استفاده کنید.
به چالش دعوت کردن مخاطب‌های خود در اینستا باعث افزایش تعامل، میزان ماندگاری مخاطبان در پیج خود و از همه مهمتر زیاد شدن بازدید استوری اینستاگرام می‌شود.
با چالش‌ها کسب درآمد از اینستاگرام را شروع کنید.

9. به صورت مداوم تولید محتوا کنید!

تداوم در تولید محتوا، یکی از عوامل مهم موفقیت در اینستاگرام است. تولید محتوا به صورت مداوم باعث افزایش ویو استوری، پست و همچنین رفتن پست‌ها به اکسپلور می‌شود. سعی کنید روزانه حداقل یک پست و یک استوری در اینستاگرام منتشر کنید. توجه داشته باشید که اگر هر روز محتوای جدیدی را منتشر کنید، تمایل مخاطب به پیج شما بیشتر می‌شود و در میان پیج‌های دیگر شما را فراموش نمی‌کند. همچنین بهتر می‌توانید رفتار مخاطب‌های خود را با ابزار Insights بررسی کنید.

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

10. استوری ارزشمند بگذارید!

توجه داشته باشید محتوایی را که در استوری خود منتشر می‌کنید، از ارزش بالایی برخوردار باشد. به عنوان مثال استوری کردن چای یا ساندویچ چندان جذابیتی برای کاربر شما ندارد و باعث از بین رفتن اعتبار شما میشود. پس محتوایی را در استوری قرار دهید که مخاطبتان بخاطر آن محتوا، شما را فالو کرده باشند. در غیر اینصورت با انتشار استوری‌های بی‌ارزش، استوری‌های ارزشمند و جذابتان به چشم نمی‌آیند.

منبع: سایت فالوور بست