10 روش افزایش اصولی فالوور اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم به 10 روش افزایش اصولی فالوور اینستاگرام شما را آشنا کنیم.بی شک همه شما با شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنا هستید. نرم افزاری بسیار محبوب که در مدت زمان کوتاهی توانسته است طرفداران بسیاری در کشورهای مختلف از جمله ایران پیدا کند.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که به شما اجازه می دهد فیلم ها و عکس خودتان را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید. اگر شما یک کسب و کار دارید و می خواهید آن را در محیط آنلاین تبلیغ کنید، اینستاگرام می تواند ابزار تبلیغی خوبی باشد.

در واقع اینستاگرام یک شبکه اجتماعی عالی جهت تبلیغات، برندینگ، بازاریابی و راه اندازی کسب و کار است. از این رو برخی از افراد به دنبال خرید فالوور اینستاگرام و برخی دیگر به دنبال افزایش اصولی فالوور اینستاگرام از طریق روش ها و ترفندهای اصولی هستند که بیشترین بازدهی را برای کسب و کارشان داشته باشد.

افزایش اصولی فالوور اینستاگرام

بعد از خواندن این مقاله شما می توانید:
فالوورهای پیج اینستاگرام خود را به صورت اصولی و کاملا واقعی افزایش دهید.
فالوورهای مرتبط به کسب و کار خودتان را پیدا کنید و تبدیل به مشتری دائمی کنید.
و در نهایت کسب و کارتان را گسترش دهید و کسب درآمد کنید.
به آمار زیر توجه کنید:

بیش از ۱ میلیارد کاربر در ماه از اینستاگرام استفاده می کنند.
بیش از ۴۵۰ میلیون کاربر روزانه از اینستاگرام استفاده می کنند.
۸۰ درصد از کاربران حداقل یک برند را دنبال می کنند.
بیش از ۱۵ میلیون حساب تجاری در اینستاگرام فعالیت می کنند.
۵۱ درصد کاربران مرد و ۴۹ درصد زن هستند.
۹۰ درصد کاربران کمتر از ۳۵ سال سن دارند.
بیش از ۴۰ میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام فعالیت می کنند.

افزایش اصولی فالوور اینستاگرام

افزایش اصولی فالوور اینستاگرام

چرا نباید فالوور فیک بخریم؟

باعث کاهش اعتبار و همچنین عدم اعتماد کاربران به صفحه شما خواهد شد.
باعث عدم تناسب فالوورها و لایک های صفحه شما می شود.
راه های افزایش اصولی فالوور اینستاگرام

۱- هشتگ ها را فراموش نکنید!

یکی از راه های افزایش اصولی فالوور اینستاگرام استفاده از هشتگ است. کاربران بسیاری با استفاده از هشتگ ها شما را پیدا می کنند. برای پست هایی که در صفحه اینستاگرام منتشر می کنید، حتما هشتگ های مرتبط قرار دهید. هشتگ ها شباهت بسیاری به برچسب های وب سایت دارند، در واقع برای یافتن دسته بندی ها و موضوعات مختلف از هشتگ استفاده می کنیم.

پیشنهاد می کنم اگر شما علاقه مند ورود به اینستاگرم هستید، وقت خود را صرف تحقیق در مورد هشتگ کنید. هشتگ ها برچسب هایی هستند که می توانید در عنوان عکسی که آپلود کرده اید اضافه کنید. برای ایجاد یک هشتگ شما باید از نماد # در مقابل تگ استفاده کنید و سپس پس از نماد هش، یک یا چند کلمه کلیدی بدون فضای اضافه کنید.

نکته: در هنگام استفاده از هشتگ ها دقت کنید که با پست شما مرتبط باشند، زیرا در غیر اینصورت نه تنها کاربران صفحه شما را فالو نمی کنند بلکه اعتبار صفحه شما نیز صدمه می بیند.

۲- مطالب چالش برانگیز و ویروسی ایجاد کنید!

یکی از روش هایی که بسیار در اینستاگرام رایج شده است استفاده از مطالب چالش برانگیز و ویروسی است. با استفاده از این روش می توانید فالوورهای خود را به طرز قابل توجهی افزایش دهید.

در واقع زمانی که شما مطالب ویروسی ایجاد می کنید، بین کاربران مختلف به اشتراک گذاشته می شود و در نهایت صفحه شما بیشتر دیده می شود. در هنگام ایجاد این مطالب عناوین وسوسه کننده برای آن ها در نظر بگیرید. البته دقت کنید که مطلب منتشر شده مرتبط با پیج شما باشد.

فیلم ها در بازاریابی اینستاگرام بسیار مهم هستند. شما می توانید ویدیویی را با کارکنان خود ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید. پس حتما سعی کنید از ویدیو هم در بین مطالبتان استفاده کنید چرا که بازخورد بسیار خوبی در صفحه شما خواهند داشت و احتمال دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام را افزایش می دهد.

افزایش اصولی فالوور اینستاگرام

۳- برای افزایش فالوور اینستاگرام از استوری اینستاگرام استفاده کنید

استوری اینستاگرام قابلیتی است که به راحتی قابل استفاده است و فقط به مدت ۲۴ ساعت در دسترس می باشد، به همین دلیل مردم تشویق می شوند که سریعا آنها را مشاهده کنند. برای کسب و کارها، استوری ها از امکانات عالی برخوردار هستند

که اگر به درستی استفاده شوند باعث رشد هر و توسعه هر کسب و کاری خواهند شد. یکی از راه های هوشمند استفاده از استوری اینستاگرام این است که به راحتی ویدیوهایی از کارهای روزمره روزانه خودتان ارسال کنید.

استوری یکی از قابلیت های جالب و پرکاربرد اینستاگرام است. در واقع هدف استوری جلوگیری از انتشار پست های پی در پی از طرف کاربران اینستاگرام بود. بوسیله استوری می توانید زمانیکه پست جدیدی در صفحه خود منتشر می کنید اطلاع رسانی کنید. همچنین می توانید از استوری برای تبلیغات صفحه خودتان استفاده کنید.

۴- تصاویر با کیفیت و جذاب منتشر کنید

مهمترین چیز در اینستاگرام کیفیت عکس های شماست، قبل از ارسال آنها به اینستاگرام مطمئن شوید که عکس های شما با کیفیت بالا هستند. داشتن عکس های با کیفیت در اینستاگرام به شما کمک می کند که دوستداران، نظرات و دنبال کنندگان بیشتری داشته باشید.

بسیاری از افراد به این موضوع دقت نمی کنند و تصاویری بی کیفیت و نه چندان جالب را در صفحه خود قرار می دهند که این کار باعث کاهش جذابیت صفحه و کاهش فالوور های آن ها می شود. شما می توانید به وب سایت negativespace.co مراجعه کنید و متناسب با هرموضوعی تصاویر باکیفیت دریافت کنید.

همچنین کپشن مناسبی برای هر تصویر قرار دهید و از فیلترهای تصاویر نیز استفاده کنید. به جای آپلود یک تصویر تکی، شما می توانید چندین عکس را به یکدیگر ترکیب کنید. تصویر پروفایل شما باید آرم شرکت شما باشد.

شما باید یک فیلتر را انتخاب کنید که برای اکثر عکس هایتان استفاده می کنید. با انتخاب یک فیلتر برای عکس های خود، نام تجاری شما به راحتی قابل تشخیص است.

اطمینان حاصل کنید که عکسهایی ارسال کنید که شخصیت و فرهنگ کسب و کار شما را نشان دهند. اگر مطمئن نیستید که چگونه تصاویری را منتشر کنید، باید حساب های رقبای خودتان را نظارت کنید تا بدانید که چه چیزی به اشتراک گذاشته اند. این کار به شما این امکان را می دهد تا از روند کاری آنها مطلع شوید و کسب و کار خود را به طور موثر ارائه دهید.

افزایش اصولی فالوور اینستاگرام

۵-جهت افزایش فالوور اینستاگرام در بهترین زمان پست خودتان را منتشر کنید.

اگر میخواهید در اینستاگرام محبوبیت داشته باشید و فالوورهای خودتان را حفظ کنید، مجبورید اغلب اوقات پست منتشر کنید. بنابراین باید یک برنامه زمانبندی داشته باشید، تا فالوورهای شما بدانند که پیج شما چه زمانی بروز می شود.

برای مطالب خود زمان مشخصی را انتخاب کنید. دقت کنید که مطالب شما در چه زمانی بیشتر دیده می شوند و یا به اصطلاح لایک می شوند. برای ارسال مطالب زمانبندی شده به صورت خودکار می توانید از نرم افزارهای مختلفی که در این زمینه ارائه شده است استفاده کنید. برای این کار می توانید از نرم افزار مدیریت رسانه اجتماعی Hootsuite استفاده کنید.

۶- با رقبای خود در تعامل باشید

رقبای خودتان یا پیج های مشابه را در اینستاگرام پیدا کنید و با آن ها در تعامل باشید. شما می توانید با تگ کردن پیج یکدیگر فالوورهای خودتان را افزایش دهید. همچنین می توانید تبلیغات را در بخش استوری یکدیگر قرار دهید.

افزایش اصولی فالوور اینستاگرام و نکات کلیدی برای افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

همه کاربران مسابقات اینستاگرامی را دوست دارند و به خصوص اگر آن ها برنده جایزه شوند ارزش تلاش خودشان را درک می کنند. مسابقه در مورد کسب و کارتان می تواند بسیار جالب باشد و افراد را از مشارکت در این امر هیجان زده کند و روابطی پایدار بین پیج شما و کاربر ایجاد شود.

اگر شما یک حساب خصوصی دارید، فقط فالوورهایی که دارید می توانند پست های شما را مشاهده کنند. از این رو اولین قدم برای افزایش فالوور اینستاگرام رایگان این است که شما هرچه سریع تر صفحه خودتان را از حالت خصوصی به عمومی تغییر دهید تا همه افراد صفحه شما را مشاهده کنند و در صورت رضایت شما را فالو کنند. البته اینستاگرام به صورت پیشفرض روی حالت عمومی قرار دارد.

پیج هایی که فعالیت نمی کنند یا به اصطلاح خاموش هستند، فالوور زیادی به دست نمی آورند. کاربران همیشه دوست دارند صفحه های بروز و فعال را دنبال کنند. به همین دلیل یک استراتژی مهم در افزایش اصولی فالوور اینستاگرام این است که صفحه خودتان را با محتوای جدید و جذاب بروز نمایید.

به جای آپلود یک تصویر تکی، شما می توانید چندین عکس را با یکدیگر ترکیب کنید. چنین تصاویری جذابیت بیشتری دارند و می توانند به صورت یک داستان هم باشند. اینستاگرام به طور خودکار از این قابلیت پشتیبانی می کند، فقط کافی است شما در هنگام ارسال عکس، چندین تصویر را برای ارسال انتخاب کنید.

حفط ارتباط با کاربران بسیار مهم است، به ویژه برای شرکت های کوچک و متوسط که دارای بازار هدف محدود هستند. شما می توانید به نظرات و سوالات کاربرانتان پاسخ بدهید. این کار باعث افزایش اعتبار صفحه اینستاگرام شما خواهد شد.

اگر هیچ محتوای منحصر به فردی برای اشتراک گذاشتن ندارید، هر روز زمان مناسبی را برای عکس گرفتن در نظر بگیرید. این عکس ها می تواند از محصولات، دفتر کاری و یا کارمندان شما باشد. عکسی بگیرید که با نام تجاری یا کسب و کار شما مرتبط باشد و آن را به اشتراک بگذارید.

با استفاده از هشتگ ها، پست ها و پیج های مشابه خودتان را پیدا کنید و پست های آن ها را لایک کنید و در صورت امکان در مورد مطالبشان نظر هم بدهید.

با این کار آن ها نیز شما را لایک می کنند و در مورد مطالبتان نظر می دهند. همچنین زمانیکه فالوورهای این پیج ها نظرات شما را ببینند امکان دارد شما را فالو کنند.